Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Bardzo Ci dziękuję Karola. Wiesz jak mi zależy na tym diable małym.
  2. Ryszard , mam dla Ciebie smakołyki od cioteczki sharki:) Wkrótce Ci przyniosę chłopie:)
  3. Znam to kochana , tylko ,że Lolka chociaż miła , nie to co mój Bazyl. Trzymam kciuki za Lolę i napewno się uda. Wystarczająco długo się naczekała.
  4. A macie namiary do tego Michała? On przyjeżdżał do schroniska. Ile kosztuje taka wizyta?
  5. Witam ciotkę Karolę również poszkodowaną w starciu z małym killerem:)
  6. On już jest zapisany bo już na nim pisałaś. W górnym meni masz pasek Szybkie Menu a tam subskrypcje tematów- tam masz zapisane wszystkie wątki na których coś pisałaś.
  7. Ma taki wspaniały domek to nie dziwne ,że się psinka otwiera.
  8. Konto będzie to samo ale deklaracje - wpłaty stałe będę zbierać dopiero jak się uzbiera taka kwota pozwalająca na wyjazd chłopaka.
  9. Tylko ,że są momenty kiedy on tego dotyku jest spragniony. Skacze , liże , chce się przytulać a potem nagle gryzie.
  10. A ktoś ma telefon do Biafry? Ona nie odbiera , czy jak?
  11. Właśnie weszły wpłaty od cioteczek Panna Marple 100 zł i Ewa_88 25 zł Z całego serca Wam dziękuję!
  12. Cioteczki , jesteście bardzo kochane... Nie wiem jak dziekować.
  13. Zatem trzeba zacząć zbierać pieniążki na chłopaka. Ja mogę zadeklarować 50 zł / m-c
  14. Nie trzeba. Sidnej ma pieniążki.
  15. Rozmawiałam z kierowniczką schroniska i jest zgoda na kastrację Sidneja. Dajcie tylko znać czy tą kwotę na kastrację przelać osobno czy będzie dopisana do fakturki.
  16. Głeboko w to wierzę. Kocham tego psiaka mocno , pomimo ,że paznokieć mi przez niego schodzi:)
  17. No proszę to czyściocha teraz macie:) Kochany Sid:) On zawsze grzeczny , nawet w kąpieli.
  18. Kochana jesteś! Odwiedzaj wątek Górniczka bo potrzebuje takich dobrych dusz...
  19. To byłoby super żeby szkoleniowiec mógł z małym popracować. Penny opowiedz szkoleniowcowi o Bazylku i czy by się podjął.
  20. Dziękuję kochana! Już podaję na pw:)
  21. Jestem na zaproszenie u ślicznej. W hoteliku psanatorium koszt z wyżywieniem to 420 zł i dobre warunki. Mamy tam naszego psiaka.
  22. Hotelik znam bo przecież tam jest nasz Sidnejek:) :)
×
×
  • Create New...