On już jest zapisany bo już na nim pisałaś. W górnym meni masz pasek Szybkie Menu a tam subskrypcje tematów- tam masz zapisane wszystkie wątki na których coś pisałaś.
Rozmawiałam z kierowniczką schroniska i jest zgoda na kastrację Sidneja. Dajcie tylko znać czy tą kwotę na kastrację przelać osobno czy będzie dopisana do fakturki.