Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Schronisko omyłkowo drugi raz puściło 350 zł do Kasi za Jeżynkę. Następna wpłata będzie więc dopiero w połowie lipca. martka1982 wpisz to prosze w wydatkach Jeżynki.
  2. Narazie zbieranie deklaracji utknęło w miejscu:( A pisała do mnie Kikou , u której jest teraz nasz Bingo , że mogłaby go wziąść nawet za 300 zł...
  3. No trzymam kciuki za zabieg Sidnejka. Schronisko omyłkowo drugi raz zapłaciło fakturę 420 zł za m-c kwiecień. Proszę o zaliczenie tego na poczet miesiąca maja a ja dopłacę różnicę za jeden dzień i zabieg kastracji.
  4. Podrzucam kochanego dziadka a przy okazji zapraszam na bazar dla jego schroniskowego kumpla Bazyla http://www.dogomania.pl/forum/threads/227371-Markowe-ciuchy-w-okazyjnych-cenach-dla-Bazyla-OTWARTE-do-06-06-2012-godz-20-00
  5. Bingulec zaprasza na bazarek dla kumpla ze schroniska Bazyla... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227371-Markowe-ciuchy-w-okazyjnych-cenach-dla-Bazyla-OTWARTE-do-06-06-2012-godz-20-00[/url]
  6. Zapraszam na ciuchowy bazarek na rzecz Bazyla : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227371-Markowe-ciuchy-w-okazyjnych-cenach-dla-Bazyla-OTWARTE-do-06-06-2012-godz-20-00[/url]
  7. Zapraszam na bazarek dla schroniskowego kumpla Maczuli , który też problem z gryzieniem ... http://www.dogomania.pl/forum/threads/227371-Markowe-ciuchy-w-okazyjnych-cenach-dla-Bazyla-OTWARTE-do-06-06-2012-godz-20-00
  8. Jeżynka zaprasza na bazarek dla schroniskowego kumpla Bazyla... http://www.dogomania.pl/forum/threads/227371-Markowe-ciuchy-w-okazyjnych-cenach-dla-Bazyla-OTWARTE-do-06-06-2012-godz-20-00/page2
  9. Weszła deklaracja za 2 m-ce od cioteczki żabol : 50 zł Dzięki wielkie!
  10. Właśnie tworzę bazar ale ciuchowy , dorzucę Twoje buty i koszulę Monnari:)
  11. Konto Binga zasiliła kwota 86,37 z bazarku z poniższego linku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225658-Filmoteka-p%C5%82ytoteka-warto-zajrze%C4%87-Bingo-czeka-ROZLICZAM[/url]
  12. Wpłynęła deklaracja od cioteczki Ewy z poza dogo 50,00 Dzięki wielkie!
  13. Byłam dzisiaj odwiedzić naszego bezjajecznego chłopaczka:) No i jaki wniosek. W stosunku do mnie psiak jest ok, dał się zapiąć i odpiąć , przenieść na rękach przez wybieg. Podczas odpoczynku na łące się przytulał.Szczerzył się wprawdzie jak to ma w zwyczaju ale nie ugryzł. Ale jak moja siostra usiadła obok niego i chciała go pogłaskać to się rzucił z warczeniem i ugryzł. Oprócz mnie jeszcze jeden Pan ze schroniska go opanował a resztę gryzie. Powoduje to ,że ma mało spacerów niestety:( Mam nadzieję , że uda mi się zebrać na behawiorystę bo on jedynie dopuszcza do siebie pewne osoby a resztę gryzie i nikt go nie adoptuje.
  14. Właśnie weszła stała deklaracja 20 zł od ang. Dzięki cioteczko!
  15. Przelałam na konto Kasi Przystał 350 zł za kolejny m-c Jeżynki.
  16. Ale takie wyrzucenie to chyba jest przestępstwo , co? Może by tak tą miłą Panią gdzieś zgłosić? U nas w Koninie właścicielka oddała psa po 12 latach bo był stary po tym jak weterynarz nie chciał go uśpić ale przynajmniej pofatygowała się krowa do schroniska a nie wywaliła za drzwi. Trzymam kciuki dziewczyny ,żeby udało się znależć domek psince.
  17. Weszła deklaracja za 05/2012 od Javena 5 zł Dziękujęmy!
  18. O matko jaka śliczna jest. Nie wiem jak pomóc.Będę śledzić wątek i trzymać kciuki.
  19. No piękniej nam w oczach chłopak:)
  20. Wpłynęła deklaracja od Arim za VI,VII,VIII/2012 30 zł Dzięki wielkie!
  21. Konto Bazylka zasiliła kwota 10,00 bo sprzedałam cioteczce zaba_92 bez bazarku szklankę do piwa za 4 zł ( moja) i kufel do piwa za 6 zł ( od si_bcw) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7317/dsc06313nl.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6228/dsc05962x.jpg[/IMG] Konto Bazyla zasiliło również 25,90 zł ponieważ sprzedałam po zakończonych bazarkach fanty od cioteczki ewu : cioteczce Pipi 2 bransoletki za 15,90 [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8513/dsc06143x.jpg[/IMG] Cioteczce Moli@ zestaw z kamyków za 10,00 zł [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4943/dsc06118c.jpg[/IMG]
  22. On bierze jakieś leki bo morfologię to ma nie za bardzo. Jak się czuje ogólnie?
  23. No czekam niecierpliwie bo stęskniłam się za łobuzem:)
  24. Napewno by mu się przydało mari23. Dzięki kochana!
×
×
  • Create New...