Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Moja siostra ( ania-sister) przekazała dla Bazylka 50 zł Dzięki wielkie!
  2. Weszły pieniążki od Incia 20,00 Dzięki! Moje 10,00 za maj też już na koncie Binga.
  3. Weszły pieniążki od : Avaloth 20,00 - deklaracja 05,06/2012 hop! 20,00 - deklaracja 05,06/2012 Anna2012 - 50,00 deklaracja 05/2012 Zapłaciłam fakturę za hotelik za kwiecień 420 zł
  4. Dzisiaj weszły pieniążki od Czarna Kafka - deklaracja 05/2012 20,00 Dziękujemy!
  5. Weszły pieniążki od KropeczkaJ 40,00 oraz ania-sister 10 zł Śliczne dzięki! Moje 10 zł za maj też już na koncie.
  6. Ogłoszenia na gumtree są niezłe , no i jeżeli byłaby kasa na transport to polecam śląski Dziennik Zachodni. Wiele naszych konińskich psiaków dzięki tej gazecie znalazło domki.
  7. Dzięki cioteczko. Tekst do ogłoszeń zamieściłam w pierwszym poście.
  8. Weszły pieniążki od : bdom 10,00 roland_de 35,00 Barbarella 20,00 Wielkie dzięki!
  9. Mam prośbę do pracowników hoteliku ,żeby napisać tu na wątku kwotę do wpłaty za kwiecień i przesłać mi na pw dane do przelewu bo będę płacić bezpośrednio z konta Sidneja a fakturka wysłana jest do schroniska i nie chciałabym aby były jakieś opóźnienia.
  10. Konto Sidneja zasiliły pieniążki z bazarku 509,25 :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224299-Dla-dziecka-dla-mamy-i-dla-każdej-damy-na-rzecz-Murzyna-do-23.03-20.00[/url]
  11. A z płuckiem muszę spróbować , mój osobisty psiak je uwielbia:)
  12. No raczej go nie głaskamy bo dajemy mu czas. Tylko ,że on np. do mnie na spacerze jak usiądziemy na trawie sam podchodzi i kładzie głowę na kolanach. Głaskam go , czasem jest wtedy ok a czasem ni z tego ni z owego chapie w rękę.A ze smyczą to próbuje na parówki ale on skubany jest szybki i od razy reaguje , nawet parówka nie działa.
  13. Weszła deklaracja od Markofix1 10,00 Dzięki śliczne!
  14. Taki uraz ma napewno . Ale też gryzie bez powodu np. podczas głaskania. On wogóle nie lubi jak mu się coś przy główce robi.
  15. Bazyl był ze mną na spacerach przez ostatnie 3 dni. Na smyczy chodzi pięknie ale zapiąć go na smycz i potem odpiąć to gehenna... No i przenoszenie potem na jego wybieg to w kocyku.
  16. No piękny ten nasz chłopaczek. Teraz tylko małe cięcie jajeczek i może nawet jakąś kumpelę da się dokoptować:)
  17. No a smakołyki z ręki to łapie z takim zapałem ,że dziś omal łapy nie straciłam:) Ma energię facet:)
  18. Cioteczka Ewa_88 przelała chłopaczkowi 25 zł dzięki wielkie
  19. No niestety to normalne dla tej razy w jego wieku:( Dobrze ,że Szariczek ma pieniążki bo niewykluczone , że operacja może być konieczna.
  20. Będzie dobrze. To dla Lolki dobry dom. Trzymam mocno kciuki żeby jak najszybciej się przyzwyczaiła.
  21. [quote name='Awit']Tak ją potraktowała, a gdyby suni udało się wrócić, z radością szczęśliwa wbiegłaby do domu. Takie kochane szlachetne są te psiny, do końca życia kochają takiego swojego potwora...... Los babie wszystko odda, w przyrodzie zła energia nie ginie, kumuluje się i wraca pod jakąś postacią.[/QUOTE] Chciałabym w to wierzyć...Tylko ,że znam wiele potworów , które żyją i mają się dobrze:( Czasem żałuję ,że nie jestem czarownicą i nie mogę rzucić jakiejś klątwy czy coś:(
×
×
  • Create New...