[quote name='Awit']Tak ją potraktowała, a gdyby suni udało się wrócić, z radością szczęśliwa wbiegłaby do domu.
Takie kochane szlachetne są te psiny, do końca życia kochają takiego swojego potwora......
Los babie wszystko odda, w przyrodzie zła energia nie ginie, kumuluje się i wraca pod jakąś postacią.[/QUOTE]
Chciałabym w to wierzyć...Tylko ,że znam wiele potworów , które żyją i mają się dobrze:( Czasem żałuję ,że nie jestem czarownicą i nie mogę rzucić jakiejś klątwy czy coś:(