-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyznaje bez bicia ,że zaniedbałam trochę wątek bo muszę na CITO wysłać Bazyla do szkoleniowca. Jak by ktoś pomógł z rozsyłaniem wątku Górniczka to byłoby super. Kolejny bazar dla Bazylka : http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gadżety-i-bibeloty-do-zakupów-nie-trać-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00 Im szybciej uda mi się z Bazylkiem tym szybciej będę miała więcej czasu na rozsyłanie wątku Górniczka. A póki co staruszek dostał ode mnie parówy:) -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły pieniążki od Koelki 10 zł Dziękujemy bardzo! -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszły deklaracje od bdom 10 zł i koelka 10 zł Wielkie dzięki! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły dzisiaj deklaracje od : Nikus 15 zł i Czarna Kafka 20 zł Bardzo dziękujemy! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='hotelterier5']Sidnej zadowolony, bo teraz może być duszą towarzystwa wśród pięknych psic (bez ryzyka). Ma już nowe koleżanki.[/QUOTE] Świetne wieści! Czekamy na focie Sida z panienkami:) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja od Ania2012 50 zł Wielkie dzięki! -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
To Ci kochana przesyłam narazie 85 zł żebyś miała na dalsze wizyty , rachunek wstawisz jak wystawią i wtedy dopłacę resztę. -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszły pieniążki od KateKermit 20 zł Bardzo dziękujemy! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracji od Ewy z poza dogo 50 zł Dziękujemy bardzo! -
Bo Bazyl to się cieszy na widok człowieka , jak ktoś do niego idzie. I faktycznie chce zwrócić uwagę na siebie. On wogóle jest wesołym psiakiem.Na spacerkach jest zainteresowany wszystkim , obwąchuje , merda ogonkiem. Tylko problem jest własnie z robieniem czegoś dotykając go. Wtedy gryzie. A czy on nie lubi czułości to nie wiem. Ja jak usiądę z nim na łące podczas spacery to go z kolan zwalić nie mogę:) A jak przychodzę i kucam by mu smycz zapiąć to mnie z radości prawie przewraca tak skacze:) Myślę ,że psiak ma potencjał i ,że behawiorysta pomoże mu wyeliminować te złe nawyki i nie będzie gryzł. Wiadomo ,że on jakimś super przytulasem nigdy nie będzie ale musi pozwolić coś przy sobie zrobić. Przyszły domek się uprzedzi ,że on nie jest pieszczochem ale nie może gryźć przyszłych Państwa. Cieszę się ,że po kastracji trochę się wyciszył. Ag ucałuj go ode mnie i przekaż ,że w weekend znowu czeka nas spacer i parówy:) A co do kotów to też zauważyłam ,że go mocno irytują bo one są tak bezczelne ,że podchodzą nieraz pod samą siatkę i się gapią:)
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Też trzymam kciuki za wyniki. Kikou daj znać ile wyniósł weterynarz to kaskę przeleję. -
Chmielnik- bezdomna suczka z 3 szczeniakami.NA ULICY. Proszą o pomoc!
caryca26 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Zapisuję , jutro poczytam. -
Bazylek bardzo dziękuję cioteczko ze wszystkich zmian:) za odwiedzanie wątku i wsparcie. Weszło dzisiaj 50 zł od cioteczki joljak , która postanowiła wesprzeć chłopaka . Wielkie dzięki! Rozmawiałam z cioteczką Esmii . Powiedziała ,że w Poznaniu Bazyl mógłby mieć dostęp do szkoleń z behawiorystą nawet bezpłatnie tylko musiałby mieć DT w tamtych okolicach z osobą , która by go na te szkolenia woziła. Znalezienie takiego DT chyba graniczy z cudem... Póki co weekendy należą do mnie i Bazyla. Cieszymy się sobą i spacerami. Potrafi być dla mnie kochany a kilka sekund później ugryźć bez skrópułów osobę , od której przed chwilą dostał parówki.
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły pieniążki od Ewa_88 25 zl Wielkie dzięki! -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszły deklaracje od : Roland_de 35 zł , KropeczkaJ 40 zł , Barbarella 20 zł , ania-sister 10 zł , pikola 20 zł ( za 2 m-ce) Dzięki wielkie! Moje 10 zł za 06/2012 też już na koncie. -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły pieniążki od : Incia za 06/2012 20 zł . ranias za 05/2012,06/2012 20 zł oraz od cioteczki pikoli za 05/2012,06/2012 20 zł Dzięki wielkie! I moje skromne 10 zł za 06/2012 też już na koncie. -
[quote name='xxxx52']co do zabiegow przy psie ,tj jak mowilam mam juz prawie rok podobnego psiaka ,glaskac go nie moge i to jest sznacer ,nalezy mu fryzurke robic i czasami wykapac jak sie wytarza w konskiej kupie.wiec zakladam mu kaganiec.Na poczatku zachowywal sie jak rekin ,a teraz stoi jak aniolek.Moze sprobowac zakladac psu kaganiec. Tak sie zastanawiam ,czy Bazyl jest zdrowy?[/QUOTE] Fizycznie jest zdrowy , weterynarz go badał. A psychicznie to nie wiem. Fizycznie to on czuje się świetnie , jest bardzo żwawy i ogólnie radosny. A apetyt ma za dwóch:)