Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Słodziak Oskarek się nie obrazi jak zaproszę na bazarek dla jego schroniskowego kumpla Bazyla - stwórz sobie kolekcję płyt w okazyjnych cenach [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229349-Filmoteka-p%C5%82ytoteka-zbierz-kolekcj%C4%99-i-nie-zwlekaj!-dla-Bazyla-OTWARTE-do-26-07-20-00?p=19357720#post19357720[/url]
  2. Maczusia się zapewne nie obrazi jak aproszę na bazarek jej schroniskowego kumpla-stwórz sobie kolekcję płyt w okazyjnych cenach http://www.dogomania.pl/forum/threads/229349-Filmoteka-p%C5%82ytoteka-zbierz-kolekcj%C4%99-i-nie-zwlekaj!-dla-Bazyla-OTWARTE-do-26-07-20-00?p=19357720#post19357720
  3. Sidnej zaprasza na bazarek dla kumpla ze schroniska - stwórz sobie kolekcję płyt w okazyjnych cenach [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229349-Filmoteka-p%C5%82ytoteka-zbierz-kolekcj%C4%99-i-nie-zwlekaj!-dla-Bazyla-OTWARTE-do-26-07-20-00?p=19357720#post19357720[/url]
  4. Bazyl zaprasza na swój nowy bazarek - stwórz sobie kolekcję płyt w okazyjnych cenach [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229349-Filmoteka-p%C5%82ytoteka-zbierz-kolekcj%C4%99-i-nie-zwlekaj!-dla-Bazyla-OTWARTE-do-26-07-20-00?p=19357720#post19357720[/url]
  5. Górniczek zaprasza na bazarek schroniskowego kumpla - stwórz sobie kolekcję płyt w okazyjnych cenach : http://www.dogomania.pl/forum/threads/229349-Filmoteka-p%C5%82ytoteka-zbierz-kolekcj%C4%99-i-nie-zwlekaj!-dla-Bazyla-W-TRAKCIE-TWORZENIA?p=19359178#post19359178
  6. [quote name='Malgoska']skąd i dokąd trzeba przewieźć psa?[/QUOTE] Z Konina do Gryfowa Śląskiego.
  7. [quote name='phase']Można tytuł wątku zmienić. A u Bazylka OK ?.[/QUOTE] Racja już zmieniam. U Bazylka ok , ale praca z nim wymaga czasu...
  8. Weszła deklaracja od cioteczki Ewa_88 25 zł Śliczne dzięki!
  9. Weszły pieniązki od KropeczkaJ 25 zł oraz 10 zł ( z Jeżynki od AgnieszkaK) Dziękuję i dopisuję w rozliczeniu!
  10. Weszło 10 zł od AgnieszkaK - tę kwotę również przekazuję na konto Górniczka... Cioteczka AgnieszkaK nie napisała czy przekazuje deklarację na Górnika ale wpłata jest , pewnie nie była dawno na dogo podobnie ja roland_de.
  11. Weszły pieniążki od Avaloth 20 zł i hop! 20 zł Wielkie dzięki cioteczki!
  12. [quote name='MALWA']A moze warto zgłosić Górnika na wątek transportowy? Dla takiego starszego psiaczka, to każdy dzień poza schronem ważny. Po co czekac tydzień? Może przez ten czas coś się wyklaruje, i transport akurat będzie.[/QUOTE] Tak , tylko właśnie wyczytałam ,e u kikou powódź więc pewnie musi ogarnąć sytuację póki co...
  13. Weszło 100 zł deklaracji 07-11/2012 od Panna Marple. Śliczne dzięki!
  14. Chciałabym jak najszybciej. Martka1982 wspominała coś o Panu Grzegorzu , który wozi psy ale ja nie mam do niego namiaru a ona teraz jest na wyjeździe. Ja dopiero dziś wracam z urlopu i będę w schronisku w przyszły weekend. Dowiem się czy jest możliwość ,żeby ktoś od nich ewentualnie zawiózł psiaka a jeśli nie to chyba poczekamy aż martka wróci bo ja akurat jeśli chodzi o sprawy transportowe na dogo nie mam doświadczenia. Napiszę zaraz zapytanie do kikou od kiedy mógłby przyjechać.
  15. [quote name='caryca26']U nas w schronisku była sytuacja ,że Pani odebrała w czerwcu psa , który jej zginął przed Sylwestrem a do nas trafił w maju. 5 m-cy koczował w lesie i to w wielkie mrozy... Więc jest szansa i trzeba mieć nadzieję... Cioteczki czy te 211,18 z pierwszego postu co zostało u Jeżyny mogę przekazać na Górnika? Myślę cioteczki , że nikt nie ma nić przeciwko temu żeby tą kwotę 211,18 przelać na Górnika , w końcu wiele osób przeniosło na niego deklaracje a Jezynce ju raczej się nie przydadzą bo przecież jak się znajdzie to ma dom do którego może wrócić. Oby tylko się znalazła... Martka jak wróci ( bo pisała ,że jest na wyjeździe) to wyzeruje stan w pierwszym poście a ja dopisuję na wątku Górnika. http://www.dogomania.pl/forum/thread...my-na-DT/page5
  16. Konto Bazyla zasiliła kwota 604,50 z poniższego bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227371-Markowe-ciuchy-w-okazyjnych-cenach-dla-Bazyla-ROZLICZAM[/url]
  17. [quote name='Panna Marple']Zgłosiłam deklarację stałą dla Górnisia jakiś czas temu. Czy już wpłacać skoro perspektywa hoteliku już blisko?[/QUOTE] Myślę ,że tak bo pojedzie jak tylko załatwimy transport:) Dzięki kochana!
  18. [quote name='martka1982']na dogo jest watek transportowy ale moze Grzegorz sie zgodzi? przelalam na razie 1000zl po Szariku (bo mam limit), jak wroce to przeleje brakujace 150zl[/QUOTE] A kto to jest Grzegorz? Fajnie by było jakby ktoś znajomy zawiózł Górniczka. Weszło od Martka1982 1000 zł po Szariczku i od Barbarella 20 zł za 07/2012 Dzięki , wszystko odnotowane w pierwszym poście.
  19. [quote name='Javena']Ja niestety muszę sie wycofać z deklaracji na Górnika. Nie jestem już wstanie opłacać wszystkich. Te które jeszcze są ,musze jakoś sobie radzic i wysyłać ,ale nie angażuję sie w wiecej piesków. Nadal jestem bez pracy ,na dodatek nie mam z czego odkładać, bo wszystkie zakupy robi TZ.[/QUOTE] Jasne , rozumiemy i dziękujemy za dotychczasową pomoc.
  20. U nas w schronisku była sytuacja ,że Pani odebrała w czerwcu psa , który jej zginął przed Sylwestrem a do nas trafił w maju. 5 m-cy koczował w lesie i to w wielkie mrozy... Więc jest szansa i trzeba mieć nadzieję... Cioteczki czy te 211,18 z pierwszego postu co zostało u Jeżyny mogę przekazać na Górnika?
  21. Weszło 40 zł od thinkplando , bardzo pięknie dziękujemy!
  22. Hej! Ja chętnie bym to popilotowała ale nie bardzo wiem do kogo się zwrócić odnośnie transportu a sama jechać nie mogę... Teraz jestem na wyjeżdzie a w schronisku będę dopiero za tydzień. Może ktoś wie kto przewozi psiaki? Na transport jest trzeba tylko pokonać przeszkody logistyczne... Weszła wpłata od Katekermit 20 zł Dziękujemy!
  23. Fakt , jak się podleczy ślicznotę to będą kolejki chętnych:)
  24. Dzwoniłam dzisiaj do behawiorysty i Bazyl ma się dobrze. Powiedział ,że jeszcze nie udało mu się nikogo ugryźć chociaż niewątpliwie ma na to ochotę:) Zapinanie smyczy dalej jest problemem ale miejmy nadzieję ,że pomalutku i tego się nauczy. Zajmują się nim na zmianę 3 osoby co jest dobre bo nie uzależni się od jednej tak jak wcześniej ode mnie. Ogólnie behawiorysta powiedział ,że jest fajnym i bardzo pogodnym psiakiem:)
  25. Zgadzam się z Wami ale poczekajmy jeszcze chwilę , zobaczymy jak z Szarikiem... Musimy też mieć kasę na transport a z Konina przy cenach paliwa to też ze 300 potrzeba...
×
×
  • Create New...