Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Bazylek jedzie do hoteliku w Lubieczy koło Konina. Będę miała do niego blisko:)
  2. Nie powinnam się może wypowiadać bo ja akurat na Szarika nie deklarowałam ale widzę w pierwszym poście , że została mu jeszcze pula pieniędzy. Państwo wzięli starego psa a leczenie jest drogie więc jeżeli akurat teraz chłopak zachorował to wydaje mi się ,że można ich wesprzeć. Jeżeli rozliczą się rachunkami od weta to ok. Nie wiem co Państwo rozumieją przez ,,regularne" wsparcie bo stałe dopłaty do psa nie wchodzą w grę bo to nie płatne DT tylko DS. Ale skoro psiak choruje to myślę ,że trzeba pomóc , w końcu Szarik w tym wszystkim jest najważniejszy.
  3. Weszły pieniążki od pietrucha204 10 zł. Dzięki wielkie!
  4. Agdanek był śliczny psiakiem i cieszę się , że ostatnie lata spędził u kikou. Napewno był u niej bardzo szczęśliwy. To był dla niego dom. Stara duże pieski rzadko znajdują DS a kiedy jeszcze dochodzą problemy zdrowotne to już wogóle bez szans:( Szkoda ,że dopiero teraz znalazłam ten wątek kiedy Agdanek już za TM:( Do kikou w jego miejsce mógłby teraz jechać nasz dziadek Górniczek z niedowładem nóg... Zerowe szanse na adopcje , siedzi sam w boksie... Brak mu jednak deklaracji... Zajrzyjcie proszę cioteczki na jego wątek... http://www.dogomania.pl/forum/threads/225815-G%C3%B3rnik-porzucony-11-sto-latek-z-niedow%C5%82adem-n%C3%B3g-zbieramy-na-DT/page4 I filmik jak go ,,znosi" podczas chodzenia: http://www.youtube.com/watch?v=XFvzYB9m0RM&list=UUhK4-E--3A_CY9MsLRQZO0w&index=6&feature=plcp
  5. Dziękuję pięknie dziewczynom! Już zanotowałam:) Brakuje 65 zł deklaracji. Ja z siostrą narazie mamy Bazyla na głowie , który pod koniec miesiąca ma jechać do behawiorysty ale jak z nim sytuacja się unormuje to wesprzemy Górnika.
  6. [quote name='martka1982']nie, nie sądzę aby ważyła 5 kg, tak samo jak Diuna - ona też jest malutka[/QUOTE] Muszelka napewno nie ma pięciu kilo , ostatnio ją nosiłam.
  7. Weszła deklaracja od cioteczki Randy - 50 zł Śliczne dzięki!
  8. Weszło od piescofajnyjest jest 60 zł z paypala od martka1982. To deklaracja na Bingo i Jeżynkę. U Binga cioteczka ma opłacone deklaracje do połowy lipca ( po 10 zł od lutego a wpłaciła wcześniej 45,94 ) Skoro Jeżynka już w domku to może by to 60 zł przekazać na Górniczka? Co Ty na to cioteczko?
  9. [quote name='jaanka']Czy macie jakieś mikrosuczki , takie poniżej pięciu kilo ? Taka mała psinka wchodzi tylko w grę ze względów zdrowotnych . Nie chodzi o joreczka do torebusi ;)[/QUOTE] Muszelka jest taka malutka.Jest na pierwszej stronie.
  10. No jęzor ma długi:) Pasuje do wielkiej szczęki:) Bazyl na spacerku jest grzeczny , ładnie chodzi na smyczy , nie ciągnie. Spacerującą z min suczką się nie interesuje ale przy rozdawaniu kiełbasy to już nie jest dla niej miły. No i jak mijamy inne psy to musimy bardzo schodzić z trasy bo Bazylek szału dostaje. Ja wiem ,że on wygląda jak pluszak ale pozory mylą:)
  11. Bazylek ze mną pozuje chętniej:) Jeszcze w tym miesiącu ma jechać do behawiorysty i mam nadzieję ,że nauczy się być dla innych taki miły jak dla mnie:) [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7029/p6170356.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9272/p6170357.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4466/p6170358.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5686/p6170359.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5605/p6170361.jpg[/IMG]
  12. Dobra , zobaczymy co da się zrobić:) Jak zniesiecie moje lico to może piękną wesołą mordę Bazyla też dojrzycie:)
  13. No samego Bazyla może być ciężko , chyba ,ze zniesiecie moje mało atrakcyjne lico:) Bo on nie chce sam pozować chyba ,że się do mnie przytuli:)
  14. A ja w niedzielę znów zabieram łobuza na spacer i serwuję kiełbachę:) Kocham Cię Bazylu niedobry!
  15. Kciuki też się przydadzą , dzięki że wpadłaś:)
  16. Serdecznie dziękujemy! Cioteczki jesteście niezawodne!
  17. Dziękujemy ślicznie. Zaraz zapiszę w pierwszym poście.
  18. Bardzo dziękuję , odnotuje ,że od 10 sierpnia.
  19. [quote name='kikou']tak dokładnie to powiedziałam, ze jeśli by cos nie wypaliło do zimy z innymi miejscami dla chłopaka to awaryjnie też mogłabym go wziąć żeby na zime z tymi kulawymi nózkami nie został w schronisku... Zeby nie było że chce sie gdzies wcinać w parade! jesli chodzi o czas to moze przyjechać w kazdej chwili, zwłaszcza że ostatnio odszedł jeden stareńkki, duzy piesek u nas... A zyjemy sobie tak, że zazwyczaj wszystkie piesie biegaja razem i moga wchodzic i wychodzic swobodnie do domu, praktycznie całe stadko biegnie tam gdzie akurat jestesmy i cos robimy, wszędzie na parterze domku mamy dużo koszyczków i piesie na noc zajmująkażdy swój koszyk, natomiast mamy trzy boksy dla najniegrzeczniejszych chłopaków i zwłaszcza kiedy musimy gdzies wyjsc dzielimy pieski "tematycznie" żeby nie wpadły na pomysł zeby jakiegos kolege podszczypnąć... tak że prosze sobie nie wyobrażać, że Górniczek będzie jedynym pieskiem na salonach... Nasz domek jest bardzo skromny, a z uwagi na fakt że pieski mogą po nim swobodnie biegać, nie jest wypielegnowanym mieszkankiem, wyglada dość paskudnie, stale mamy osisiane, podrapane, pogryzione meble, sprzety i sciany, zadeptana podłoge itd.. no ale cos za coś. Koniecznie zachęcam do odwiedzin - zeby potem nie było! ;) Kochana najważniejsze , że pieski są u Ciebie zadbane i szczęśliwe co widać po naszym Bronisławie. Jesteś kochana wielka ,że ulitowałaś się nad Górniczkiem. W takim razie usuwam Twoją deklarację z pierwszego postu bo skoro ma jechać do Ciebie to logiczne:) Jestem naprawdę spokojna o Górnika jak będzie u Ciebie.
  20. Oj , to muszę to w niedzielę zobaczyć:) Mam nadzieję ,że mnie nie dziabnie:)
  21. No sporo , ponad 200 zł , jest aktualny stan deklaracji w pierwszym poście.
×
×
  • Create New...