Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Telefonów , narazie nie było niestety:( Ale nie traćmy nadziei bo przystojniak z niego jak się patrzy , długonogi Sid:)
  2. Chyba tak bo kikou chyba nie ma boksów. Napisałam do niej pw i myślę ,że jak odczyta to się wypowie na wątku.
  3. Już notuję i przyłączam się do podziękowań:)
  4. Weszła deklaracja od asikowska 10 zł Cioteczka ma w deklaracji wpisane 5 zł a wpłaca po 10 zł . Wielkie dzięki!
  5. U kikou jest taniej więc łatwiej uzbierać. Cioteczka kikou napisała mi na pw , że wzięłaby dziadka praktycznie po kosztach za 300 zł. Ma już naszego Binga/Bronisława i wzruszył ją los Górnika. Pisała , że wzięłaby go na jesieni ale wtedy jeszcze wogóle nie miał środków finansowych , już do niej napisałam pw czy mogłaby go wziąść wcześniej.
  6. Poskąpiłam fotek bo ta cholera nie chce pozować jak tylko się oddalę. Musiałby mieć wszystkie fotki w moich objęciach a ja fotogeniczna nie jestem:)
  7. Bazylek w plenerze:) [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1580/p6100351.jpg[/IMG]
  8. Przyszła faktura za Sidneja , uwzględniając nadpłatę z poprzedniego m-ca dopłaciłam 70 zł Weszła też deklaracja za 06/2012 i 07/2012 od cioteczki Renatka_s 40 zł Serdeczne dzięki!
  9. No oby , oby bo dziadek zasługuje na domowe warunki.
  10. Wow!!!! Hit to mało powiedziane! Fantastyczny news! Jejku fantastiko by było jakby i Górniczkowi się teraz powiodło!
  11. Weszła deklaracja od ang za 20 zł Dzięki wielkie!
  12. Weszła deklaracja od AgnieszkaK 10 zł Dzięki wielkie.
  13. [quote name='paula_t']Zameldowałam się na bazarku:) Dobranoc Bazylku:)[/QUOTE] Bazyllo dziękuje niezawodnej cioteczce:) Kocham tego gada małego. On świetnie tupta w miejscu jak coś chce dostać:) Siada , kręci ogonem ale tak ruchem okrężnym i w miejscu tupta przednimi łapami:) Świetny widok:)
  14. No kurcze chłopakowi trzeba znaleźć szybko domek. Zrobię mu ogłoszenie na gumtree śląsk. Z tej strony mam najwięcej telefonów w sprawie ogłaszanych piesków. A tymczasem zapraszam na bazar dla jego kumpla ze schroniska , który tak jak Adaś kiedyś potrzebuje behawiorysty... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url]
  15. Maczula zaprasza na olejny bazar dla kumpla Bazyla , który tak jak i ona potrzebuje socjalizacji i szkolenia : http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00
  16. Sidnejek zaprasza na kolejny bazar dla trudnego schroniskowego kumpla : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url]
  17. Ale ważne , że komuś jej uroda rzuciła się w oczy. A tymczasem zapraszam na nowy bazar dla jej kumpla Bazyla : http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00
  18. Sunia dzisiaj dostała ode mnie parówy , chociaż trudno jej dać bo jej chłopak Szaman wszystko chce zgarnąć dla siebie:) A tymczasem zapraszam na bazar kumpla Suni ze schroniska : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url]
  19. Ufol dzisiaj dostał parówy:) A tymczasem zaprasza na bazar dla kumpla Bazyla : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url]
  20. Bazyl dzisiaj połaził z suczką Asti. Obecność panny nie robi na nim żadnego wrażenia:) A oto kolejny bazar na chłopaka : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url]
  21. I zaprasza na bazarek kupla ze schroniska , który przez swój ,,charakterek" nie ma szans na adopcję . [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url]
  22. Wiem , wiem , ja wlazłam z biegu i to z zapachem ,,wściekłego" Bazyla:) Ale z Norbiego fajowski chłopak jest!
  23. [quote name='Ag_konin']Bazylo koteczków już nie widzi, więc trochę ciszej się zrobiło :) Karola rozmawiała z Michałem na temat hotelu, kwota jak z poprzednimi psiakami od nas 450 zł.[/QUOTE] Wiem , gadałam z Karolą tylko ,że może będzię możliwość w domu a nie w boksie. Czekam na info i Bazyli może jechać się szkolić. A jutro pewnie przyjdę na spacerek:)
  24. No ale charakterny jest dosyć. Próbowal mnie dwa razy dziabnąć:)
×
×
  • Create New...