Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. [quote name='Awit']Dostałam pw, nie mam czym wspomóc, przepraszam. A co jest/było przyczyną jego agresji? Już nie gryzie?[/QUOTE] No nie wiadomo co jest przyczyną agresji. Nadal próbuje gryźć ale behawiorysta wie jak uniknąć jego ząbków.
  2. Pewnie , że skarbniczka prześlę . Już wysyłam 120 zł za dotychczasowe badanie i 60 zł na lek - razem 180 zł. Kasiu z całego serca dziękuję , że zgodziłaś się wziąść Górniczka i za wszystko co dla niego robisz.
  3. Zapłaciła 420 zł za fakturę za czerwiec 2012.
  4. Weszło 10 zł deklaracji za 07/2012 od cioteczki pikoli Ślicznie dziękujemy!
  5. Weszło 10 zł za lipiec od cioteczki pikoli Dziękujemy!
  6. Chciałam zgłosić użytkowniczkę shera9 . Na poniższym bazarku zakupiła 3 fanty , gdy wysyłałam do niej pw to odpisywała ,że próbuje wpłacić tylko ,że ma za stary komputer i przelew nie chce wyjść:) Zresztą nawet na wątku bazarku to napisała. Jak zaproponowałam żeby wpłaciła na poczcie to napisała , że rezygnuje z zakupów. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228094-Gad%C5%BCety-i-bibeloty-do-zakup%C3%B3w-nie-tra%C4%87-ochoty-dla-Bazyla-OTWARTE-do-24-06-2012-20-00[/url] Na bazarku poniżej nie wpłaciła basia999 , ona najpierw napisała mi pw podając adres do wysyłki , pisała że dzieci ma chore i pójdzie wpłacić jak wyzdrowieją ale od dawna jej nie ma na dogo : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227371-Markowe-ciuchy-w-okazyjnych-cenach-dla-Bazyla-DO-ZAMKNI%C4%98CIA[/url]
  7. Nie ma wydarzenie bo ja w facebooku to guła jestem. Można wziąść fotki z pierwszego postu.
  8. Weszło 10 zł dla bazylka od cioteczki stokrotka.af. Bardzo dziękujemy!
  9. [quote name='paula_t']Ciotka, byłaś u Bazylka? :)[/QUOTE] Jadę w piątek. Od razu zapłacę za kolejny miesiąc i zrobię sesję zdjęciową:)
  10. [quote name='ewu']To na jakie konto lepiej wpłacić?[/QUOTE] Wydaje mi się , że na konto fundacji wtedy kasa pójdzie na Kornela , który w tej chwili najbardziej jej potrzebuje , kto wie jakie długie i kosztowne leczenie przed nim.
  11. Górniczka konto zasiliła ostatnia wpłata po Szariczku - martka1982 przesłała mi 50 zł
  12. Super , że Górniczek daje się poznać z tak dobrej strony. Kochany z niego psiak. Nie sądzę , żeby Górnik miał robione jakieś specjalistyczne badania na te nóżki. Chyba było uznane , że to poprostu kwestia wieku. Dlatego jak najbardziej można go dokładnie przebadać i zdiagnozować. Z tym bałaganem w brzuszku to większość schroniskowych psiaków tak ma , kwestia mało wyrafinowanej diety. Jakbyś kochana wybierała się z nim do weta to napisz to podeślę jakąś kaskę żebyś miała na początek bo fakturę to pewnie wystawi dopiero na koniec badań.
  13. Kochani nie przyszła jeszcze do schroniska fakturka za Sida za czerwiec a chciałabym uregulować. Można prosić o przesłanie?
  14. Pojechał. Kikou jak się ogarnie to napewno coś skrobnie jak się chłopak odnalazł. Konto Górnika zasiliło 100 zł ( przesłała martka1982 po Szariczku) Posłałam 300 zł do kikou za pierwszy miesiąc pobytu chłopaka.
  15. Dzwoniłam do behawiorysty. Bazylek ma się dobrze. To bardzo żywiołowy psiak. Już rzadziej ma odruchy gryzienia ale jednak jeszcze ma. Zapinanie i odpinanie smyczy idzie coraz lepiej , już mniej się szczerzy. Co do stosunku do innych psów to dominator i raczej docelowo bedzie musiał trafić do domu gdzie będzie jedynym zwierzakiem. Jeszcze jednak potrzebuje czasu by oduczyć się złych nawyków względem człowieka. W przyszły piątek już się umówiłam ,że pojadę do niego z wizytą. Porobię wtedy fotki.
  16. Pięknie widzieć chłopaka na 4 łapach... Dziękujemy Teresko!
  17. Jutro zadzwonię i się podpytam co u niego. W tym tygodniu to chyba nie dam rady bo jestem przeziębiona...
  18. [quote name='_Niva_']Czekam na kontakt od dziewczyn bo nawet narazie nie wiem co i jak.[/QUOTE] Jutro napewno się skontaktują.
  19. Załatwione. Rozmawiałam z kikou i z Grzegorzem. Ma jechać w środę rano. Schronisko powiadomione. Transport wyniesie 200 zł.
  20. [quote name='martka1982']no no...jeden Grzegorz drugiego wywołał...właśnie dzwonił do mnie i mówi,że może go zawieźć w środę rano (on ma auto na gaz) caryca, ja Ci daję do niego nr na pw, oczywiście musi dostać dane kikou a pies musi być przygotowany do drogi, czyli na czco i ze wszystkimi papierami mam nadzieję,że zajmiesz się tym na miejscu:)[/QUOTE] Zajmę się jak potrafie:) Zaraz dzwonię do kikou.
  21. Dzwoniłam do schroniska i rzuciłam im temat żeby dziewczyny skontaktowały się z tym naszym Grzegorzem. Jutro jeszcze zadzwonię i jak nic się nie wyklaruje ( to znaczy nie uda się taniej) to myślę ,że powinniśmy skorzystać z pomocy tego dogomaniaka. No ale niech wypowie się też reszta cioteczek.
  22. Przelewam do kikou 91,50 za rachunek i paragon ( 110+ 66,50 - 85 przedpłata)
  23. [quote name='martka1982']zmien tytuł,ze szukamy transportu na trasie Konin - gryfów Śląski[/QUOTE] Już zmieniam.
×
×
  • Create New...