-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Trine']Też mam taką nadzieję, oby w końcu znalazł domek... To taki wspaniały psiak[/QUOTE] Też tak uważam. Nie może wrócić do schroniska...Szczerze ufam , że założycielka wątku do tego nie dopuści... -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Dziekuję w imieniu Krawczyka! Sama mam na niego dekalrację.Konto w pierwszym poście. Mam nadzieję , że zostanie w hoteliku i nie wróci do schroniska... -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszła deklaracja za 01/2013 od Barbarela 20 zł za co ślicznie dziękuję. Puściłam do kikou 300 zł za kolejny miesiąc Górniczka. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Prawdziwy z niego przystojniak:) Wykupiłam mu wyróżnienie na tablicy na kolejny miesiąc za 19,99 -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']ale przecież nie zawsze trzeba transport organizować. a można w razie czego zawsze poszukać pomocy na dogo czy fejsie. karolcia05 zdaje się miała najwięcej informacji o psiaku i zakładała wątek, to może na nią namiary? albo na 2 osoby, przecież chyba się znacie? w razie jak jedna osoba nie może odebrać, to zawsze druga odbierze, potem można razem przedyskutować ewentualnych zainteresowanych...[/QUOTE] Karolcia wie o nim duzo , zajmowała się nim bardzo.Z tego co mi widomo ciągle pracuje w schronisku więc musi się wypowiedzieć czy chce podać swój prywatny numer do ogłoszeń -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
caryca26 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Dzieki! :)[/QUOTE] Nadia to super psina , buziaki rozdaje na potęgę:) -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
caryca26 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Trzy dni temu pisala do mnie pewna Pani z okolic Lodzi w sprawie Pascala, wypatrzyla go na Tablicy. Przekazalam jej tyle info ile moglam i podalam jej numer do schroniska zeby zadzwonila po szczegoly. Czy to moze Ona adoptowala Pascala? PS. Jakiego pieska mam dodac do ogloszonka na miejsce Pascala? :cool3:[/QUOTE] Jak ma tylko numer do schroniska to czarno to widzę... -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']no ale przecież tel. kontaktowy nie musi być do schroniska tylko do kogoś z wolontariuszy, prawda?[/QUOTE] Prawda. Tylko , że nie każdy wolontariusz jest w stanie transport zorganizować. Ja sama dowoziłam na swój koszt kilka psów w odległe zakątki Polski ale nie wszystko ogarnę. Poza tym ja dobrze nie znam Krawca i nie wiem co o nim mówić. -
[quote name='Ag_konin']Caryca... Chciałabym żeby wszystkie wiekowe psiaki się tak dobrze trzymały jak Milton ;)[/QUOTE] I strasznie się z tego cieszę , bo ze wszystkich schroniskowych psów , które odwiedzałam za nim tęsknię najbardziej.
-
To jest mój szeryf ukochany. Zawsze jak na forum schroniska widzę wpis TM to boję się wchodzić bo myślę o Miltonku bo on wiekowy jest...Cudowny psiak.
-
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Ano jest zablokowane skoro się odsuwa osoby które je stworzyły:( Ja czarno widzę nie tylko Krawca ale i całą resztę. Wpłacam na Krawca regularnie , to naprawdę ładny pies. Ale nie robię mu ogłoszeń , nie ogłaszam też innych psów z Konina. Powód - obecny zarząd nie pomoże w transporcie, a schronisko telefonów naogół nie odbiera. -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ag_konin']Nie zapędzaj się, ja nie umarłam... ;) Nie kochała tylko kocha i pamięta. W górę Ufcia[/QUOTE] No nie pochowałam Cię jeszcze kochana , nie ma obawy:) -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszła wpłata na Górniczka od KateKermit 30 zł. Ślicznie dziękuję! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły deklaracje za m-c 01/2012 od Nikus 15 zł i Anna2012 50 zł Z całego serca dziękuję! -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Secia to niestety nie zależy już od Ag_konin... Schronisko w Koninie nie jest takie ,,różowe" jak myślisz... Mam nadzieję , że jest tam jeszcze ktoś kto kocha Ufola tak jak kochała Ag... -
Wszystko dobrze , nie ma wielkich mrozów więc dużo spaceruje. Wciąż czeka na domek ale mimo wyróżnienia na tablicy póki co cisza ale liczę , że był okres świąteczny i ludzie zabiegani nie planowali adopcji. Mam nadzieję , że nowy rok przyniesie mu wymarzony domek. Weszła deklaracja za 01/2013 od wujaszka Roland_de 25 zł za co z całego serca dziękuję!
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja od wujaszka Roland_de 25 zł za m-c 01/2013 Bardzo dziękujemy! -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszło 50 zł od cioteczki Sabina02 - deklaracja 01/2013 , 02/2013 Ślicznie dziękujemy kochana! -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja już pamiętam , że Ty cioteczko przeszłaś na Górnisia mimo tytułu przelewu. Dziękuję , że jesteś z naszymi psiakami kochana. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Zapłaciła za grudzień hotelikowi 420 zł. Odnotowane w poście rozliczeniowym. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
A dzisiaj weszła wpłata od Arim 10 zł za 01/2013. Ślicznie dziękuję! -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj weszły pieniążki od cioteczek : - Incia 20 zł za 01/2013 - ranias 10 zł za 01/2013 Ślicznie dziękujemy kochane!