Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Gisic jak znajdziesz chwilkę to uaktualnij rozliczenie bo ja już się zamotałam do kiedy mam zapłacone.
  2. Weszły pieniążki za styczeń od cioteczki Bjuta 10 zł za co dziękuję z całego serca! Martka wpłata od pietruchy204 jest z grudnia a Ty wpisałaś do stycznia , popraw proszę żeby się nie mieszało. Puściłam dzisiaj do kikou 300 zł za styczeń. Stan konta Binga na dziś : 325,53
  3. Weszły wpłaty od : - Asiapyziak 50 zł (I/2013) - Panna Marple 200 zł ( I-VI/2013 + prezent:multi:) - ewu 15 zł ( I/2013) - Bambino 10 zł ( I/2013) Serdecznie dziękuję , że jesteście z Górnisiem!
  4. Weszły deklaracje od : - thinkplando 40 zł ( XII/2012) - Czarna Kafka 20 zł ( I/2013) - Markofix1 10 zł ( I/2013) Z całego serca dziękuję , że jesteście z Sidnejkiem!
  5. Również życzymy Tobie i Gusowi wspaniałych chwil i wielu postępów w Nowym 2013 Roku!
  6. [quote name='xxxx52']W zwiazku z nadchodzacym Nowym Rokiem 2013 zycze wam ,wspaniale dogomanianki zdrowia i pomyslnosci a Bazylkowi nowych odpowiedzialnych opiekunow:BIG:[/QUOTE] Dziękujemy za życzenia i za to że sercem jesteś z Bazylkiem. Tobie też życzę , żeby 2013 był dla Ciebie cudownym rokiem!
  7. [quote name='phase']Bazylku w nadchodzącym nowym roku życzę Ci wymarzonego, cudownego domku! A wszystkim Cioteczkom szczęśliwego nowego roku! :)[/QUOTE] Ślicznie dziękuję kochana w imieniu swoim i Bazylka! I dla Ciebie i wszystkich cioteczek również przekazuję najlepsze życzenia noworoczne.
  8. Śliczny chłopak! Również życzę Sidnejkowi szczęśliwego Nowego Roku by w końcu znalazł swój własny domek. Najlepsze życzenia noworoczne także dla pracowników i podopiecznych hoteliku.
  9. Ja też ale mało kto da z nim radę:) To naprawdę charakterny kawaler:)
  10. Wczoraj akurat była kiepska pogoda i zimno dlatego nie robiłam fotek. Ale następnym razem się poprawię , obiecuje:)
  11. Byliśmy wczoraj u Bazylka i zapłaciłam 450 zł za kolejny miesiąc. Chłopak jak zawsze radosny i przytulak:) ALe dla innych psiaków killer i tak już chyba zostanie:( Poza tym przytył na zimę i dostał puszystego zimowego futerka. Wygłaskałam go i wyściskałam ni i oczywiście zawiozłam poczęstunek który łakomczuch zjadł ze smakiem , przy czym towarzyszyło mu jego charakterystyczne tuptanie:)
  12. ag2709 wpłaciła deklarację za 11/2012 50 zł Ślicznie dziękujemy kochana!
  13. Jakie słodkie zdjęcie:) Dziękujemy bardzo za życzenia i również życzymy Wesołych Świąt Sidnejkowi oraz wszystkim pracownikom i podopiecznym hoteliku.
  14. Bronio prezentuje się świetnie i widzę , że lubi zajmować strategiczną pozycję na brzuchu pańci:)
  15. [quote name='kikou']Górniczek ma sie bardzo dobrze, po operacji nie ma już śladu, piękne, gęste kłaczki urosły, zdrówko i apetyt śietnie dopisuje... nadal jest u nas niemal najradośniejszym, najruchliwszym psiuniem chociaż jak przez jakis czas było tak naprawde mroźno ( u nas nawet -17 stopni juz było) to nawet on nie chciał wychodzić na dworek. Nózie są jak były kulawe... ale póki co, odpukać, jego chód sie nie pogorszył... nie faszeruje go przeciwzapalnymi ale codziennie daje mu ten preparat msm i narazie nie jest źle... Nawet kupka już stabilnie nie jest papką tylko "ciałem stałym" jak należy...ale z kupką jest ciągle ten sam problem, że Górniczek kupka tam gdzie akurat śpi, leży czy przebywa.... i tak rozmawiałyśmy z Panią wet, że to niestety nie jest już kwestia wychowania, chęci czy czegokolwiek tylko chyba ta deformacja kręgosłupka upośledza czucie na zwieraczach... bo sisiu utrzymuje i sisia na dworku... a kupka niestety zawsze gdzieś ląduje na posłanku czy obok.. Górniczek nadal bierze pigułki na trzustke ( te otrzymał od jednej Pani, która przysłała je z myślą o Saszce wprawdzie ale na tyle dużo że i Górniczka zaopatrzyła na kilka miesięcy) natomiast nie mamy już żadnych pigułek na wątróbke, a Góniczek potrzebuje je bezwzględnie ponieważ miał dużo gorsze wyniki wątrobowe niż Bronio i niż Redzio, a przecież wątroba była jeszcze obciążona narkozą...[/QUOTE] To kochana kup oczywiście te tabletki na wątrobę i napisz ile Ci przelać zwrotnie. Zdrowie Górniczka najważniejsze. Cieszę się , że chód się nie pogarsza a humorek mu dopisuje. To wszystko dzięki Tobie kochana.
  16. [quote name='kikou']jakiś czas mało zaglądałam na dogo.... niemniej u Bronia - grubonia wszystko w porządku, nadal nie można o nim powiedzieć że jest chudzinką ale porusza sie zdecydowanie raźniej więc na pewno jest szczuplejszy... potrafi odbić sie i stać na tylnich nóżkach opierając sie o coś przednimi łapkami... ale Bronio generalnie oszczędza kalorie... głównie można go spotkać jednak w koszyczku... bez dobrego powodu Grubonio nie traci kalorii ;) Bronio już od dłuższego czasu ma ładny nosek - taki jak trzeba (bo jak pamiętacie miał strasznie spękany na początku) ale ciągle jeszcze ma futerko nie takie śliczne jak potrzeba, troszke takie zbyt matowe... mimo że cały czas daję mu witaminki i olej omega3 to futerko nie jest idealne... myślę że na spokojnie w nowym roku trzeba by mu zrobić badanko kontrolne jak sie ma teraz ta wątróbka i trzustka.... a w ogóle to mam jakieś śniegowe fotki Bronia potem wstawie...[/QUOTE] Super się czyta takie wieści. Dzięki Tobie Bronio ma teraz raj na ziemi. Cieszę się , że nosek wrócił do normy. Co do badań to jak najbardziej jestem za. W jego wieku trzeba mieć wszystko pod kontrolą. Ale Ty cały czas trzymasz rękę na pulsie. Dziękuję kochana za wszystko bo nasze chłopaki Bronio i Górnik lepiej trafić nie mogły.
  17. Cioteczko , w moim typie też jest , jego uroda oczarowała mnie od pierwszego wejrzenia:) Dzięki za informację.
  18. Wyjątkowo piękny z niego kawaler:) Wykupiłam mu wyróżnienie na m-c na tablica.pl do 16 stycznia za 19,99 [url]http://tablica.pl/oferta/sidnej-przystojniak-o-charciej-urodzie-ID207wn.html[/url]
  19. Weszła deklaracja od cioteczki pietrucha204 10 zł Wielkie dzięki!
  20. Weszła deklaracja za 11/2012 od cioteczki pietrucha204 10 zł Ślicznie dziękuję!
  21. Weszła deklaracja za 12/2012 i 01/2013 od cioteczki Avaloth 20 zł Ślicznie dziękuję!
  22. Konto Bazylka zasiliły kwoty z poniższych bazarków : Bazarek różności kwota : 420,78 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235635-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-w-budowie"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9Bci-w-budowie[/URL] Bazarek ciuszkowy : 306,85 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235351-Mega-butik-dla-pa%C5%84-i-pan%C3%B3w-na-ka%C5%BCd%C4%85-por%C4%99-roku-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary-ROZLICZAM"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...iary-ROZLICZAM[/URL] Kwoty zostały odnotowane w poście rozliczeniowym:smile:
  23. Konto Górniczka zasiliły kwoty z poniższych bazarków : Bazarek różności kwota : 420,77 http://www.dogomania.pl/forum/threads/235635-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-w-budowie Bazarek ciuszkowy : 306,85 http://www.dogomania.pl/forum/threads/235351-Mega-butik-dla-pa%C5%84-i-pan%C3%B3w-na-ka%C5%BCd%C4%85-por%C4%99-roku-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary-ROZLICZAM Kwoty zostały odnotowane w poście rozliczeniowym:)
  24. Ja i moja siostra wpłaciłyśmy już po 10 zł deklaracji za 01/2013.
×
×
  • Create New...