Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Biedna sunia. Mam nadzieję , że nie umrze w schronisku. Całe życie w schronisku to jest wyjątkowy przypadek.
  2. [quote name='Karolcia_ko5']Dostałam sms, że pan zabierze ją w sobotę. Osobiście będę w schronisku i wydam małą ;) ! ! ! Czekamy...[/QUOTE] Super! Czekamy na informację!
  3. Nie ma szczęścia. Mam nadzieję , że założycielka wątku coś robi w sprawie ogłoszeń i zbierania środków na chłopaka... Wiem ,że kocha psiaka , może zacznie częściej odwiedzać wątek i aktualizować stan konta. Od razu uprzedzam , że to nie przytyk tylko zwyczajnie martwię się o chłopaka...
  4. [quote name='martasekret']proponuję pozapraszać ludzi na wątek, może ktoś jeszcze zadeklaruje jakiś grosz. Szczególnie dziewczyny od ttb. nim się obejrzymy, a dług będzie wynosił dwa razy tyle....wiecie przecież, jak szybko to idzie... no i ogłaszać, ogłaszać i jeszcze raz ogłaszać! może zwrócić się o pomoc do fundacji ast i nadzieja amstaffa...? niech chociaż pomogą w ogłaszaniu i szukaniu domu.[/QUOTE] Zgadzam się. Wiem , że założycielka wątku bardzo kocha Krawca to zrobi co trzeba by chłopak nie wrócił do schroniska... Ja niestety ma 4 psiaki w hotelikach i bez kompletu deklaracji więc już nie daję rady...
  5. Świetny piecho:) Nic dodać nic ująć:)
  6. [quote name='piescofajnyjest']Ty tez kartkowo wysylasz???? nie jestem sama......[/QUOTE] No do mnie pikola wysyła na Bronia tradycyjnie:) Tylko Ty kartkowa jesteś kochana ,ale mam dzięki temu już fajną kolekcję kartek:)
  7. [quote name='paula_t']I to się chwali, trzeba sobie pomagać ;) U mnie też TŻ zmotoryzowany, a ja jako pasażer :D[/QUOTE] I tak ma być:) A mój TZ marudny ale sam Bazyla wypatrzył w schronie i dopiero potem ja zwróciłam na psiaka uwagę:)
  8. [quote name='piescofajnyjest']dobrze, ze doszlo:)[/QUOTE] Zawsze dochodzi:)
  9. Weszła deklaracja za grudzień od cioteczki pietrucha204 10 zł Ślicznie dziękuję!
  10. Weszła deklaracja za grudzień od pietrucha204 10 zł . Dostałam też dzisiaj kartkę z wkładką od piescofajnyjest. 15 dolarów kanadyjskich to ok. 46,50 zł Bardzo dziękuję cioteczki kochane!
  11. Nasza kochana energiczna babcia Agrulka:)
  12. kikou wysłała mi na pw skan rachunku za lek wątrobowy Górnisia na kwotę 56,54 Prosiłam żeby wkleiła też na wątku ale kaskę puściłam co odnotowuje w rozliczeniu.
  13. Sidnejek zaprasza na bazarek dla schroniskowych kumpli , którym brakuje deklaracji . Może kogoś zainteresuje kosmetykowa wyprzedaż : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238635-Markowe-kosmetyki-Avene-Vichy-Eucein-i-inne-dla-Bazyla-i-Binga-OTWARTE-do-06-02-20-00?p=20272570#post20272570"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post20272570[/URL]
  14. Bazyl zaprasza na swój bazarek . Może kogoś zainteresuje kosmetykowa wyprzedaż:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238635-Markowe-kosmetyki-Avene-Vichy-Eucein-i-inne-dla-Bazyla-i-Binga-OTWARTE-do-06-02-20-00?p=20272570#post20272570"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post20272570[/URL]
  15. Bingo zaprasza na swój bazarek . Może kogoś zainteresuje kosmetykowa wyprzedaż:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238635-Markowe-kosmetyki-Avene-Vichy-Eucein-i-inne-dla-Bazyla-i-Binga-OTWARTE-do-06-02-20-00?p=20272570#post20272570[/url]
  16. Zajrzyjcie cioteczki na bazarek tym razem między innymi dla współlokatora Górniczka - Bronisława . Może kogoś zainteresuje kosmetykowa wyprzedaż http://www.dogomania.pl/forum/threads/238635-Markowe-kosmetyki-Avene-Vichy-Eucein-i-inne-dla-Bazyla-i-Binga-OTWARTE-do-06-02-20-00?p=20272570#post20272570
  17. Weszły deklaracje za 01/2013 od cioteczek Koelka 10 zł i pikola 10 zł Z całego serca dziękujemy!
  18. Aj , tak , szczera prawda. Weszły deklaracje za 01/2013 od cioteczek Koelka 10 zł i pikola 10 zł Z całego serca dziękujemy!
  19. Weszła deklaracja za 01/2013 od cioteczki Ewa_88 25 zł Bardzo dziękuję kochana!
×
×
  • Create New...