Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Puściłam przelew do kikou za kolejny miesiąc 300 zł
  2. I jeszcze sam przystojniak:) [img]http://imageshack.us/a/img692/7751/p6010360.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img94/9305/p6010374w.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img38/7965/p6010356.JPG[/img]
  3. Ja i mój chłopaczek:) [img]http://imageshack.us/a/img59/7193/p6010348.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img832/7374/p6010349.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img827/6374/p6010364.jpg[/img]
  4. Melduję się u słodziaka:)
  5. Byłam dzisiaj u mojego chłopaka:) Potem wkleję zdjęcia , bo chłopak przystojny jak zawsze:) Zapłaciłam 450 zł za kolejny miesiąc.
  6. Ja mogę 10 zł stałej dać. Tylko w pierwszym poście dobrze by było wpisać , że zbieramy deklarację na hotelik dla bardzo smutnego psa Pluta ...
  7. Weszła deklaracja od cioteczki bjuta 10 zł Bardzo dziękujemy!
  8. Cudowny , zgrabny Sid. Pies ideał:)
  9. Melduję się na zaproszenie monika083. Potem poczytam o tym ślicznym psiaku.
  10. [quote name='agaga21']oo, to bardzo ciekawe! a dlaczego wolontariusze mają zakaz wstępu:crazyeye:? gdzie można o tym poczytać?[/QUOTE] Historia długa i złożona ale to nie jest przedmiotem tego wątku. Nie mam tu zamiaru nikogo atakować , nawet obecnego TOZ-u , który mnie także podziękował za współpracę. Najważniejszy jest Krawczyk , chciałabym mu dalej pomagać ale nie bardzo wiem co mogłabym dalej robić. Mimo wszystko wpłacam cały czas moją deklarację ale to kropla w morzu potrzeb. Wspaniale by było gdyby karolcia poprowadziła ten wątek i próbowała zdobyć brakujące deklaracje ale póki co na wątku panuje stagnacja.
  11. [quote name='magdyska25']coś sobie myślę, że w końcu pies trafi znowu do schroniska... ciągle odnawiam mu ogłoszenia na tablicy i gumtree- tyle mogę. nie dołożę się do hotelu. przynajmniej pakiet raz na jakiś czas mogę wykupić ALE muszę wiedzieć, że też jest zaangażowanie osób/osoby, która wyciągnęła/y psa. Kto jest właśnie za niego odpowiedzialny? na kogo była spisana umowa?[/QUOTE] W tej chwili za psa odpowiedzialny jest TOZ koniński. W wyciąganie psa zaangażowane były z tego co mi widomo Karolcia i Ag . Na dzień dzisiejszy karolcia pracuje w schronisku i jest w zarządzie TOZ , natomiast Ag ma ( jak wielu innych wolontariuszy) zakaz wchodzenia na teren schroniska i angażowania się w cokolwiek. Ale sytuacja w konińskim TOZ nie jest przedmiotem tego wątku. Z rozliczeń wnioskuję , że brakujące kwoty pokrywa póki co TOZ. Powrót Krawca do schroniska to byłaby całkowita porażka. Cały pobyt w hotelu i wszystkie zaangażowane do tej pory środki poszłyby na marne.
  12. Mam pytanko odnośnie przebijania na minutę czy dwie przed zakończeniem bazarku przez osoby nie licytujące wcześniej. Dla licytujących wcześniej jest to oczywiście mało fajne i osobiście nie popieram takich praktyk ale w regulaminie nigdzie nie jest napisane , że to niedozwolone. Pytam bo spotkałam się na którymś bazarku , że takie przebicie nie było wzięte pod uwagę a w regulaminie konkretnego bazarku też nie było napisane , że tak nie wolno.Czy prowadząca bazarek miała prawo sama tak zdecydować? Pytam bo nie wiem jak postępować w takiej sytuacji na moich bazarkach.
  13. I znowu cisza... Dowiemy się jakie jest konto hoteliku?
  14. [quote name='rozi']Ja w kwestii prowadzenia bazarków. Strasznie denerwujące jest, kiedy ktoś otwiera bazarek, a potem pojawia się na nim sporadycznie, nie uzupełnia licytacji, nie odpowiada na pytania etc. Ja nie twierdzę, że kupowanie to jakaś wielka łaska, ale jednak szanujmy się wzajemnie.[/QUOTE] Zgadzam się w pełni , chociaż ja na szczęście nie natrafiłam na taki bazarek.
  15. [quote name='magdyska25']z taką ciotką Bazylek ma dobrze :) żeby tylko jeszcze domek się znalazł....[/QUOTE] No caly czas nie tracę nadziei zwłaszcza , że on jest coraz milszy do ludzi. Ostatnio bardzo pokochał nową opiekunkę w hoteliku i aż się zazdrosna robię:)
  16. [quote name='margoth137']to ciocia pewnie i paróweczkę zawiezie Bazylkowi;)[/QUOTE] Boczuszek , szyneczkę i kiełbaskę tym razem:)
  17. [quote name='paula_t']Bazylku, do ciebie to tylko kaska spływa, taki z ciebie chłopak z posagiem ;)[/QUOTE] Fakt:) Takiemu to dobrze:) A ciotka wkrótce znowu jedzie z wizytą:)
  18. Ten cennik to chyba ogłoszenia bez zdjęć bo jak napisałam na kontaktowego maila to ogłoszenie ze adjęciem wycenili mi na 350 zł netto:(
  19. Ja i moja siostra wpłaciliśmy nasze deklaracje za 06/2013 po 10 zł
  20. Moja siostra ( ania-sister) wpłaciła deklarację za 06/2013 10 zł Wielkie dzięki!
  21. Konto Górnisia zasiliła kwota 414,62 z bazarku kosmetycznego : http://www.dogomania.pl/forum/threads/242668-Markowe-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-G%C3%B3rnika-i-Bazyla-ROZLICZAM/page15
  22. Konto Bazylka zasiliła kwota 414,63 z bazarku kosmetycznego : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242668-Markowe-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-G%C3%B3rnika-i-Bazyla-ROZLICZAM/page15[/url]
  23. Konto Sidnejka zasiliła kwota 237,37 z bazarku książkowego : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242696-Wszystkie-gatunki-ksi%C4%85%C5%BCek-super-ceny-dla-Bazyla-i-Sidneja-ROZLICZAM[/url]
  24. Konto Bazylka zasiliła kwota 237,38 z bazarku książkowego : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242696-Wszystkie-gatunki-ksi%C4%85%C5%BCek-super-ceny-dla-Bazyla-i-Sidneja-ROZLICZAM[/url]
  25. Weszła deklaracja za 06/2013 od cioteczki Czarna Kafka 20 zł Śliczne dzięki!
×
×
  • Create New...