-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Puściłam przelew do kikou za kolejny miesiąc 300 zł -
Melduję się u słodziaka:)
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
caryca26 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Ja mogę 10 zł stałej dać. Tylko w pierwszym poście dobrze by było wpisać , że zbieramy deklarację na hotelik dla bardzo smutnego psa Pluta ... -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja od cioteczki bjuta 10 zł Bardzo dziękujemy! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Cudowny , zgrabny Sid. Pies ideał:) -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
caryca26 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Melduję się na zaproszenie monika083. Potem poczytam o tym ślicznym psiaku. -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']oo, to bardzo ciekawe! a dlaczego wolontariusze mają zakaz wstępu:crazyeye:? gdzie można o tym poczytać?[/QUOTE] Historia długa i złożona ale to nie jest przedmiotem tego wątku. Nie mam tu zamiaru nikogo atakować , nawet obecnego TOZ-u , który mnie także podziękował za współpracę. Najważniejszy jest Krawczyk , chciałabym mu dalej pomagać ale nie bardzo wiem co mogłabym dalej robić. Mimo wszystko wpłacam cały czas moją deklarację ale to kropla w morzu potrzeb. Wspaniale by było gdyby karolcia poprowadziła ten wątek i próbowała zdobyć brakujące deklaracje ale póki co na wątku panuje stagnacja. -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']coś sobie myślę, że w końcu pies trafi znowu do schroniska... ciągle odnawiam mu ogłoszenia na tablicy i gumtree- tyle mogę. nie dołożę się do hotelu. przynajmniej pakiet raz na jakiś czas mogę wykupić ALE muszę wiedzieć, że też jest zaangażowanie osób/osoby, która wyciągnęła/y psa. Kto jest właśnie za niego odpowiedzialny? na kogo była spisana umowa?[/QUOTE] W tej chwili za psa odpowiedzialny jest TOZ koniński. W wyciąganie psa zaangażowane były z tego co mi widomo Karolcia i Ag . Na dzień dzisiejszy karolcia pracuje w schronisku i jest w zarządzie TOZ , natomiast Ag ma ( jak wielu innych wolontariuszy) zakaz wchodzenia na teren schroniska i angażowania się w cokolwiek. Ale sytuacja w konińskim TOZ nie jest przedmiotem tego wątku. Z rozliczeń wnioskuję , że brakujące kwoty pokrywa póki co TOZ. Powrót Krawca do schroniska to byłaby całkowita porażka. Cały pobyt w hotelu i wszystkie zaangażowane do tej pory środki poszłyby na marne. -
Mam pytanko odnośnie przebijania na minutę czy dwie przed zakończeniem bazarku przez osoby nie licytujące wcześniej. Dla licytujących wcześniej jest to oczywiście mało fajne i osobiście nie popieram takich praktyk ale w regulaminie nigdzie nie jest napisane , że to niedozwolone. Pytam bo spotkałam się na którymś bazarku , że takie przebicie nie było wzięte pod uwagę a w regulaminie konkretnego bazarku też nie było napisane , że tak nie wolno.Czy prowadząca bazarek miała prawo sama tak zdecydować? Pytam bo nie wiem jak postępować w takiej sytuacji na moich bazarkach.
-
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
I znowu cisza... Dowiemy się jakie jest konto hoteliku? -
[quote name='rozi']Ja w kwestii prowadzenia bazarków. Strasznie denerwujące jest, kiedy ktoś otwiera bazarek, a potem pojawia się na nim sporadycznie, nie uzupełnia licytacji, nie odpowiada na pytania etc. Ja nie twierdzę, że kupowanie to jakaś wielka łaska, ale jednak szanujmy się wzajemnie.[/QUOTE] Zgadzam się w pełni , chociaż ja na szczęście nie natrafiłam na taki bazarek.
-
Ten cennik to chyba ogłoszenia bez zdjęć bo jak napisałam na kontaktowego maila to ogłoszenie ze adjęciem wycenili mi na 350 zł netto:(
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Ja i moja siostra wpłaciliśmy nasze deklaracje za 06/2013 po 10 zł -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Konto Górnisia zasiliła kwota 414,62 z bazarku kosmetycznego : http://www.dogomania.pl/forum/threads/242668-Markowe-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-G%C3%B3rnika-i-Bazyla-ROZLICZAM/page15 -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Konto Sidnejka zasiliła kwota 237,37 z bazarku książkowego : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242696-Wszystkie-gatunki-ksi%C4%85%C5%BCek-super-ceny-dla-Bazyla-i-Sidneja-ROZLICZAM[/url] -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za 06/2013 od cioteczki Czarna Kafka 20 zł Śliczne dzięki!