Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszła deklaracja za 09/2013 od cioteczki thinkplando 40 zł Dziękuję ślicznie!
  2. Weszła deklaracja od cioteczki Bjuty za 10/2013 : 10 zł Dzięki piękne!
  3. Zapiszą sobie wątek. Postaram się wspomóc jakąś puszeczką dziadka.
  4. Weszła deklaracja za 10/2013 od KateKermit 20 zł Dziękuję slicznie!
  5. Weszła wpłata za 10/2013 od ania-sister 10 zł Dzieki!
  6. Ja i moja siostra wpłaciłysmy nasze ,,dyszki" za 10/2013 Puściłam do kikou 300 zł na kolejny miesiąc.
  7. Weszło 60 zł od mroze , na konto Bazylka. Jeszcze raz dziękuję! Rozliczenie w jego wątku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226104-Bazyl-dlaczego-jestem-z%C5%82y-!Nie-wiem-czemu-gryz%C4%99-jest-u-behawiorysty-brak-deklary[/url]
  8. Konto Bazylka zasiliła kwota 60,00 - od mroze - pozostałość po badaniach weterynaryjnych Suni - wątek poniżej , post 232 Dziękuję! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217805-Sunia-po-8-latach-w-schronie[/url]
  9. Zapraszam na bazarek dla Górnisia : http://www.dogomania.pl/forum/threads/247355-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-filmy-na-d%C5%82ugie-jesienne-wieczory-dla-Bazyla-i-G%C3%B3rnika-DO-10-10-2013-20-00?p=21342977#post21342977
  10. Bardzo dziękuję w imieniu Bazyla i potwierdzę jak tylko kaska będzie na koncie. Dziękuję też mroze za pozostawienie fantów , które zostały po bazarku Suni na kolejne. Własnie część z nich jest do nabycia na poniższym bazarku na rzecz Bazyla , który nie ma już srodków na kolejny miesiąc w hoteliku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247335-Handmady-bibeloty-ciep%C5%82e-ciuszki-i-nie-tylko-dla-Bazyla-do-10-10-2013-20-00[/url]
  11. Kudłacz nie ma już kaski na kolejny miesiąc pobytu dlatego zapraszam na bazarki dla niego : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247335-Handmady-bibeloty-ciepłe-ciuszki-i-nie-tylko-dla-Bazyla-do-10-10-2013-20-00[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247355-Książki-i-filmy-na-długie-jesienne-wieczory-dla-Bazyla-i-Górnika-TWORZY-SIĘ[/url]
  12. Byłam dzisiaj u Bazylka i zapłaciłam za 2 m-ce ( 900 zł) bo miałam zaległość bo byłam na wyjeździe. Ale się przytulaliśmy , buziaczkom nie było końca. Stęsknilismy się za sobą bardzo:) Mój kochany , wesoły grubasek:) [img]http://imageshack.us/a/img443/8320/hb73.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img837/4120/w5vj.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img547/2281/9pxn.jpg[/img]
  13. Przyszła dzisiaj faktura za sierpień. Zapłaciłam 475,00
  14. Weszła wpłata za 09/2013 od cioteczki Randa 50 zł Wielkie dzięki!
  15. Weszły deklaracje od : - Bambino 10 zł ( 09/2013) - ewu 15 zł ( 10/2013) - pikola 20 zł ( 09/2013 , 10/2013) - Sabina02 50 zł ( 09/2013, 10/2013) - Koelka 10 zł (09/2013) Ślicznie Wam kochane dziękuję! Puściłam 300 zł do kikou za kolejny miesiąc.
  16. Weszły deklaracje od cioteczek : - asikowska 10 zł ( 09/2013) - pikola 20 zł ( 09/2013 , 10/2013) - Koelka 10 zł ( 09/2013) Serdecznie dziękuję kochane!
  17. Fajnie , że Sidnej ma kumpele do towarzystwa:) Weszły deklaracje od : - Avaloth 35 zł ( po/2013, 09/2013,10/2013 + gratis:) ) - Ewa_88 25 zł ( 09/2013) Ogromnie dziękuję!
  18. Cudownie kochana , że dostałaś karsivan. No i że chłopak wciąż walczy - wiesz on jest u Ciebie poprostu szczęśliwy i dlatego chce być z Tobą jak najdłużej.
  19. [quote name='Avaloth']Czy ja dobrze widzę, że zwlekam z zapłatą od sierpnia? :O Przepraszam, zapomniałam! Jutro puszczę przelew[/QUOTE] No pewnie , tak jak nie ma w rozliczeniu , staram się uzupełniać na bieżąco , ale spoko kochana wiem , że jesteś solidna firma:) Ja po urlopie jestem w takiej rozsypce , że pomału nie wiem jak się nazywam tyle mi się rzeczy nazbierało :)
  20. Weszły wpłaty za 09/2013 od ; - ania-sister 10 zł - Roland_de 25 zł Dzięki wielkie! Po 20-stym pojadę i zapłacę za 2 m-ce bo teraz Pani behawiorystka jest na wyjeździe a chcę się z nią spotkać. Stęsknilam się za chlopakiem.
  21. Weszła wpłata od Roland_de 25 zł Dziekuję pieknie!
  22. Weszły wpłaty od ; - paros 150 zł ( deklaracjae 06-10/2013) - Nikus 15 zł Dziękuję kochani! Czekam na fakturkę do zapłaty za sierpeiń.
  23. Kikou mi mówiła , że Górniczek stareńki , coraz mu ciężej ale przynajmniej szczęśliwy i kochany. Weszła deklaracja od Barbarela za 09/2013 20 zł Pięknie dziekuję!
  24. Weszły wpłaty od : - Roland_de 35 zł ( 07/2013) - KateKermit 20 zł ( 09/2013) Śliczne dzięki!
  25. Weszła wpłata od cioteczki ranias 10 zł Dzięki kochana!
×
×
  • Create New...