Ona jest jedną z najwspanialszych psich istot jakie znam. Jest grzeczna , cichutka i śliczna.Ma piękną figurę i śliczny wzorek na stópkach.Na smyczy chodzi pięknie , wogóle nie ciągnie , praktycznie się nie czuje ,że ma się psa na końcu smyczy.
Ja jestem nią poprostu oczarowana.
Ogłaszam ją na gratce,moruski i gumtree wielkopolska.
Fajnie ,że doczekała się wątku na dogo.