-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
Przyjaciel na dobre i złe - Gryfi znalazł dom. Powodzenia!
caryca26 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
No tak napewno byłoby najlepiej. Ale nie ma zbyt wielu ludzi ,którzy chcą adoptować starszego dużego psa ,żeby się wylegiwał w pościeli. Gryfi spędził w schronisku wiele lat bez żadnego odzewu mimo ogłoszeń:( , zamknięty w schroniskowym kojcu bez codziennych spacerów. Dlatego duży teren do biegania już jest dla niego wielką poprawą losu. Ja mam 3 psy wielkości Gryfiego , które żyją w budach , mają duży wybieg i są szczęśliwe. My wszystkie tu na forum byśmy chciały żeby psiaki mieszkały w domach i luksusie ale tak się niestety nie da... -
Przyjaciel na dobre i złe - Gryfi znalazł dom. Powodzenia!
caryca26 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem to w budzie. Ma stróżować i ma duży dobrze ogrodzony teren. -
Golfik bez łapki - w nowym cudownym domu !!!
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Alwarko w Polsce i domek...Trudna sprawa... Takie ciężkie przypadki u nas to za granicę trafiały. W Polsce ciężko będzie.Ale też kibicuje mu z całego serca.Bo to jest mały dzielny piecho o wielkim serduchu. -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo dobre wieści! Dzieki Kasia ,że zgodziłaś się przyjąć tego mega cykora:) -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też czekam z niecierpliwością na newsy... -
Golfik bez łapki - w nowym cudownym domu !!!
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Już niedługo tam zabawi:) -
Golfik bez łapki - w nowym cudownym domu !!!
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Super! Super! Super! -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszło , weszło kochana cioteczko martasekret. Twoje 30zł weszło 6.12.2011. Przeoczyłam , moja wina przepraszam i bardzo dziękuję! Dziś weszło też 20zł od bdom - 10zł deklaracji za grudzień i 10zł w prezencie na święta:) - również wielkie dzięki! -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękujemy w imieniu swoim i chłopaka! -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
caryca26 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Ale słodziak:) -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No faktycznie szkoda. A jakiś starych filmików z nią nie ma? -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
O cio to kliker Agatko? -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy ślicznie cioteczko bdom! Już wysyłam numer konta na pw. Pozdrowionka od Jeżynki! -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Podrzucę Krawcola! Już się nie mogę doczekać kiedy pojedzie! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL] -
Podrzucę wielkiego przystoojniaka! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL]
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Myślę ,że tak. Ciężko jest z miejscami. Tymczasem podrzucę piecha! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała i pomaga nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL] -
Podrzucę kochanego Gucia i kolejny raz składam gratulację Pani Teresce! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL]
-
Szarik ma chore ślinianki, potrzebuje domu i twojej pomocy...
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Podrzucę Szariczka ! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL] -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561 -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [url]http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni!-do22.12?p=18208561#post18208561[/url] -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
A to bardzo możliwe bo Bingo jak wiadomo łakomy jest:) -
Śliczny banerek! W górę mój szeryfie!
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja podniosę dziewczynkę!