Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. a mojemu pieskowi nie przeszkadza ani zimno ani deszcz minutka na sikanie i do domu? to mu wcale nie odpowiada - więc biorę parasol albo kurtkę przeciwdeszczowa i robię nawet w deszcz małą rundkę [url=http://smajliki.ru/smilie-1141381095.html][img]http://s19.rimg.info/4dd85b21626de7db7eb99caf579ffcdf.gif[/img][/url]
  2. witam się i ja [url=http://smajliki.ru/smilie-1141381095.html][img]http://s19.rimg.info/4dd85b21626de7db7eb99caf579ffcdf.gif[/img][/url]
  3. cieszę się, że wszystko dobrze [url=http://smajliki.ru/smilie-1141381095.html][img]http://s19.rimg.info/4dd85b21626de7db7eb99caf579ffcdf.gif[/img][/url]
  4. Twoje? :diabloti: ja tam już miejsca dla Ciebie nie widzę :evil_lol: lepiej kup sobie inne :diabloti: i od razu większe
  5. to koniecznie zrób mu dużo zdjęć bardzo lubię zdjęcia Prymusa
  6. w kazdym razie Miśka ma super fajne łóżko więc się nie dziwię go ze pilnuje
  7. Sziwa jest przepiękna [url=http://smajliki.ru/smilie-1132451559.html][img]http://s18.rimg.info/96e105cbdbf4d2b19a19e852075eaeba.gif[/img][/url]
  8. albo raczej pilnuje łóżka [url=http://smajliki.ru/smilie-1132451559.html][img]http://s18.rimg.info/96e105cbdbf4d2b19a19e852075eaeba.gif[/img][/url]
  9. fajna psia ferajna :diabloti:
  10. widziałaś [url]http://www.dogomania.pl/threads/215959-MA%C5%81Y-MA%C5%81O-%C5%9AREDNI-psi-ANIO%C5%81-najlepiej-z-DT%28ale-niekoniecznie%29[/url] ktoś szuka małego, spokojnego, ułożonego psa masz takiego?
  11. zaznaczam sobie słodziaka [url=http://smajliki.ru/smilie-1038114855.html][img]http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif[/img][/url]
  12. a te, które wypuszcza Caillou, uciekają bardzo szybko :diabloti: one są dziwne -taki gruby woreczek na czterech nogach mnie się zawsze wydawało, że mysz ma głowę oddzieloną szyją :oops: a zjedzenie myszy może psu zaszkodzić? mysz pewnie ma robaki ....
  13. i co robią z tą myszą wtedy? ja Caillou każe złapane myszy wypuszczać
  14. a Caillou zawsze złapie mysz, jeśli już się do tego zabiera :diabloti: albo czatuje nieruchomo i skok albo rozkopuje mysią norę w kilka sekund i juz mysz w zębach:angryy:
  15. ostatnio Caillou jest wielką wielbicielką polowania na myszy :diabloti: jest w tym za skuteczna :angryy: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/dscf1348e.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1988/dscf1348e.jpg[/IMG][/URL] w parku trzymam ją zawsze na lince, bo bardzo stara się łapać wiewiórki:angryy: a jest bardzo, bardzo szybka i zwrotna [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/dscf1351k.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1855/dscf1351k.jpg[/IMG][/URL] czy wasze psy też mają takie instynkty łowieckie? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/dscf1355k.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4074/dscf1355k.jpg[/IMG][/URL]
  16. tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/208467-Gumi%C5%9B-w-DS-%C5%9Bliczna-6mies.czarna-b%C5%82yszc%C4%85ca-Kretka-szuka-Domu-NOWE-ZDJ%C4%98CIA-str.21/page22[/url] w przedostatnim poście pisze więcej o domku Gumisia
  17. super Gumiś cudny, więc się nie dziwię, że nie wybrzydzali
  18. [I]a ja bym chciała zobaczyć Cię Kropka w sweterku[/I] Caillou
  19. ogłaszana ale jakoś nadal u mnie :diabloti: cały czas koty się nią opiekują [url=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dscf0440q.jpg/][img]http://img29.imageshack.us/img29/1951/dscf0440q.jpg[/img][/url]
  20. daj spokój doris - :diabloti: kto komu ma dziękować to bym dyskutowała :cool3: deszczowy dzień - pies śpi :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/dscf1370d.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5430/dscf1370d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/dscf1405w.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8660/dscf1405w.jpg[/IMG][/URL]
  21. super wieści [url=http://smajliki.ru/smilie-915252423.html][img]http://s16.rimg.info/6a1a28a99fdadff549f4aae3a0bf5a37.gif[/img][/url]
  22. fotel ma pewnie ponad 20 lat - dostaliśmy w spadku :evil_lol: TŻ chciał od razu wyrzucić, ale zostawiliśmy :diabloti: bo koty go uwielbiają Caillou też go odrobinę nadgryzła - i tez go uwielbia [url=http://imageshack.us/photo/my-images/525/dscf1384a.jpg/][img]http://img525.imageshack.us/img525/8255/dscf1384a.jpg[/img][/url]
  23. więcej Wrocławia nie ma , bo pojechaliśmy tylko (ja i pies) jako towarzystwo dla Młodej - miała sprawę do załatwienia :diabloti: ale zobaczcie pod jaką opieką sypia Caillou:evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/dscf1375o.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6517/dscf1375o.jpg[/IMG][/URL] Pipi - koniecznie zrób zdjęcia Bielska -ja też chce podziwiać
×
×
  • Create New...