Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. czy Midi jedzie na miejsce Kretki?
  2. to czekamy na wiadomości
  3. zaoszczędzili ci czasu spacerując bez Ciebie [url=http://smajliki.ru/smilie-976702119.html][img]http://s17.rimg.info/d5b82f1a2ae0537d56523a01e9e591a6.gif[/img][/url] super że Misiek żyje i jest u Ciebie
  4. może ktoś ma jakiś pomysł w sprawie Gumisia
  5. jakie miłe słowa -dziękuję dwóch poszukiwaczy skarbów (czyli myszy :diabloti:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/dscf1676i.jpg/"][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/dscf1676i.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4594/dscf1676i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/dscf1677j.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3950/dscf1677j.jpg[/IMG][/URL]
  6. Pipi - ta sunia to tez szczeniak?
  7. zaznaczę sobie - straszne po prostu ale sunie śliczne
  8. ale ładna ta sunia ciekawe jakie pieski wyrosną z maluchów
  9. to takie tereny nadrzeczne psy się tam spotykają i razem bawią [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/dscf1644e.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2417/dscf1644e.jpg[/IMG][/URL] a potem wspólna kąpiel :diabloti:oczywiście [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/dscf1656z.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6889/dscf1656z.jpg[/IMG][/URL] i znowu zabawa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/dscf1662h.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3889/dscf1662h.jpg[/IMG][/URL]
  10. pozdrawiam- jaka dzisiaj piękna pogoda :diabloti: Moja Kaja (Caillou) wyskakała się i wybrykała i wykąpała dla ochłody wcale sie nie dziwię, że i ta Kaja chce do zgrai:evil_lol:
  11. no :diabloti: to teraz rozumiem Caillou jest niesłychanie szybka, zwinna i skoczna innemu psu trudno ją dogonić sobotnia zabawa [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/dscf1629p.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9079/dscf1629p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/dscf1630c.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1673/dscf1630c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/dscf1638x.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5673/dscf1638x.jpg[/IMG][/URL]
  12. bo wczoraj przez jakiś czas nie było zdjęć widać -teraz już są biedny Kubuś
  13. ale rano zdjęcia były....
  14. załozyłam na MIau wątek Frankowi [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=134917[/url] pipi - dobry tytuł? bo najpierw rozumiałam, że kot u Ciebie
  15. jaki malutki ale po co ma taki wielki kaganiec? bo gryzie? piszecie, ze miły i poczciwy zdjęcia koniecznie bez kagańca
  16. założyłam Frankowi (temu kotkowi powyżej) oddzielny watek na Miau [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=134917[/url] zapraszam
  17. miło mi Caillou w ten sposób szuka myszy kopie coraz większą dziurę, a potem wkłada tam głowę i wydaje dźwięki podobne do bulgotania -nie wiem po co
  18. [COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/members/127159-inka808"][B]inka808 wzięła kota? [/B][/URL][/COLOR]
  19. pozdrawiam [url=http://smajliki.ru/smilie-1287010887.html][img]http://s20.rimg.info/f32287aed3a0a9a44879b68422e97daa.gif[/img][/url]
  20. ja nie oddzwaniam - ani nie dzwonie, jak ktoś pisze SMS, że nie ma pieniędzy na koncie jak nie ma pieniedzy na doładowanie telefony, to nie będzie miał i na kota
  21. gdzie się pochowały te myszy? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/510/dscf1436q.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6583/dscf1436q.jpg[/IMG][/URL]
  22. :diabloti:to jest wada???? przecież może ogródek za darmo przekopać
×
×
  • Create New...