Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. [quote name='enia']aaa Pupcia, pamietam akcje biedronki nr 1 :) ładna ta Pupcia bardzo, a nie chcesz na miau pokazać wszystkich swoich kotów do adopcji?[/QUOTE] Pipi -zrobić wszystkim Twoim kotom wspólny wątek na MIau? Puci (dajcie sobie z tą Pupcią :diabloti: ) mogę zrobić oddzielny -może akurat forumowy domek jej się trafi -jak Frankowi
  2. żeby tez Ci ludzie zgodzili się na wizytę i żeby byli sensowni
  3. ale mogą się chociaz pogapić na latające jedzenie:diabloti:
  4. bardzo ładne [url]http://tablica.pl/oferta/beta-pies-marzenie-IDsVXH.html[/url]
  5. to pewnie się nasłuchał przesądów, że kot może zaatakować śpiącego właściciela itd
  6. bardzo dziękuję poczekam chyba jeszcze z ogłoszeniami do jutra - bo Ania pisała, że ktoś panny ogląda i myśli intenswni8e i miała wstawić jakieś nowe,ładne zdjęcia ...
  7. a koty tez tam przychodzą?
  8. chciałabym porobić ogłoszenia dla Bety i dla Midi zdjęcia mam, tekst mam potrzebuje dane do kontaktu- tzn telefon i mail do ogłoszeń aktywować będę przez swojego maila ogłoszenia robić na kujawsko-pomorskie i mazowieckie? jakie duże miasto jest koło Brodnicy?
  9. Moja córka mówi, że Siwa na zdjeciach bardzo jest podobna do naszej Caillou
  10. może Twój Szanowy TŻ miał niewiele doczynienia z kotami albo wcale :diabloti: i po prostu nie wie jakie to są cudne stworzenia mój pies tez jest zazdrosny o koty :diabloti:
  11. zobacz co dzisiaj przeczytałam - pogrubienie moje [quote name='maja602']Dostałam taką wiadomość. Roześlijcie proszę. [B][COLOR=#ff0000]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze [B]Świętochłowic[/B] z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/QUOTE]
  12. ale na pewno są sposoby, żeby tego nauczyć
  13. no i dobrze, że kota nie chce :angryy: jak kilka minut rozmowy to dla niej straszny koszt finansowy :evil_lol:
  14. napisz coś więcej o tej nowej biedronce -tak jest biedniutka
  15. i co słychać u Kubusia? udało się zrobić zdjęcia?
  16. pewnie [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url] takie fajne pieski niech się domki starają
  17. zawiozłam go wczoraj do Wrocławia i już dzisiaj jest w Warszawie [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  18. a jest gdzieś instrukcja jak robić banerki? [URL="http://smajliki.ru/smilie-840526695.html"][IMG]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/IMG][/URL] może bym się dała rade nauczyć :oops:
  19. super [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url][url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  20. zdjęcie cudne [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  21. a może trzebaby mu szukać hoteliku? wyjaśniona jej kwestia jego wieku? ma 10 lat czy 4?
  22. ja gdybym każdemu kotu i psu dała gryz z obiadu :diabloti: zostałabym bez obiadu:mad: kupuję dla nich oddzielnie :roll:
  23. a mnie weterynarz, do którego chodzę tez z kotami, powiedział że lepiej, dla psa, jest po pierwszej no tylko przez okres tej pierwszej trzeba popilnować w góry w końcu nie pojechałam :placz: przez dwa koty:mad: Gafi wymiotował i nie mogłam go zostawić samego (no:diabloti: z kotami w sumie) na dwa dni a jednocześnie trafił mi się na 24 godziny do przechowania maluch TRI (już znalazł DT i może nawet DS) [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8163/dscf1868p.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscf1870x.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1016/dscf1870x.jpg[/IMG][/URL] kliknijcie w mój banerek -pies oddany do schroniska :shake: co robić? :-( jak pomóc?
×
×
  • Create New...