Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. nie wiem Pipi podobno wie ale ja prowadzę wątek Franka - więc pisze w tytule o transporcie
  2. piękny dziękuję
  3. Caillou zdziwiona ale jak na razie -panowie ją nie dręczą nie reagują na nią inaczej niź wcześniej
  4. Pipi - koniecznie czytaj na wątku Franka [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=134917&p=8171752#p8171752[/url] ciotki szukaj transportu do Torunia albo w weekend do Warszawy :diabloti:
  5. ogonek ma śliczny
  6. trzeba szukać mu DT, może hotelu na hotel potrzebne pieniądze trzeba zmienić tytuł wątku, że pies szuka DT porozgłaszać wątek
  7. taka jest do łydki fajne ma te uszy -jak nietoperz
  8. ale do sklepów zoologicznych można pójść z psem :diabloti:
  9. a mnie zaprosili z psem w lodziarni w Bielawie do środka
  10. mój piesek waży ponad 16 kg :diabloti: spróbowałam sobie wyobrazić jak wchodzę do sklepu :evil_lol:z pieskiem na ręce
  11. może jej zrobić zdjęcia blisko nóg człowieka -i wtedy będzie widać jaka jest mała?
  12. a ja zaglądam czy komp naprawiony a może dałoby się zrobić zdjęcia i wstawić przez zaprzyjaźniony komputer?
  13. witam się i czekam na zdjęcia jesienne Braszki
  14. Tak - to Lajla były telefony i maile w sprawie Lajlii, ale najczęściej albo ktoś chciał kota na prezent -niespodziankę, albo chciał od razu przyjechać i brać bez umowy jeden maila był rozsądny, ale miała iśc na towarzystwo do drugiego małego kota (3 miesięcznego), a wtedy była świeżo po kk -no to trochę byłoby ryzyko dla tamtego kociaka Caillou, jak by to poetycko wyrazić :evil_lol: jest już dorosła od soboty. Na długi weekend wybieram się w góry. To chyba nie przeszkadza, że sobie po górach pochodzi? No, a potem ciachanko :roll: tak jest teraz w Karkonoszach [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/p0211110957.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2179/p0211110957.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/p0211111543.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/p0211111543.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6835/p0211111543.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p0511110955.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4994/p0511110955.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  15. może Pipi [I]po trasie [/I]tez kiedyś do mnie zajedzie[I] [url=http://smajliki.ru/smilie-165518823.html][img]http://s2.rimg.info/5c2fa68220eccf30b114eab7a4f69d54.gif[/img][/url][/I]
  16. może ktoś umie [url=http://smajliki.ru/smilie-165518823.html][img]http://s2.rimg.info/5c2fa68220eccf30b114eab7a4f69d54.gif[/img][/url] i zrobiłby banerek dla Bety - suczki, która była u Pipi, a teraz jest w hoteliku wątek Bety w moim podpisie w pierwszym poście - ładne zdjęcia Bety
  17. ale śmieszna gromadka [url=http://smajliki.ru/smilie-165762759.html][img]http://s2.rimg.info/86cf8f7f9edd5b52f47d811813a9a750.gif[/img][/url]
  18. zdjęcia Bety -przepiękne wstawię do pierwszego postu
  19. pewnie, że chce się zamienić :diabloti: ale ja chcę domek z widokiem na góry jakieś może ktoś chce takiego kotka :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/dscf1759h.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3700/dscf1759h.jpg[/IMG][/URL] kotek nie lubi jak mu lampą po oczach błyskam
  20. zapraszam do polinkowania banerka do wątku Siwej - psa, który mieszka u Pipi [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217108-pi%C4%99kna-charakterna-Siwa-szuka-aktywnego-w%C5%82a%C5%9Bciciela-i-Domu-%28bez-kur-w-pobli%C5%BCu%29"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7930/43890795aza4.jpg[/IMG][/URL] żeby wstawić banerek trzeba kliknąć "odpowiedz z cytatem" pod tym postem skopiować tylko ten kawałek od banerka i wkleić w sygnaturę
  21. a jakby się zwrócić o pomoc bezpośrednio do jakiejś fundacji poznańskiej?
  22. ja zaliczam dołki w parku i na łąkach nadrzecznych odezwała się farciara:mad: co mieszka w domku :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/dscf1742x.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8159/dscf1742x.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...