-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
piękny dziękuję
-
Caillou zdziwiona ale jak na razie -panowie ją nie dręczą nie reagują na nią inaczej niź wcześniej
-
Uwaga! Pies w rzeczywistej potrzebie. Jest gorzej niz myslałam.
Patmol replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
trzeba szukać mu DT, może hotelu na hotel potrzebne pieniądze trzeba zmienić tytuł wątku, że pies szuka DT porozgłaszać wątek -
Maleńka Sunia - kolejna ofiara wyrzucona z samochodu - jest w DT
Patmol replied to henikar's topic in Już w nowym domu
taka jest do łydki fajne ma te uszy -jak nietoperz -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Patmol replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
ale do sklepów zoologicznych można pójść z psem :diabloti: -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Patmol replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
a mnie zaprosili z psem w lodziarni w Bielawie do środka -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Patmol replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
mój piesek waży ponad 16 kg :diabloti: spróbowałam sobie wyobrazić jak wchodzę do sklepu :evil_lol:z pieskiem na ręce -
Maleńka Sunia - kolejna ofiara wyrzucona z samochodu - jest w DT
Patmol replied to henikar's topic in Już w nowym domu
może jej zrobić zdjęcia blisko nóg człowieka -i wtedy będzie widać jaka jest mała? -
a ja zaglądam czy komp naprawiony a może dałoby się zrobić zdjęcia i wstawić przez zaprzyjaźniony komputer?
-
witam się i czekam na zdjęcia jesienne Braszki
-
Tak - to Lajla były telefony i maile w sprawie Lajlii, ale najczęściej albo ktoś chciał kota na prezent -niespodziankę, albo chciał od razu przyjechać i brać bez umowy jeden maila był rozsądny, ale miała iśc na towarzystwo do drugiego małego kota (3 miesięcznego), a wtedy była świeżo po kk -no to trochę byłoby ryzyko dla tamtego kociaka Caillou, jak by to poetycko wyrazić :evil_lol: jest już dorosła od soboty. Na długi weekend wybieram się w góry. To chyba nie przeszkadza, że sobie po górach pochodzi? No, a potem ciachanko :roll: tak jest teraz w Karkonoszach [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/p0211110957.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2179/p0211110957.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/p0211111543.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/p0211111543.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6835/p0211111543.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p0511110955.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4994/p0511110955.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
Patmol replied to joi's topic in Już w nowym domu
może Pipi [I]po trasie [/I]tez kiedyś do mnie zajedzie[I] [url=http://smajliki.ru/smilie-165518823.html][img]http://s2.rimg.info/5c2fa68220eccf30b114eab7a4f69d54.gif[/img][/url][/I] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
ale śmieszna gromadka [url=http://smajliki.ru/smilie-165762759.html][img]http://s2.rimg.info/86cf8f7f9edd5b52f47d811813a9a750.gif[/img][/url] -
zdjęcia Bety -przepiękne wstawię do pierwszego postu
-
pewnie, że chce się zamienić :diabloti: ale ja chcę domek z widokiem na góry jakieś może ktoś chce takiego kotka :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/dscf1759h.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3700/dscf1759h.jpg[/IMG][/URL] kotek nie lubi jak mu lampą po oczach błyskam
-
zapraszam do polinkowania banerka do wątku Siwej - psa, który mieszka u Pipi [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217108-pi%C4%99kna-charakterna-Siwa-szuka-aktywnego-w%C5%82a%C5%9Bciciela-i-Domu-%28bez-kur-w-pobli%C5%BCu%29"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7930/43890795aza4.jpg[/IMG][/URL] żeby wstawić banerek trzeba kliknąć "odpowiedz z cytatem" pod tym postem skopiować tylko ten kawałek od banerka i wkleić w sygnaturę
-
Dwa czarne wykastrowane kocurki szukają dt/ds
Patmol replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
a jakby się zwrócić o pomoc bezpośrednio do jakiejś fundacji poznańskiej? -
ja zaliczam dołki w parku i na łąkach nadrzecznych odezwała się farciara:mad: co mieszka w domku :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/dscf1742x.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8159/dscf1742x.jpg[/IMG][/URL]