Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. Grabci jeszcze zdjęcia zróbcie -bo mam tylko jedno i na nim jest tylko kawałek Grabci (bez nóg i ogona
  2. watek na Miau [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=136130[/url] w sprawie tych kotów [img]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1287762/43335743_p8280104.jpg[/img]
  3. ale Maniek jest cudny nie trafia do kuwety? :eviltong: Nevada jesteś mistrz :crazyeye: to ja biorę Grabcię z tym zdjęciem w kwiatach :diabloti: kilka ogłoszeń mogę jej zrobić
  4. Liza cudna - w moim typie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/rne389a.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4103/rne389a.jpg[/IMG][/URL]
  5. zaraz poprawię w takim razie [URL="http://smajliki.ru/smilie-1038647079.html"][IMG]http://s17.rimg.info/a1a4cdad254db79c41988f2639aba002.gif[/IMG][/URL] [B][FONT=&quot]to pewnie ta jest Grabcia[/FONT][/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/koty2q.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9802/koty2q.jpg[/IMG][/URL] edit -poprawiłam na wątku czy ktoś ogłasza Grabcię (powyżej) albo Pucie (pupcię) -tri?
  6. super [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  7. mój post i post Pipi [quote name='Patmol']Gadzia tez ładna :diabloti:ale nie tak jak Siwa :eviltong: Pipi - czy to jest PUCIA? (Pupcia :evil_lol:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/kotprzypiecu.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2531/kotprzypiecu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/37/kotypd.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9030/kotypd.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] [quote name='Pipi'] ta na pierwszym zdjeciu to Pucia, a ta na drugim to Grabcia, [/QUOTE]
  8. Pipi pisała, specjalnie pytałam, że ta druga to Grabcia :diabloti: zaraz poszukam jej posta wątek na Miau [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=135752&start=0[/URL]
  9. Dziękuję - to ja sobie w wątku zaznaczę, że Gandzia ogłaszana [url=http://smajliki.ru/smilie-926732199.html][img]http://s16.rimg.info/20eac70bae10c97dddee8586f4d0ea9c.gif[/img][/url] a te dwie tri? Pucia [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/1176/200d0a82e17487d4med.jpg[/img][/url] i Grabcia [img]http://img37.imageshack.us/img37/9030/kotypd.jpg[/img]
  10. [quote name='Pipi']Czy oglaszany to nie wiem. A jesli chodzi o kastracje, to bylam z nim w tym celu juz 2 tygodnie temu, ale wet powiedzial, ze za mlody jest i radzil zeby poczekac z miesiąc. Klejnoty mial jak groszki. Posłuchalam sie. [/QUOTE] to wklepać mu kilka ogłoszeń? czy czekamy do kastracji? Pipi zostanie CI jakiś czarny kot -jak Rademeneza oddasz? bo czarny kot szczęście przynosi -jeśli masz tylko jednego -lepiej go sobie zostaw, może lepiej Gandzię poogłaszać? [url=http://imageshack.us/photo/my-images/832/slicznagandziazdjecia.jpg/][img]http://img832.imageshack.us/img832/9144/slicznagandziazdjecia.jpg[/img][/url] czy może ktoś ją ogłasza?
  11. i co? są telefony? [url=http://smajliki.ru/smilie-788923143.html][img]http://s10.rimg.info/c2b62ded2b2fead8df1807b5269d07bf.gif[/img][/url]
  12. no wiem - o tym kocie z wakacji ale ja myślę o kocie, z którego Nika miałaby pożytek codziennie:evil_lol:
  13. Irenka nad Oceanem :diabloti: fajne -dziękuję
  14. dziwne -to takie fajne psy może ludzie już o świętach myślą - a o psach sobie przypomną po świętach :diabloti:
  15. koty cudne - to i imiona muszą być odpowiednie :diabloti: czy Rademenez - ma ogłoszenia? on już jest ciachnięty? [url=http://imageshack.us/photo/my-images/694/45305655pb020806.jpg/][img]http://img694.imageshack.us/img694/1491/45305655pb020806.jpg[/img][/url]
  16. trzymam kciuki, żeby kontrola wyszła OK Midi już u Ciebie czuje się pewnie? chętnie chodzi na spacery? przychodzi na zawołanie? prosimy o wieści co słychać u panienek
  17. szkoda, że tam u Ciebie nie ma jakiś chętnych nastolatek do spacerów z psem
  18. trzymam kciuki i za Bonusia i za Was ze sterylką chyba nie ma pospiechu, bo psy mają cieczkę co ok 6 miesięcy pozdrawiam [URL="http://smajliki.ru/smilie-788923143.html"][IMG]http://s10.rimg.info/c2b62ded2b2fead8df1807b5269d07bf.gif[/IMG][/URL]
  19. przydadzą się -bardzo ładne dzisiaj, jak zdążę, będę robiła kilka ogłoszeń dla Miroir z tymi podkolorowanymi zdjęciami - np. na Tablicy juz ogłoszenie Biedronek spadło dalej, to usunę i wstawię samą Miroir edit -wklejam jedno tutaj, żeby zobaczyć jaka dama w ogłoszeniu [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/2627/name/oddam-do-adopcji-3-miesieczna-piekna-i-subtelna-miroir-bielsk-podlaski.html[/url]
  20. niech zostanie tak jak jest :diabloti: obróżki dla kotów mają taki mechanizm, że w razie silnego pociągnięcia -pękają /rozpinają się przynajmniej te dobrze zrobione obróżki mój synek ma taką smyczkę do klucza od szatni - w szkole go nosi na szyi gdyby zaczepił mocno o coś kluczem, albo kolega szarpnął - to smyczka się rozpina
  21. myślę, że Kaszanka ma rację gumek żadnych lepiej nie zakładać, ani aksamitek na łapki -bo mogą zjeść
  22. daj spokój z tym przepraszaniem [url=http://smajliki.ru/smilie-694253799.html][img]http://s9.rimg.info/0eb0803729daff0b329c4fc6f7227f86.gif[/img][/url] przecież nikt się nie gniewa ważniejsze to zabezpieczenie siatki niż zdjęcia no i te suczki biedne bezdomne -przecież już zimno
  23. może im obróżki w rożnych kolorach pozakładać :evil_lol: czyli 5 biedroneczka -dziewczynka [B]Irenka [/B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/44794510pa090486.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6641/44794510pa090486.jpg[/IMG][/URL] no i oczywiście -Okruszek ale mam tylko takie jego zdjęcia [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1343377/45293011_pb020648.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1343377/45293005_pb020644.jpg[/IMG] wątek Biedronek [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=134557&p=8093857#p8093857[/url] zapraszam
  24. [B]Bouchon [/B] [I] (busz[B]ą[/B]) [/I] dziewczyna [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/44877198pa130140.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6958/44877198pa130140.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/256/44794510pa090486.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6641/44794510pa090486.jpg[/IMG][/URL] Bouchon jest na pierwszym zdjęciu na środku, a na drugim zdjęciu po prawej? a to [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/44794510pa090486.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6641/44794510pa090486.jpg[/IMG][/URL] kot czy kotka?
  25. i jeszcze raz :diabloti: biedronki -ale juz porządnie Biedronki pojedynczo 8) [SIZE=150][B][SIZE=5]Miroir[/SIZE] [/B][/SIZE] [I](miru[B]a[/B]r)[/I] dziewczyna [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1258941/45420878_pb060165.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]Coccinelle[/B][/SIZE] [SIZE=2][I]( koksin[B]e[/B]l)[/I] [/SIZE]dziewczyna [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/44755332pa070443.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7664/44755332pa070443.jpg[/IMG][/URL] [B]Bouchon [/B] [I] (busz[B]ą[/B]) [/I] dziewczyna [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/44877198pa130140.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6958/44877198pa130140.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/256/44794510pa090486.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6641/44794510pa090486.jpg[/IMG][/URL] [B]Szapo [/B] chłopak [I](szap[B]o[/B])[/I] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/44755337pa070444.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2450/44755337pa070444.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...