Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. Pipi [quote name='"issey32"'] czy Nutka i Cytra są sterylizowane/odrobaczone/książeczki zdrowia? Bo szczepione to napewno.[/quote] wysterylizowane -to wiem, że są ale szczepione? odrobaczone? bo issey32 robi im ogłoszenia
  2. wiem dlatego tak nerwowo zareagowałam
  3. ale malutka [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  4. no to spokojnie czekamy (mnie zawsze utrzymujące się wymioty przerażają)
  5. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg834/scaled.php?server=834&filename=stefcia.jpg&res=medium[/IMG] ale mina :diabloti: jestem pod wrażeniem :evil_lol:
  6. może trzeba do innego veta iść bo rozumiem, że mimo antybiotyku (od kiedy dostaje?) nie ma poprawy? dziewczyny z Krakowa na pewno dobrego veta byłyby w stanie doradzić
  7. była już u weta? dostała leki?
  8. wiem, że jedzenie myszy niezdrowe ale co takiej zrobić??? inne psy biegają , bawią się, a ona trochę pobiega, i tak wszystkim ucieknie, od wszystkich szybsza,a potem pracowicie doły kopie pomimo mrozu raz dwa dół wykopie Caillou łapie myszy, żeby zjeść -i to się speszy z jedzeniem, Siwa by się dla myśliwego nadała by mu zwierzynę przynosiła cieszę, się że Siwa teraz w domu będzie chociaz z kotami może być trudno
  9. ale mają fajnie z Tobą zrób im zdjęcia na spacerach i wklej tutaj, proszę bardzo ładnie jak z nimi chodzisz na smyczach? obie po tej samej stronie? czy w każdej ręce jedna smycz? Młoda oczywiście rano nie wstała, ale Sweetie -wstała razem ze mną; i brałam obie na poranne sikanko niewygodnie mi jest z dwoma smyczami Sweetie jak macha ogonkiem, to całą pupa kreci -bardzo śmieszne to jest i jak się do niej nachylę -to usiłuje mi lizać po nosie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/80/dscf2951d.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8369/dscf2951d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/dscf2958v.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4770/dscf2958v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dscf2970zk.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6149/dscf2970zk.jpg[/IMG][/URL]
  10. a na myszy nie poluje? moja Caillou uważa spacer za stracony, jeśli chociaz jednej myszy nie upoluje
  11. znacie kogoś z Lubina? (potrzebna wizyta przedadopcyjna)
  12. Siwa jest przepiękna banerek to właśnie zaproszenie do Siwej [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  13. czy znacie może kogoś na dogo z Lubina (potrzebna jest w Lubinie wizyta przedadopcyjna) ja niestety nie mogę z wami trenować, bo mieszkam w Legnicy w jaki sposób trenujecie?
  14. ale u was zimno na tym podlasiu u nas jest zdecydowanie cieplej
  15. ale mądra jest Stefcia - mam na myśli przede wszystkim samochody no, ale nie tylko ... i taka cudnie błyszcząca (napastowana? :diabloti:)
  16. a Twoje psy po spacerze nie śpią? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/dscf2975y.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1091/dscf2975y.jpg[/IMG][/URL] jeszcze ze spaceru [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/dscf2968t.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1340/dscf2968t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/dscf2971t.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8848/dscf2971t.jpg[/IMG][/URL]
  17. wzięłam ja na spacer (nieubraną, bo żaden sweter Młodego na nią nie pasował) najpierw puściłam ją z linką [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/dscf2943l.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1801/dscf2943l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/dscf2960h.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7825/dscf2960h.jpg[/IMG][/URL] a potem linkę odpięłam, bo przyszedł zaprzyjaźniony labrador i ciągle taą linkę szarpał [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/dscf2969u.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9608/dscf2969u.jpg[/IMG][/URL] i po powrocie do domu (Sweetie stara się wtulić w Caillou) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/dscf2932ja.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8648/dscf2932ja.jpg[/IMG][/URL]
  18. małą odrobaczyłam i w poniedziałek będę szczepić [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/256/dscf2910.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6345/dscf2910.jpg[/IMG][/URL] ona ma bardzo krótką sierść, bez żadnego podszerstka, taką sztywną brać ją na spacery, czy raczej lepiej żeby siedziała w domu? a może w coś ją ubrać i brać? to by mniej szalała w domu? to bardzo energiczny psiak Caillou na spacerze [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/dscf2860o.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4854/dscf2860o.jpg[/IMG][/URL]
  19. Widzę, że Randa była szybsza [url=http://smajliki.ru/smilie-963063879.html][img]http://s16.rimg.info/8b4605e2c39dbd8ffc7864daace03973.gif[/img][/url]
  20. szukamy behawiorysty w Krośnie dla Czarusia? ja myślę, że jakby poszukać toby sie znalazł, ale pieniądze na to potrzebne
  21. dziękuje [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscf2870f.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/526/dscf2870f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/dscf2875.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9818/dscf2875.jpg[/IMG][/URL] Caillou łapie małą za szyję, a mała nie ma tam wcale sierści i piszczy ale jak zabiorę Caillou to mała i tak się do niej pcha, bo chce sie bawić [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/dscf2877y.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/159/dscf2877y.jpg[/IMG][/URL]
  22. może i tak ale teraz to się czuję, jakbym goniła własny ogon
×
×
  • Create New...