Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Doszła wpłata od Bogusik - 20 zł :) Myślę, że można wyróżnić chłopakowi tablicę, tak łatwiej go ktoś wypatrzy :)
  2. [quote name='Mattilu']Jestem i ja. Jak Drops pojdzie do domu to przeniose moja stala z niego na Bingo :)[/QUOTE] Super Cioteczko! :) [quote name='Doda_']Jestem na zaproszenie. Dziękuje :) poczytam później.[/QUOTE] [quote name='renatka_s']Zaglądam do psiaka, jest śliczny :), niestety finansowo nie mogę go wspomóc:-([/QUOTE] Witamy :loveu: [quote name='gosiaczek1984']Witam jestem z zaproszenia,deklaruje skromne 10zl stalej[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='anetaks4']Witam dziękuję za zaproszenie ,stałej nie jestem w stanie zadeklarować ,jednorazowo coś podeślę .Poproszę nr konta :lol:[/QUOTE] [quote name='Alla Chrzanowska']Mam już tyle deklaracji, ale... no jak mu odmówić? Nie umiem. Deklaruję 20,00 zł stałej. Proszę o dane do przelewu.[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='monika083']dostalam dwa zaproszenia do Bingusia, wiec nie moglam nie wpasc.Sliczny jest! Pomysle ile moge zadeklarowac.[/QUOTE] Ojej... przepraszamy za dubel :oops:
  3. [quote name='Bgra']Sporo zmian ostatnio w życiu Miśki ogólnie dobrze wszystko znoszą,najpierw moją przeprowadzkę,teraz przeprowadzkę córci z rodziną jakie ja mam mądre te psiurki:) jesteśmy na etapie przyzwyczajania Alesia do wózeczka:)nawet dobrze nam idzie teraz mogę od razu wychodzić na dłuższe spacerki,Hanka może sobie pobiegać,Ali wtedy odpoczywa w swoim powozie;) zdjęcia będą,ale...dopiero po fryzjerze,strasznie szybko obrosły;) pozdrawiamy cieplutko:)[/QUOTE] Jej a co to macie za powóz? :) Jestem bardzo ciekawa! U mnie też była ostatnio wizyta u fryzjera, zdecydowanie za szybko te psie włosy rosną ;) [quote name='Bgra'][SIZE=5]ZAPRASZAMY PIĘKNIE NA BAZAREK[/SIZE] na facebooku dla chorej Zuzinki naszej forumowej Aguchy [URL="https://www.facebook.com/events/592371210815144/697997666919164/?ref=notif&notif_t=event_mall_comment"]https://www.facebook.com/events/5923...t_mall_comment[/URL][/QUOTE] Piękny bazarek! Żałuje że jestem spłukana :-(
  4. [quote name='Ada-Vebby']..rozkręci się rozkręci ;) to wyjątkowo roześmiany pycholek :lol: Piękne fotki![/QUOTE] Oby tym uśmiechem szybko kogoś zauroczył! :) [quote name='Gu-Gu']Jestem na zaproszenie, finansowo w tym miesiącu nie wspomogę, ale będę zaglądać. Mordeczka urocza, dobrze, że nie czyta tego wątku bo by się obraził na cioteczki za tego najzwyklejszego i przeciętnego.[/QUOTE] Witamy! :loveu: [quote name='rzepek']A jaki jest numer konta do wpłaty?[/QUOTE] [quote name='Moli@']Kolejna psia bieda skrzywdzona przez człowieka....śliczny piesek Stałych deklaracji nie mogę zadeklarować ale będę śledzić wątek i w miarę możliwości wpłacać..... proszę o nr konta[/QUOTE] Witamy :) Już ślę numer konta, dziękujemy! :)
  5. [quote name='wiewoira']Jaki on zwykły ??? jaki pospolity ??? ani jedno ani drugie Bingusia nie dotyczy !! To cudny psiaczek,jedyny w swoim rodzaju i można się o tym przekonać już przy pierwszym kontakcie a jak ma się do tego piłeczkę w ręku ... ojjjj to dopiero niezwykłe rzeczy sie dzieją :cool3: Bingusiu nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze że już Cie nie ma w schronie,ze grzejesz doopeczkę u Dexterki ;) I też jestem pewna że teraz to tylko kwestia czasu w znalezieniu domku [krótkiego czasu] ;) Tak jak pisałam,moje skromne 5 zł z Bonika przenoszę na Bingusia i jak tylko na to środki pozwolą to wpłacę z góry na kilka miesięcy ;) Już teraz zakupiłam robaczkowi ciasteczka na bazarku u cioci kejciu które niedługo z pewnością dotrą do Dexterki ;) Trzymaj się chłopaku cieplutko :loveu:[/QUOTE] [quote name='Jo37']Bardzo mi przykro ale nie mogę pomóc finansowo.[/QUOTE] [quote name='ewunian']Na razie zapiszę, może pod koniec przyszłego tygodnia coś wyślę...[/QUOTE] [quote name='teresaa118']Notuje watek - napewno zagladne[/QUOTE] [quote name='Mazowszanka2']Na dzień dzisiejszy z finansami kiepsko, ale będę zaglądać. Śliczny, wesoły psiak :)[/QUOTE] [quote name='Jota67']Zapisuję na razie ślicznego psiaka...[/QUOTE] Dziękuję, że jesteście Cioteczki, trzeba jakoś wątek Naszego Bingosia rozkręcić! :loveu: [quote name='Mela Jakimiuk']W przyszłym tygodniu wspomogę psinkę finansowo.[/QUOTE] Za każdy grosz będziemy wdzięczne! :loveu:
  6. Boniczek Kochany! :loveu: Musisz być grzeczny :)
  7. [quote name='Bogusik']Witam,jestem na zaproszenie Lili u Bingo :smile: Śliczny piesiu i jak widać,ma super charakter :smile: Przy intensywnym ogłaszaniu,powinien szybko znaleźć domeczek.Mogę zadeklarować 20zł.stałej.[/QUOTE] Witam Cioteczko! Dziękujemy za przybycie i deklaracje :loveu: Właśnie mu wczoraj wykupiłam pakiet ogłoszeń na Opole i Wrocław :) Jak już będą gotowe to tutaj wstawię, też myślę że nie zagrzeje długo miejsca w hoteliku :)
  8. Stałe deklaracje :loveu: Bogusik - 20 zł Alla Chrzanowska - 20 zł Nette - 15 zł Gosiaczek1984 - 10 zł Wiewoira - 5 zł Martini77 - 10 zł Asiuniab - 10 zł Agnieszka103 - 5 zł dorotkem - 50 zł Rozliczenie: Wpływy marzec: 85 zł przekazane z wątku Burszytnka ([url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250908-Bursztynek-z-łańcucha-do-nowego-domu!-Już-bezpieczny-w-DS-[/URL])) 20 zł Bogusik 10 zł - asiuniab 20 zł Alla Chrzanowska Mela Jakimiuk - 100 zł israel - 50 zł MikAga - 50 zł Nette - 15 zł Gosiaczek1984 - 10 zł anetaks4 - 10 zł 30 zł - bazarek Lili8522 ([url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251429-KONIEC____Chusty-z-napisem-SZUKAM-DOMU?p=21998682#post21998682[/URL]) 80 zł - Rzepek 287 zł - Bazarek Lili8522 ([url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251389-ROZLICZAM!-Super-ciuszki-za-niewielką-cenę-)-Zapraszam[/URL]!) 10 zł - Jardan 10 zł Gosiaczek1984 Wpływy Kwiecień 20 zł Alla Chrzanowska 1617 zł spadek po Boniku 20 zł Agniechaa 20 zł Bogusik 10 zł asiuniab 20 zł Asiaczek 30 zł Żabcia15 30 zł Martini77 5 zł Agnieszka103 Wpływy Maj: 209 zł Bazarek Lili8522 10 zł asiuniab 10 zł Gosiaczek 1984 15 zł Nette 20 zł Bogusik 20 zł Asiaczek 5 zł Agnieszka103 20 zł Agniechaa 30 zł żabcia15 20 zł Alla Chrzanowska 105 zł bazarek Lili8522 ([url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252883-KONIEC-ROZLICZAM-Naklejki-PIES-KOT-w-SAMOCHODZIE[/URL]) 30 zł bazarek Lili8522 ( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252950-KONIEC-ROZLICZAM-NOWE-FANTY-OD-NUMERU-27!-Tanie-drobiazgi-)-Zapraszam-[/URL])) 31 zł bazarek Lili8522 ([url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252885-KONIEC-ROZLICZAM-WSZYSTKIE-BRANSOLETKI-2-ZŁ-!-Biżuteryjnie-i-kolorowo-[/URL])) 98 zł bazarek Lili8522 ( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252896-KONIEC-ROZLICZAM-Buty-damskie-i-męskie-(Massimo-dutti-Merrell)[/URL]) 27,50 zł bazarek Pinczerka_i_Gizmo 30 zł MikAga 304 zł bazarek Pinczerka_i_Gizmo Wpływy czerwiec 10 zł asiuniab 10 zł gosiaczek1984 10 zł Alla Chrzanowska 5 zł Agnieszka103 -> przekazane na konto Dropsa Wydatki marzec: 30 zł paliwo 15 zł wyprawka 25 zł nocleg w lecznicy 6 zł ogłoszenia 25 zł wyróżniona tablica 30 zł wyróżnienie moruska 407,50 hotel + szczepienie + obroża przeciw kleszczom Wydatki kwiecień: 11 zł wyróżnienie moruska 3 zł ogłoszenia 6 zł ogłoszenia 25 zł wyróżniona tablica 350 zł hotel Wydatki maj: 30 zł wyróżnienie moruska 5 zł ogłoszenia 6 zł wyróżnienie OLX 259 hotel = 2319 zł Z pieniążków Binga 141 zł zostało przekazane na konto szczeniaków z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254101-Cztery-wychudzone-szczeniaki-w-ich-oczach-tylko-strach-PILNA-POMOC[/URL]!!! Zostało = 2178 zł Z pieniążków Binga 100 zł zostało przekazane na konto Grysia\nie Grysia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246001-GRYŚ-zaginął-Uratowany-ze-Szczytów-to-inny-psiak-Bardzo-prosimy-o-deklaracje[/url] Zostało = 2078 zł Reszta pieniążków została przekazana na konto Babci Tosi uratowanej ze schroniska [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257005-Tosia-maleńka-babcia-bez-naszej-pomocy-zgaśnie-w-schronisku-([/url]
  9. Boniczek nie tylko przeszedł metamorfozę u Dexterki on zmienił się o 180 stopni przez ten prawie ROK od wyciągnięcia ze schroniska, z grubego ledwo ruszającego się staruszka który miał swoje humory stał się wesołym, pełnym wigoru psem który już człowieka nie traktuje jak wroga. Bardzo dużo czasu mu to zajęło ale teraz można powiedzieć że było warto! Nowa rodzina ciepło go przywitała, on biegał jak szalony i zwiedzał każdy kąt, został oczywiście od samego początku przekupiony jedzeniem ;) Suczka z którą będzie mieszkał nawet nie chciała do niego podejść (bała się) z jednej strony dobrze, że nie jest dominatorką bo na pewno ciężko było by im się dogadać. Pierwsze dni będą najważniejsze, miejmy nadzieje że to jego ostatnia przystań... Podróżnik część druga :) [URL=https://imageshack.com/i/ngqn1qj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/844/qn1q.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/4jz29uj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/163/z29u.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/ngrsnmj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/844/rsnm.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/nf37swj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/843/37sw.jpg[/IMG][/URL]
  10. Boniś jest już w nowym domu, wszystko wyszło super :)! Szczegółowe wiadomości będą jutro bo dziś wszyscy padamy z nóg ze zmęczenia i wrażeń :mdleje: Bonik w domu a Dexterka dostała od Nas na miejsce Bonisia nowego, potrzebującego, "spontanicznego" lokatora :mdleje:
  11. Bombuś jeszcze trochę i się zobaczymy :loveu:
  12. I co najśmieszniejsze... Od kiedy Boni ma już "zaklepany" domek to rozdzwoniły się telefony i rozpisały maile o niego :nonono2:
  13. Boni w niedziele jedzie do domku :) Będzie mieszkał w domu, z 3 kotami i suczką (oby się dogadali...). Rodzina która adoptowała z Naszej Fundacji koty straciła niedawno 17-nasto letniego psa i szuka kolejnego przyjaciela. Miejmy nadzieje, że dom Bonikowi się spodoba i nie będzie robił żadnych numerów :roll: Dodam jeszcze, że wraca do Bielska a raczej w jego okolice także też będziemy mieli chłopaka na oku "w razie czego" ;)
  14. [quote name='Panna Marple']Ktoś puści parę z gęby?:evil_lol:[/QUOTE] Puszczam i mówię... że.... UWAGA! :D Bonisław pakuje walizki - przeprowadzka tuż tuż :diabloti:
  15. [quote name='Agucha']Mam takie pytanie... czy na dogomanii istnieje możliwość zrobienia bazarku na swojego psa? Okazało się, że dla Zuzi jest nadzieja... ale koszt operacji to 500zł... Koszt diagnostyki i leków w ostatnich 3 dniach przekroczył 300zł... Jestem w takim dołku finansowym, że nie udźwignę a kredytu mi już nikt nie da... w dodatku ostatkiem sił staram się utrzymać mój psi salonik... Ile jeszcze? :placz: :placz: Muszę coś wymyślić... bo nigdy więcej nie będę mogła spojrzeć w lustro, gdy się teraz poddam ...[/QUOTE] Niestety nie można... możesz założyć wątek Zuzi w dziale "Mają dom ale potrzebują pomocy" i tam można zbierać pieniążki na psy które mają dom ale tylko na zasadzie, że ktoś wpłaci dobrowolnie... A bazarki można tylko robić na bezdomne zwierzęta, ale poczytaj jeszcze, może coś zmieniło się w regulaminie a ja nie jestem na czasie.
  16. [quote name='Agucha']Grubo ponad 15... Celujemy, że ok. 16-17... Ciężki okres i decyzje przed nami... Trzymajcie za Nas wszystkich kciuki, bo nie tylko Zuzia się posypała :([/QUOTE] Ufff... Bo z pierwszej strony wyliczyłam sobie że ma 11 lat i na samą myśl że shih tak szybko odchodzą miałam baseny w oczach... Piękny wiek... Trzymam kciuki... Wiem jak ciężko pożegnać przyjaciela... Eh... Oni żyją zdecydowanie za krótko a odejściem łamią Nam serce na milion kawałków... :-(
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']W takim wypadku, jak nie w kagańcu to małe płaskonose psy powinny być chyba w transporterkach :diabloti: Ja kilka lat temu wprawdzie jechałam z moim psem, ale w połączeniu z kagańcem nie było najmniejszego problemu.[/QUOTE] Teoretycznie tak powinno być, bo nigdy nie wiadomo kiedy płaskonosa bestia żądna krwi kogoś capnie :diabloti::evil_lol:
  18. Mój Boże... a ile Zuza ma lat?
  19. Doszła wpłata od agat21 - 20 zł Dopisuje do rozliczenia i bardzo dziękujemy :loveu: A teraz [COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]UWAGA[/B][/SIZE][/COLOR], [COLOR=#4b0082][SIZE=4][B]UWAGA[/B][/SIZE][/COLOR]! Są tutaj Ciocie kibicujące Bonikowi? Bo jemu kciuki potrzebne :lol: W tym tygodniu szykują się zmiany w jego życiu, a kolejne tygodnie pokażą czy to będą zmiany na zawsze :) Więcej szczegółów napiszemy za kilka dni (aby nie zapeszać), a teraz wszyscy muszą :kciuki::kciuki::kciuki:
  20. [quote name='Majkowska']Z jednej wyjdę, więc wystarczy tych zmian ;) A tak serio - jak patrzą u was na psa w mpk?? Pamiętam że jakiś czas jechałam z Amorem to krzywo patrzyli, a raz nawet nas nie wpuścił kierowca...:roll:[/QUOTE] E tam, musisz poznać inne tereny :) Jak patrzą? Jak masz kaganiec to wszystkie jest okej, nie ma problemu :) Tzn. kierowca się nie czepi ale wiadomo jak to jest z ludźmi mogą sobie krzywo patrzeć... Ja mam z ostatniego czasu złe wspomnienie z mzk bo kierowca się czepiał czemu Lili nie ma kagańca i mało byśmy nie wysiadły :evil_lol: Służbista pieprzony... nie wiem czy na psy płaskonose w ogóle robią kagańce, ale miałam niezły ubaw jak łaskawie pozwolił Nam jechać pod warunkiem że będę ją trzymać na rękach (a gdzie indziej miała bym ją trzymać?! :crazyeye:) :diabloti:
  21. [quote name='Majkowska']Nie muszę, bo idziemy w moje tereny - na Kozią, zapraszam :diabloti:[/QUOTE] Ha ha ha! Musisz wyjść z tej zapyziałej wioseczki w inne tereny :evil_lol:
  22. [quote name='Majkowska']Dla Waldusia też nie , tylko o dziwo potem się hyrla i skądś dziwnym trafem wysiadają nerki i stawy :roll:Wald to nawet i zimą usiłuje wskoczyć, tylko pańcia jest bezwzględna i nie pozwala... To organizuj ciotki, ja jak się pojawię dam znać ;) Narazie szykuję się na wystawę na Katowice 21.03, potem jestem już wolna i mogę jechać na wieś ;)[/QUOTE] Tylko pamiętaj, że musisz się sprawnie poruszać środkami komunikacji albo się zmotoryzować :evil_lol:
×
×
  • Create New...