Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. W sprawach szczeniakowych też się dzieje :) Graffi jutro jedzie do Katowic do domku :) Dzisiaj z Gusią jedziemy do Milówki na wizytę przed adopcyjną :) I Dla Toffika też dziś będzie wizyta PA w Zabrzu :) Trzymajcie kciuki!
  2. [quote name='Bjuta']Patrzyłam na mapie, to jest 7 km od naszego schroniska. Ktoś z nas tam chyba mieszka w okolicy, nie?[/QUOTE] Już mam Cioteczki! Hi hi - sprawa nieaktualna :) Dziękuję za pomoc!
  3. Witajcie, szukam kogoś na wizytę PA w Zabrzu Rokitnica przy ulicy Andersa? Czy ktoś jest w stanie pomóc? :oops: Edit. Nieaktualne :)
  4. [quote name='haliza']O, rany jakie biedulki :shake:, u mnie pod kreską, mogę tylko 20 zł wysłać :roll:[/QUOTE] Witamy Cioteczko :loveu: Każdy grosik się liczy! :)
  5. [quote name='Ayame Nishijima']Dziekuje za zaproszenie. Na rzaie wspomoc moge dobrym slowem i banerkiem - zrobie wieczorem. Psiaki sa piekne. Oby szybko znalazly domy.[/QUOTE] [quote name='azalia']Jestem na zaproszenie Lili8522,poproszę o konto,wspomogę groszem maluchy.[/QUOTE] Witamy :) Dziękujemy za pomoc :loveu: Azalio - Pinczerka prześle numer konta :)
  6. [quote name='Foxy2702']Ciotki rozmawiałam dzisiaj ze stowarzyszeniem u nas w Rybniku ale nie maja miejsca w dt :placz: polecili ogłaszac ogłaszac ogłaszac i zrobic wydazenie na fb bo na posty ludzie mniej reaguja :roll: mozemy tez poszukac w bielsku fundacji ktora moze wspomogła by psinki, DS nie ten... :shake:[/QUOTE] Ogłaszamy :) My działałyśmy w Fundacji w BB ale obecnie jest zawieszona innej nie ma, także musimy sobie radzić same :)
  7. [quote name='Nutusia']Nie wiem czy ktoś nie zrobił tego wcześniej, ale wysłałam Ci na maila ;)[/QUOTE] Dziękuję :) (nikt Cię nie ubiegł ;) )
  8. Ciocie macie może taką ankietę co wypełnia rodzina przed adopcją? Jeśli tak to bardzo proszę o przesłanie mi na maila [email protected]
  9. Bazarek dla rodzinki - zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254211-Pi%C4%99kne-KOLCZYKI-z-naturalnych-kamieni-srebrne-i-sztuczne-tak%C5%BCe-Do-14-07-godz-20-00?p=22278576#post22278576[/url]
  10. [IMG]http://i62.tinypic.com/24yvcie.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/2lbp2iw.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/64qdea.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2ntcoys.jpg[/IMG] Ogon :loveu: [IMG]http://i58.tinypic.com/28v3ajt.jpg[/IMG]
  11. [quote name='haliza']Cudne fotki, radość aż kipi :evil_lol:[/QUOTE] Hi, hi jak na każdym spacerze :evil_lol: [quote name='Vilena']Oooo kamieniołom! Super tam jest :loveu:[/QUOTE] Super, super a dziwo byłam tam pierwszy raaz :crazyeye: [quote name='Chiquita&DeeDee']Miło popatrzeć na zdjęcia jak zawsze :loveu: I obciach bo ja chyba tam nie byłam nigdy.. hmmm:hmmmm:[/QUOTE] Nie przejmuj się, jak napisałam powyżej ja tam byłam pierwszy raz :diabloti: [quote name='necianeta89']Kamieniołomy fajne, tylko trzeba uważać na wariatów jeżdżących tam ;)[/QUOTE] Jeśli myślimy o tych samych Wariatach to tylko ich słyszeliśmy... :roll: [quote name='Ewanka']Majówka rewelacyjna, fotki świetne, dzieciaki przecudne :loveu: a te oczy rozbrajające [/QUOTE] Witamy Ciocię :loveu: Ojjj tak, Bastuś ma wzrok rozbrajający jak patrzy na piłkę i błaga "rzuć mi, rzuć mi..." ;) I trochu foteczek :) [IMG]http://i60.tinypic.com/14mwi2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/izywdw.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2ezk2zp.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/15nx2xw.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Foxy2702']Na dt sa szanse, jutro bede dzwonic do znajomego , a ds tez moze by sie znalazł bo moj szef szuka psiaka, dam wan jutro wieczorem znac co załatwiłam :)[/QUOTE] Czekamy :) [quote name='ewu']Jestem u maluszków, cudne bidusie. Mam doła finansowego ale skromnie wesprę. Konto wyślijcie na pw.[/QUOTE] Dziękujemy :loveu:
  13. [IMG]http://i62.tinypic.com/x2rr4w.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/5lz7e9.jpg[/IMG]
  14. Tymczasem wstawiam zdjęcia Grafiego z DT :) Szczypiorek :) [IMG]http://i62.tinypic.com/14y7u5g.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/259yanc.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/2n8ouh1.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2v13dpt.jpg[/IMG] Słodziak :loveu: [IMG]http://i59.tinypic.com/9k5ojm.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Foxy2702']Czesc Cioteczki, mam pytanie czy organizowac juz DT i ewentualne DS czy czekamy az psiury zostana podleczone?[/QUOTE] Cioteczko szukamy DS, w środę okaże się co z psiakami ale mam wielką nadzieje że z Toffik doszedł do siebie po antybiotyku i zostanie już zaszczepiony :) Jeśli chodzi o DT potrzebowałybyśmy go jeszcze dla Czarusia :( :modla:
  16. Jesteśmy na dużym minusie a w środę Toffi jedzie do weta na kontrolę na dodatek Grafi robi kooopy z krwią na razie obserwujemy jeśli do środy nie przejdzie to też go zabieramy chociaż nie mamy za co :placz: Zrobiłam bazarek cegiełkowy... Może uda się coś nazbierać... :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254185-Cztery-Maluszki-i-Mamusia-Zapraszaj%C4%85-z-nadziej%C4%85-Do-14-07-2014-godz-20-00?p=22276070#post22276070[/url]
  17. Dziękuję Ciocie :) :loveu: Pinczerka prześle numer konta dla rodzinki :) Edit. Maciu masz zapchaną skrzynkę.
  18. Nie rozgadywać się Ciocie tylko kciuki za Dee trzymać raz raz! Bo Malutka ma operacje dziś...
  19. [quote name='gluchypies']Bardzo proszę :) Na olx mam podgląd i do obu ogłoszeń zostały już wzięte numery telefonu :multi: Statystyka: Toffi i Grafi-wyświetleń 67, telefon 1 Gusia i Czaruś-wyświetleń 61, telefon 2[/QUOTE] U mnie na OLX wygląda to podobnie z telefonami natomiast wyświetleń mają prawie 300 :roll: Tylko dlaczego nikt nie dzwoni :-(
  20. [quote name='gluchypies'][COLOR=#0000ff][B]Gusia i Czaruś[/B][/COLOR] 1/ [URL]http://olx.pl/oferta/urocze-szczeniaki-gusia-i-czarus-czekaja-na-domki-CID103-ID6okSB.html[/URL] 2/ [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,96777,Lw==.html[/URL] 3/ [URL]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/URL] DO AKTYWACJI 4/ [URL]http://ogloszenia.wp.pl/Spaniel_9361,Urocze-szczeniaki-Gusia-i-Czarus-czekaja-na-domki,36250187.html[/URL] 5/ [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/bielsko-biala/urocze-szczeniaki-gusia-i-czarus-czekaja-na-domki-606465536[/URL] 6/ [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] [B]DO AKTYWACJI[/B] 7/ [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] [B]DO AKTYWACJI[/B] 8/ [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] [B]DO AKTYWACJI[/B] 9/ [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Urocze-szczeniaki-Gusia-i-Czarus-czekaja-na-domki-id92090.html[/URL] 10/ [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/urocze-szczeniaki-gusia-i-czarus-czekaja-na-domki-9800.htm[/URL] [COLOR=#0000ff][B]Toffi i Grafi[/B][/COLOR] 1/ [URL]http://olx.pl/oferta/slodkie-szczeniaki-toffi-i-grafi-czekaja-na-nowe-domy-CID103-ID6olCJ.html[/URL] 2/ [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,96778,Lw==.html[/URL] 3/ [URL]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/URL] [B]DO AKTYWACJI[/B] 4/ [URL]http://ogloszenia.wp.pl/Spaniel_9361,Slodkie-szczeniaki-Toffi-i-Grafi-czekaja-na-nowe-domy,36250196.html[/URL] 5/ [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/bielsko-biala/slodkie-szczeniaki-toffi-i-grafi-czekaja-na-nowe-domy-606466379[/URL] 6/ [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] [B]DO AKTYWACJI[/B] 7/ [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] [B]DO AKTYWACJI[/B] 8/ [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] [B]DO AKTYWACJI[/B] 9/ [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Slodkie-szczeniaki-Toffi-i-Grafi-czekaja-na-nowe-domy-id92088.html[/URL] 10/ [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/slodkie-szczeniaki-toffi-i-grafi-czekaja-na-nowe-domy-9799.htm[/URL][/QUOTE] Aktywowane! Dziękuję pięknie :loveu: [quote name='halszka']Przybiegłam na zaproszenie,cudne maluszki :loveu: proszę o nr.konta w przyszłym tygodniu wpłacę jakiś grosik a póki co rozsyłam dzieciaczki na FB [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=701083966624050&set=a.386567561409027.84335.100001673596130&type=3&theater[/URL][/QUOTE] Wow! Super ich skleciłaś w całość :D udostępniłam :) Dziękuję :) Konto do wpłaty prześle Pinczerka po weekendzie :)
  21. Ale cisza tutaj... Telefony nie dzwonią... domów nie widać :-(
  22. [quote name='Neelith']Dziękuję za zaproszenie. Piękne szczeniaki, mam nadzieję, że szybko pobiegną do kochających domów.[/QUOTE] [quote name='Doda_']Przybywam z zaproszenia... zapisuję, poczytam później w wolnej chwili.[/QUOTE] Witamy :) Na razie telefon milczy i domów nie widać :-( [quote name='diana79']poproszę numer konta postaram się grosik wpłacić ;)[/QUOTE] Dziękujemy! Pinczerka wyśle numer konta po weekedzie :)
  23. Słodziak :loveu: i ta jego minka ...:cool3:
  24. [quote name='AgusiaP']Poproszę numer konta cosik jednorazowo wpłacę ;)[/QUOTE] Dziękuje Cioteczko, Pinczerka prześle w poniedziałek numer konta :)
  25. [quote name='Ellig']Witam, Lili poprosila o pomoc dla szczeniaków, jezeli psiaki nie są w płatnym domu tymczasowym i nie sa pod opieką fundacji, to prosze na watku Klubu WB, napisac dokladnie o jaka kwotę prosicie, na co i nie zapomniec o spełnieniu warunków regulaminu, pozdrawiam.[/QUOTE] Napisałam na wątku KWB co i jak :) Na warunki się zgadzamy - oczywista sprawa :) [quote name='yolanovi']Jestem i ja. Maluchy śliczne, takie trochę spanielkowate wyglądają na fotach.[/QUOTE] Witamy :) [quote name='agat21']Poproszę numer konta na pw - tylko tak mogę wspomóc.[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Pinczerka podeśle numer konta w poniedziałek jak wróci z weekendowego wyjazdu :) Tak jak pisałam wcześniej, wczoraj zawiozłam Grafiego do DT w którym będzie socjalizowany niestety może tam zostać miesiąc max półtora, mam nadzieję że do tego czasu uda Nam się znaleźć domek dla niego. Pierwsze wieści są takie, że jest strasznie spragniony kontaktu z człowiekiem, nie umie chodzić po schodach - uczy się ;) I jak przystało na szczylka załatwia się gdzie popadnie :evil_lol:
×
×
  • Create New...