-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Poker , dziękuję -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ja też ! I ja się o to ....bojałam Przy okazji można zapytać .... czy p Beata przewiduje jakiś 'czasookres' ? Raczej raczej Nie! do p Beaty , Elu jak dobrze zrozumiałam wcześniej to pan doktor ma urlop , musimy poczekać aż wróci , to chyba lepiej , p Beatka zdąży się z Odisiem zapoznać Też się starałam Amen! ,) -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Mocno zaciśnięte -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Dziękuję No to od czwartku do roboty -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Czy jest jakiś sposób ,żeby usunąć jednocześnie kilka wiadomości ? wydaje mi się ,że kiedyś można było ? teraz usuwam po jednej , bardzo dużo czasu mi to zabiera ? -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
I super! to ja od czwartku pomogę Eli w bazarku , będę opisywać , może trochę książek na początek ? kiedyś pamiętam lepiej się sprzedawały niż niektóre ciuszki ? -
Szukam transporterka podróżnego dla jamnika , może ktoś ? coś ?
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Wizyta u dr Bieżyńskiego może poczekać , dobrze że do p Beaty pojedzie w czwartek... teraz ważne jak wygląda sytuacja finansowa Odisia ? pewnie będzie potrzebny RTG ,może rezonans? a tu grubo kasa leci ,trzeba będzie bazarkami nadrobić , zobaczymy co powie Elik ? -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Moja stała deklaracja za III i IV dla Odisia poleciała -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Lepiej być nie może! Dziękuję Poker z całego serca bo wiem ,że nie było łatwo! Tak , Eliczku ... oby do czwartku -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ja również mocno trzymam kciuki! jest to dobry moment ,ponieważ kilka razy jako... powód podała że nie może pojechać do Anglii , o teraz na Święta!? więc podejrzewam ,że.... w takiej hierarchii wartości , może to być argument! ... po Świętach mam obawy pani może być bardziej oporna!?....no nie wiem? tak tylko głośno myślę... takie niewesołe mam przemyślenia , ponieważ trochę poznałam panią ... córkę... i przepraszam ale wiem ,że mówią co innego i robią też co innego , jak im wygodnie! to nie są dobrzy ludzie! nie piszę o wszystkim bo i po co? nie można im zaufać! -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
To ja już zaciskam! nie dzwonię do pani, nie chcę niczego zepsuć , Poker tak to wszystko poprowadziła ,że pozostaje mi tylko ... czekać -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ja również bardzo się cieszę ,że ten wspaniały pies , może liczyć na lepsze życie , dzięki Wam , dobrze że to wszystko nabrało tempa i jeszcze przed Świętami , Odiś będzie zabrany od pani , zdiagnozowany i będzie mógł spokojnie spać ! koniec z niepewnością .... te zmiany u pani , chyba nie wie sama ,ile osób , oprócz siebie , dręczy mam obawy że po Świętach może być znowu inna rozmowa! .... Diagnostyka może kosztować -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Dziękuję Gabi -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Dziękuję , zostajemy przy Simpsonie -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ok , dziękuję czyli lecimy nadal na normalnej karmie , od kilku lat kupuję Simpsona premium sensitive ale chyba powinnam powoli pomyśleć o zmianie , gdzieś przeczytałam , że jednak powinno się karmy zmieniać ? jakie jest wasze zdanie ? -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
A tak w innym temacie , czy 9letni pies zdrowy w dobrej kondycji, powinien dostawać karmę dla seniora ? czy normalną? / miała często problemy żołądkowe , więc kupuję z jagnieciną , kaczką , takie sensiteve / -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Bardzo ciężka rozmowa! zakończona sukcesem! Poker jesteś wyjątkowa ,kawał dobrej roboty, Dziękuję ... jeśli tylko będę w czymś mogła pomóc , proszę dzwonić . -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
A ja bardzo dziękuję Elu, bardzo , bardzo Nie doczytałam , przepraszam ! jeśli to nie jest problem , to z wielu względów jednak lepiej ,żebyś pojechała , Dziękuję jak to będzie wyglądało finansowo? -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
I tego się trzymamy! -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
To poczekamy na wynik rozmowy ,już zaciskam Kochana i nieceniona Mari23 , dziękuję -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Limonko80 dla mnie jest decydujące zdanie Poker jeśli proponuje dr Bieżyńskiego to tak spróbujmy , tylko teraz trochę pogubiłam z terminami! ? jeśli jeszcze nikt nie ustalał to może ja zadzwonię? znalazłam w necie taki kontakt, czyli dr Bieżyński przyjmuje we wtorki i środy od 17 a numer telefonu 601 796 780 może zróbmy tak , Poker zadzwoni do pańci ,ustali czy pojedzie z Odim i ze mną do lekarza ?( wolałabym żeby pojechała bo bez niej będzie bardzo zestresowany) https://www.google.com/search?q=dr+bieżyński+kontakt&oq=dr+bież&aqs=chrome.2.69i57j46i175i199i512j0i22i30j0i10i22i30j0i22i30l5.6263j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8 -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Matko! to tych neewsów jest tyle, tylko ...które prawdziwe? myślę że, tym bardziej nie ma sensu wracać do tyłu! musimy go zdiagnozować teraz .