Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. jestem na zaproszenie -dziękuję :) na razie podniosę ale rozejrzę się w mojej kasce -w końcu chłopak ciężko pracował:shake:
  2. jak słodko :) no i dobrze powiedziane laski - figurki mają idealne:loveu: no to my z Jasieńką musimy pomyśleć o jakimś wiosennym odchudzaniu ;) a te pomidorki na balkonie -to super pomysł !!! ja też chcę:eviltong:;) czy to się kupuje nasiona ?
  3. to wszystko Twoja zasługa ciociu :) czarujecie miłością :)
  4. jaka radość że już jest dogo i mogę przesłać buziaki dla całej rodzinki Bernadko :)
  5. Dusia kochana moja, jak ja ciebie rozumiem ..zaglądać w zęby brrr też mam takiego stresssssssa:shake: cieszę się że jamniorki już znalazły domki :)
  6. Sopluchna kochany...tak ma bardzo dobrze.. no różowo..mu się w życiu zrobiło:multi:
  7. Pani Tereso współczuję..... :-(:-(:-(
  8. no Sopluchna ..jak ślicznie dziękuje cioci Isadorze:lol: zaraz mądrala wiedział że coś dla niego;):eviltong:
  9. :loveu::loveu:we Wrocławiu też świeci słoneczko
  10. ło matko ..jaka słodzina.. co się dzieje:shake:
  11. no i życie..rację ma Sarunia..rację ma Celina 12..rację ma Jofracy.. a sunia śliczności!!! na pewno szybciutko znajdzie domek :)
  12. Jakie śliczności... pewnie szybciutko znajdą domek... :shake:
  13. samica alfa:evil_lol:
  14. Uwielbiam takie zakończenia:multi:
  15. nie-:roll: nic już ani słowa...
  16. Miód na serce-tak powiedziała któraś ciocia :multi::multi::multi: cieszę się tą wiadomością bardzo...ja czuję to szczęście Dusi..taka zmiana zachowania..znowu życie uratowane..szczęśliwe bezpieczne...wiem jak to jest...to cudowne..z Jasią też ten moment kiedy uwierzyła..no było podobnie..takie chwile pamiętamy całe życie!!! Miód na serce...
  17. ... minęło parę dni od ostatniej dawki Zylexis i widzę wyraźną poprawę ,nie chcę robić reklamy szczepionce ale w zauważalny sposób Jasia mniej pije ..i siusia:crazyeye: nawet nie do końca łapię :crazyeye: jakim cudem??? ale jest lepiej!! nawet wydaje mi się ?? chyba po pierwszej dawce?? mocz Jasieńki zmienił zapach na taki..no prawie bez zapachu?? a wcześniej ...no był..taki..nieprzyjemny..ostry..no brzydko i długo było czuć!? to tylko moje rozmyślania ale może? naprawdę ogólnie została wzmocniona odporność i nawet wydaje mi się ?..że jest bardziej spokojna ? :lol:w każdym razie jest lepiej:multi::multi::multi:mizianka dla wspaniałych dziewczynek :lol:
  18. to super super że lepiej :) teraz trzeba szukać !!!???....chciałabym pomóc ! będę pytać !! ale to mój pierwszy raz....dobrze że jesteście cioteczki...uczę się cały czas...jeśli coś mogę zrobić ...to po prostu mówcie :)
  19. ojoj Rulon - jaki cudny nochal !!! całuję w sam czubeczek :) Słodkich snów dla wszystkich :)
  20. Dzięki za to !!!! bardzo dobrze rozumiemy - wybieramy rzeczy najważniejsze :) ja to się cieszę że nie ma złych wieści :)
  21. czekamy na jakieś wieści o jamniczce ale pewnie Supergoga bardzo zajęta ,nawet nie dzwonię ...wiem jak to jest...praca...psiaki...dom...teren i takie interwencje na Cito itp...poczekamy ....trzymam kciuki za malutką ...bardzo mocno.. ale jeśli chodzi o tych co jej to zrobili i mojej Jasi i Dusi I Sopelkowi i innym ...to mi ..nie przeszło....nie wiem-jak z nimi walczyć? czy jest to możliwe? Czy tylko Sąd Ostateczny ???
  22. ściskam całą gromadkę :) fajnie doopki - podoba mi się :)
  23. naprawdę niesamowity jest Sopelek :) the beściak!!!!!;):eviltong:
×
×
  • Create New...