Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. [quote name='Celina12']FOKUS przesyła uśmiech Cioteczkom...które odwiedzają Sopelka jaki piękny uśmiech - całuję Fokusa w sam czubeczek noska :) piękną ma sierściuchę wygląda jak aksamit -kochany :)
  2. Sopelku kochany pięknie to opowiedziałeś - jakbym tam była:lol: nie wyłamię się z klubu wzruszonych ciotek , bo gula w gardle ogromna i łzy same lecą ale to z radości kruszynko kochana bo ciocia Selin wie co mówi i już nikt nigdy ciebie nie skrzywdzi !!!! tak jak ci to obiecała :lol:
  3. Szybciutko zleciał ten tydzień :) Sopelek odmieniony :) jak on słodko te uszki stawia :) a czy nasza ciocia Celinka -ma się lepiej ?
  4. czytam...łzy same .....ehhh lepiej tego nie komentować ...mi teraz....ale myślę że znajdą się Domki dla Dusi i Sopelka!!! jak będziemy szukać to się znajdą !!! ja już się tak nauczyłam -że nie wolno się poddawać !!! i ja tu u nas rozpytuję porządnych ,dobrych ludzi :) wydaje mi się że ludzie z niewiedzy obawiają się troszkę no nazwijmy...starszych psiaków u nas też tak było-jak znalazłam apel o adopcję Jasi to TZ zaraz przyleciał z całą ofertą szczeniaczków rodowodowych i bez !!! dopiero moje stanowcze TA !!! albo żadna !!!! cała narada rodzinna....a teraz ......teraz to Jasia najważniejsza !!!!!! a ja próbuję szukać tutaj opiekunów i naprawdę !!!! każdy kto pozna Jasieńkę to widzi jaka jest mądra ,wszystko rozumie,potrafi zająć się sobą ,jest czas na zabawę i czas dla siebie , ciągle słyszę -Ojej jak ona na ciebie patrzy !!! O rety jaka ona w ciebie zapatrzona !!! itd . Pewnie że tak są ludzie którzy wolą pieska od małego i są tacy którzy wolą już dorosłego przyjaciela !!! my musimy dotrzeć do tych drugich !!!! ja też się bałam -na początku....dzwoniłam ...rozmawiałam z Panią Małgosią mamy kontakt do teraz i jestem jej bardzo ale to bardzo wdzięczna że mnie przekonała do tej adopcji :) przecież na początku jak taki domek potrzebuje pomocy( każda rada była dla mnie cenna Jasia była z chorym serduchem więc czułam się pewniej jak mogłam zadzwonić coś dopytać a nawet ile razy je ,wychodzi -żeby nie było za dużo zmian) kiedyś usłyszałam - PIES TO JEDYNE STWORZENIE ,KTÓRE BARDZIEJ KOCHA CIEBIE JAK SIEBIE !!!! i to jest prawda !!!!! dlatego kochane ciocie Jofracy i Celinko 12 to WSPANIALE ŻE JESTEŚCIE !!! i proszę wybaczcie jak czasem ktoś się zagalopuje ze swoimi marzeniami jak zobaczy te szczęśliwe Dusie i Sopelki u Was bo to są piękne chwile :) ale to Wy kochane ciocie wiecie co macie robić i bardzo bardzo DZIĘKUJEMY :)
  5. Ściskam Was mocno i jestem naprawdę z Tobą ciociu , nawet jak się rozczulę oglądając fotę z Dusią ( cudnie razem wyglądacie) to bardzo chciałabym żeby wszystko zakończyło się tak jak ty byś chciała:lol: przemyślałam trochę i wiem że masz rację że DT których jest tak mało -jest zawsze potrzebny i wiem ile zrobiłaś dla Dusi ile serca oddałaś i wiem że wiesz co masz dalej robić :roll::lol::oops:
  6. Dziękuję bardzo że pamiętasz o mnie :) biegnę obejrzeć :)
  7. Zdrówka dla cioci Celinki i przytulaski dla jamniczków :)
  8. bardzo dziękujemy za te wspaniałe wieści z fotek widać że to inny pies -też się przyglądałam czy nam ktoś Sopelka nie podmienił :eviltong::loveu:ale teraz to Ty musisz ciociu zadbać o siebie -te powikłania teraz :shake: życzymy dużo ZDRÓWKA i będziemy cierpliwie czekać na dobre wieści :roll:
  9. tak ja też uśmiechnęłam się głośno:loveu: szczęście do 7 potęgi :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Isadora7']Szacun dla Pani, ze zadzwoniła i poinformowała. To rzadkość.[/QUOTE] no nie myślałam w ten sposób...ale skoro Isadora 7 tak mówi - to Szacun!
  11. [quote name='Nutusia']Współczuję Pani... ale podjęła bardzo odpowiedzialną decyzję. I widać, że los Dusi nie jest jej obojętny. Mam nadzieję, że szybko znajdzie nową pracę i będzie miała szanse pomóc jakiejś skołatanej psiej duszy...[/QUOTE] jasne że tak-ale dla nas ważny jest los Dusi !!!!!!!!!!!!!!!
  12. trzymałyśmy-bardzo mocno!! miało być jak najlepsze zakończenie dla Dusi !! NO TO JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wypowiedzenie...czy inna wymówka ....a zresztą ???? też uważam że domek....nie był pewny:shake: wszystkie nasze cieplutkie myśli będą z Wami-będą strzegły Dusi !!!
  13. Uwielbiam takie wspaniałe zakończenia !!!! Sopelek wyraźnie czuje się jak u siebie !!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  14. no to trzymamy kciuki bardzo bardzo mocno .....żeby wszystko....no żeby Dusieńka miała cudowny DT .....tak jak chce Jofracy!!!! cioteczki ona przecież chce dla Dusi....wszystko co najlepsze!!!! niech wszystkie cudowne jamnicze moce będą z Wami !!!!
  15. Jasne że tak!!! przytulamy cieplutko nasze dziewczynki Jofracy Zuzię i Dusieńkę :lol:
  16. cudny śliczny pycholek Pikunia - wygląda jakby był w 7 niebie :) a na zdjęciu widzę 4 jamniki :) ale też widziałam 5 ????? całuję wszystkie:lol:
  17. przytulam Cię mocno, Dusieńka :) mordko kochana-naprawdę Śliczna Dusia :)
  18. no to wszystkie nasze dobre myśli .....dla Dusieńki ...trzymam kciuki ...bardzo mocno....żeby ...żeby wszystko było jak najlepsze dla suni ...żeby.. ehh Dusia miała SWÓJ domek !!! Jestem z Wam całym sercem :) bardzo dobrze Ciebie rozumiem-wiem jak delikatne są jamniczki po przejściach....
  19. .............nastał czas kąpieli.....troszkę dziś inaczej GO trzymałam-oj wkurzał się bardzo ale poprawa jest w tym,że po zabiegu nie jest na mnie wcale wkurzony.Moja córka stwierdziła,że Sopelek już...przytył :diabloti:....to ONA Go myła,masowała,bo ja trzymałam. Ciocie i jeszcze jedno-wczoraj w nocy.................wpakował mi się do.....łóżka.......:crazyeye: co za postępy...no Sopelku już do łóżka ?!:-o
  20. [quote name='Sarunia-Niunia']Ech Yun, bo dla takich sk******:angryy: to nie mam ani serca:shake:, ani litości:mad:.... no ale dobra, wrzucam na luz:cool3::razz::eviltong:....[/QUOTE] a ja też jestem taka sama jak Sarunia:angryy: czasem naprawdę ciężko zachować dystans:angryy:
  21. ciocia Celinka szybko da sobie radę z jamniorkiem;) Sopelek jest niesamowity-kocham staruszka:lol: a może on z tego szczęścia taki oszołomiony ? jeszcze parę dni....
  22. [quote name='yunona']Tak trzymać ! Dusia powolutku "wypuszcza powietrze" ;) czyli po prostu odchodzi jej stres :) Będzie z niej fajna babka ! :)[/QUOTE] tak ...napewno...tylko chciałam powiedzieć ....Dusia jest fajna babka ;)
  23. Dziękujemy za wszystkie cieplutkie słowa-jak dobrze że jesteście kochane :lol: ja pewnie też bym się popłakała (jamniorki kochane to zawsze wielkie emocje) ale telefon w sprawie Dusi teraz mnie bardzo bardzo poruszył (tak cichutko skrycie w serduszku....no pewnie wiecie na co liczyłam) Jofracy czy nasz " Babski instynkt" coś podpowiadał przy rozmowie ? o rety! cały czas myślę o Dusieńce...przecież powinnam się cieszyć że jest telefon ale jakoś.... pisz proszę Jofracy kochana bo jajo zniosę :crazyeye:
×
×
  • Create New...