-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Będziemy czekać , nie ma innego wyjścia i mocno zaciskać ,żeby ten czas upłynął spokojnie....
-
Super Elu , czekamy na odpowiedź
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Zawsze tak jest , raz lepiej a raz gorzej , najważniejsze że je robisz i że wszyscy tam z radością zaglądamy -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Eliczku , ty jak coś robisz to , robisz to dobrze! -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
... gratulacje! -
... to się jeszcze musiał nacierpieć!
-
Ja się dostosuję , jak zdecydujecie , tam wpłacę pieniążki
-
Eliczku jesteś niesamowita moja obecna sytuacja raczej nie skłania mnie do deklaracji stałych, proszę dopisz ode mnie 200zł jednorazowej dla staruszki , czy konto może być to co dla Odisia? Jeśli chodzi o bazarki masz rację będziemy teraz wystawiać letnie rzeczy i może jeszcze te biżutki? niech się nasze cioteczki pięknie pokazują
-
Limonko , będziemy wspierać ten fundusz bazarkami z Elik / mam nadzieję Eliczku że końca roku możemy się umówić? chociaż tak chciała bym pomóc/ , jest tak duzo ,naprawdę fajnych fantów do wystawienia od Poker i mojego kolegi ,że jestem spokojna ,że jakieś pieniążki z tego będą , nie wiem jak duże ale na pewno coś nazbieramy
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ja raczej jestem pewna ... że Odiś bardziej! przy mnie pani parę razy zareagowała nerwowo...a później jak już przychodzili to niestety , albo mi się wydawało , / bo wydaje mi się ,że potafię czytać w psich oczach /,że Odi jest coraz bardziej smutny ... przygaszony... -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ok , jeszcze raz Dziękuję -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Dziękuję , pięknie no to mam odpowiedź , dlaczego u nas Melantonina nie działała , Taksunia miała takie fobie ,że ... ja myślałam że zejdę na zawał! kiedyś na Mazurach dorwała nas okropna burza , mieszkaliśmy w przyczepie, to było straszne ! ona chciała się wydostać ,waliła głową w drzwi , ziajała , miała jakiś oczopląs... a teraz jak tylko lekko usłyszy grzmoty... trzęsie się cała okrutnie! sylwester to samo! lecę po Valused , Melanoninę mam . -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Oooo?! czyli żeby był skutek to należy podać Melantoninę i Valused ? -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
I Dziekuję , Eliczku również , przypominam sobie że lata temu , podesłałaś mi tę muzykę i "działa" tylko gdzieś się zawieruszyła , zachęcam wszystkich do wypróbowania w czasie burzy , zawsze to jednak lepiej niż pigułki... Dziękujemy za Bazarek lecęęęęęę.... -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Super , dziękuję kiedyś próbowałam podawać Melantoninę ...ale chyba właśnie ,już podczas burzy? ... i chyba miałam inne dawkowanie... pół tabletki 3mg na dobę /jamnik 12kg / rozumiem że podajemy Melantoninę lub Valused , nie łączymy ? -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Mari ,mi również jest bardzo przykro , że Odi jest psem z takimi problemami ... dopiero teraz doszło , kropelkowanie , nietrzymanie moczu ....to chyba jeszcze bardziej pomniejszy grono chętnych do adopcji! ... Odi jest takim pięknym psem , że nie tracę nadziei na domek dla niego, tylko musi go TEN domek wypatrzyć! Piękne zdjęcia w pięknej scsenerii, Dziękujemy Marii -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
I takiego zaufania nie mogę zawieść pierwsze koty za płoty... mam nadzieję że się podobają ? -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
A ja bardzo, bardzo lubię te Twoje ciepłe opowiadania Mari są takie kochane , pełne miłości... i wiem że zrobimy wszystko , dosłownie! żeby Odiś znalazł właśnie taki domek ... ja też się ro..z..ma rzy.. łam -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Mhhhhm!... to przynajmniej mamy jasność , bo tak po cichutku się przyznam ,że ja tak sobie ....pomarzyłam troszeczkę -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Eliczku kochany , dziękuję , trochę mi się pokomplikowało ! ale nie będę narzekać ,raczej modlić się o zdrowie i jakoś próbować się lepiej zorganizować! Eluniu proszę przypomnij mi , przepraszam ale trochę czasu upłynęło , czy nasza kochana Bunia była w DT u p Ewy ? tej znajomej naszej ewu ? ... to ja z Wami -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Szczęśliwie spokojna , uwielbiam takie foty! nic takiego , Domowa sielanka! niewiele i tak wiele!!! Eliczku , dziękuję i zabieram się do wysyłania! jutro część , zobaczysz i pomyślisz co z tym zrobić ?! zastanawiam się jak to wszystko poukładać ,żeby systematycznie wystawiać bazarki , pieniążki będą bardzo potrzebne! dużo pieniążków , zastanawiam się nad jakąś systematyczną współpracą ? żebyś wiedziała na co możesz liczyć , może tak zrobimy? -
Miód na serce takie wieści, dziękujemy Pańci za zdjęcia i czekamy na obejrzenie ... ja mam też fotki ze schronu , mam nawet chyba od przyjaciół z podróży jak zabierali Chmurkę -Bunię - Bubę ze schronu do Wrocławia i chyba mam jeszcze filmik ze schronu , pamiętam jak ryczałyśmy z Basią wtedy ... sunia była bardzo wycofana , przerażona schroniskiem , dosłownie "wbita w kąt", wtedy w dniu wyjazdu do Wrocławia /niestety do tej pierwszej pani / nagle poruszyła się i wyszła z budy , nawet pomachała ogonkiem... jakby wiedziała....
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
anica replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Szczęśliwość po obu stronach Elu nie zmieniałaś mejla ?