Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Będziemy czekać , nie ma innego wyjścia i mocno zaciskać ,żeby ten czas upłynął spokojnie....
  2. Super Elu , czekamy na odpowiedź
  3. Zawsze tak jest , raz lepiej a raz gorzej , najważniejsze że je robisz i że wszyscy tam z radością zaglądamy
  4. Eliczku , ty jak coś robisz to , robisz to dobrze!
  5. ... to się jeszcze musiał nacierpieć!
  6. Ja się dostosuję , jak zdecydujecie , tam wpłacę pieniążki
  7. Eliczku jesteś niesamowita moja obecna sytuacja raczej nie skłania mnie do deklaracji stałych, proszę dopisz ode mnie 200zł jednorazowej dla staruszki , czy konto może być to co dla Odisia? Jeśli chodzi o bazarki masz rację będziemy teraz wystawiać letnie rzeczy i może jeszcze te biżutki? niech się nasze cioteczki pięknie pokazują
  8. Limonko , będziemy wspierać ten fundusz bazarkami z Elik / mam nadzieję Eliczku że końca roku możemy się umówić? chociaż tak chciała bym pomóc/ , jest tak duzo ,naprawdę fajnych fantów do wystawienia od Poker i mojego kolegi ,że jestem spokojna ,że jakieś pieniążki z tego będą , nie wiem jak duże ale na pewno coś nazbieramy
  9. Ja raczej jestem pewna ... że Odiś bardziej! przy mnie pani parę razy zareagowała nerwowo...a później jak już przychodzili to niestety , albo mi się wydawało , / bo wydaje mi się ,że potafię czytać w psich oczach /,że Odi jest coraz bardziej smutny ... przygaszony...
  10. Dziękuję , pięknie no to mam odpowiedź , dlaczego u nas Melantonina nie działała , Taksunia miała takie fobie ,że ... ja myślałam że zejdę na zawał! kiedyś na Mazurach dorwała nas okropna burza , mieszkaliśmy w przyczepie, to było straszne ! ona chciała się wydostać ,waliła głową w drzwi , ziajała , miała jakiś oczopląs... a teraz jak tylko lekko usłyszy grzmoty... trzęsie się cała okrutnie! sylwester to samo! lecę po Valused , Melanoninę mam .
  11. Oooo?! czyli żeby był skutek to należy podać Melantoninę i Valused ?
  12. I Dziekuję , Eliczku również , przypominam sobie że lata temu , podesłałaś mi tę muzykę i "działa" tylko gdzieś się zawieruszyła , zachęcam wszystkich do wypróbowania w czasie burzy , zawsze to jednak lepiej niż pigułki... Dziękujemy za Bazarek lecęęęęęę....
  13. Super , dziękuję kiedyś próbowałam podawać Melantoninę ...ale chyba właśnie ,już podczas burzy? ... i chyba miałam inne dawkowanie... pół tabletki 3mg na dobę /jamnik 12kg / rozumiem że podajemy Melantoninę lub Valused , nie łączymy ?
  14. Mari ,mi również jest bardzo przykro , że Odi jest psem z takimi problemami ... dopiero teraz doszło , kropelkowanie , nietrzymanie moczu ....to chyba jeszcze bardziej pomniejszy grono chętnych do adopcji! ... Odi jest takim pięknym psem , że nie tracę nadziei na domek dla niego, tylko musi go TEN domek wypatrzyć! Piękne zdjęcia w pięknej scsenerii, Dziękujemy Marii
  15. I takiego zaufania nie mogę zawieść pierwsze koty za płoty... mam nadzieję że się podobają ?
  16. A ja bardzo, bardzo lubię te Twoje ciepłe opowiadania Mari są takie kochane , pełne miłości... i wiem że zrobimy wszystko , dosłownie! żeby Odiś znalazł właśnie taki domek ... ja też się ro..z..ma rzy.. łam
  17. Mhhhhm!... to przynajmniej mamy jasność , bo tak po cichutku się przyznam ,że ja tak sobie ....pomarzyłam troszeczkę
  18. Eliczku kochany , dziękuję , trochę mi się pokomplikowało ! ale nie będę narzekać ,raczej modlić się o zdrowie i jakoś próbować się lepiej zorganizować! Eluniu proszę przypomnij mi , przepraszam ale trochę czasu upłynęło , czy nasza kochana Bunia była w DT u p Ewy ? tej znajomej naszej ewu ? ... to ja z Wami
  19. Szczęśliwie spokojna , uwielbiam takie foty! nic takiego , Domowa sielanka! niewiele i tak wiele!!! Eliczku , dziękuję i zabieram się do wysyłania! jutro część , zobaczysz i pomyślisz co z tym zrobić ?! zastanawiam się jak to wszystko poukładać ,żeby systematycznie wystawiać bazarki , pieniążki będą bardzo potrzebne! dużo pieniążków , zastanawiam się nad jakąś systematyczną współpracą ? żebyś wiedziała na co możesz liczyć , może tak zrobimy?
  20. Miód na serce takie wieści, dziękujemy Pańci za zdjęcia i czekamy na obejrzenie ... ja mam też fotki ze schronu , mam nawet chyba od przyjaciół z podróży jak zabierali Chmurkę -Bunię - Bubę ze schronu do Wrocławia i chyba mam jeszcze filmik ze schronu , pamiętam jak ryczałyśmy z Basią wtedy ... sunia była bardzo wycofana , przerażona schroniskiem , dosłownie "wbita w kąt", wtedy w dniu wyjazdu do Wrocławia /niestety do tej pierwszej pani / nagle poruszyła się i wyszła z budy , nawet pomachała ogonkiem... jakby wiedziała....
  21. Jestem taka wzruszona że nie wiem nawet co napisać... tak bardzo się cieszę szczęściem Buni , widać że sunia jest przeSzczęsliwa
  22. Szczęśliwość po obu stronach Elu nie zmieniałaś mejla ?
×
×
  • Create New...