Siedze i rycze..nad tym Psim nieszczesciem..:-(
Pipi,ja zaplace za ogloszenia,tylko zdjecia i opisy potrzebne.Zamowie na bazarku.
Jakie One cudne,a Sunia jaka chudziutka:placz:
Jejku jaki wpatrzony w Ciocie Michelle..
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi1139/32069dc0002133e9508033c0/sdc11332[/IMG]
Mariano czy Ty posiadasz jakies wady?:loveu:
Tak sie zastanawiam..Czy ludzie juz nie maja serc?Przeciez mnostwo ludzi Go musialo widziec,jak szedl ta droga:-(,przejezdzali napewno samochodami,nikt nie zareagowal:-(
Dokad to wszysyko zmierza..?:-(
Malenka ciagnie do domku,bo tam bezpiecznie i nikt nie bije..Deczko Ty nawet nie wiesz jakie wielkie szczescie sie do Ciebie usmiechnelo.A moze wiesz..
Mam nadzieje ze Marti dobrze trafil.
Postaraj sie Kochana ,bo Akrum ma fajny bazarek.Podziwiam Wasza ciezka prace,tylko czemu to nie ma konca..?:shake:
[quote name='Agata69']Dobrze ze jestes justynko.
Uwazam, ze powinno sie zglosic Justyne do akcji "Zwykly bohater". Co wy na to?[/QUOTE]
Jestem za!I powinna wygrac!
Justynko czy doszla puszka?Wszystko ok bylo?
Kurcze a ja z kolei nie mam juz czasu na fb.Na dogo tez coraz mniej../nawal pracy/.Kama jak znajdziesz chwilke,to daj jakiegos psiaka to zamowie pakiecik,albo dwa psiaki na juz potrzebujace to zaraz zamowie.Choc tak pomoge.A jak Sniezek?
Nadia to juz nie ta sama wystraszona sunia.Strasznie sie ciesze:multi: