-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Lisio kochany oby ci sie poszczescilo.To byl moj pierwszy watek na Dogo.Oby jeszcze transport wypalil.
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Szkoda bo wlasnie ten filmik bardzo chwyta za serce. -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
pikola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Tymonek na pierwsza! -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Cioteczki moze by ktoras tu Kulka wrzucila [URL="http://psieadopcje.pl/index.php"][IMG]http://psieadopcje.pl/materialy-do-promocji/psieadopcjelogo.png[/IMG][/URL]Ja nie umiem wrzuic zdjec i filmiku z Kulkiem:oops: -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Kuleczku.I co z toba bedzie biedaku? -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Super!Ale szybko!Pieknie dziekujemy.Bedzie w czym wybierac:lol:A czy ktos moze wie cos o bazarku ogloszeniowym? -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Dzieki piekne za banerek!:lol: -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fiera kochana ja tu nie podejmuje decyzji w sprawie Totka.Moze poczekajmy do piatku,moze ta adopcja wypali..Mozesz sie wstrzymac do piatku? -
[quote name='danavas']no i tu się dygam bo złapiemy go zdejmiemy sznurek i jak będzie np jakiś opatrunek to go nie wypuszczę na ulicę...zresztą wogóle nawet jak nie będzie potrzeby doglądania to wolałabym go nie wypuszczać ...żeby znów nie musieć łapać....a deklaracje się pikolka w jeden dzień nie nazbierają niestety...ja już czuje że tak będzie że będę go musiała przechować a wtedy na bank mnie z domu wyrzucą...i kto mi da tymczas;)[/QUOTE]Ja Cie przygarne;)Zrobi sie bazarek,damy rade:eviltong:
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Czy jest jakis bazarek ogloszeniowy? -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Juz wiem,nie ma..czy potrafi ktos zrobic? -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Czy Kulek ma banerek? -
Super ze jakiejs bidulce sie poszczescilo.Ale prosze pamietaj o Kuleczku:shake:Kruszynko Piotruniu, mam nadzieje ze jestes szczesliwy:lol:
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miejmy nadzieje ze tym razem bedzie inaczej.Musimy czekac do piatku nie ma wyjscia. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wazne ze przesunela a nie zrezygnowala.Caly czas mam nadzieje.. -
[quote name='majqa']Nie żartuj. Odrzuć emocje i oceń sprawę na zimno, a jeśli, ja tym razem napiszę, czy mało, zerknij w ustawę. Puszczanie samopas to nie podstawa do odbioru. Chory? A co, właściciele się przysłużyli chorobie? Masz taką pewność, a na to dowody? Nowotwór to ich dzieło? Nie i jeśli psa leczą, mają na to papiery to nic z tym nikt nie zrobi. Niedożywienie może być pozorną oceną, a wynikać z toczącej psa choroby, a to, że wpiernicza coś jak da w długą to nic dziwnego, idę na długi spacer też robię się głodna.[/QUOTE]Czyli co moze byc podstawa do odebrania psa w PL?Podpalenie go,wzdlubanie mu oczu,skrajne zaglodzenie-pytam bo nie mam pojecia i bron Boze nie pytam zlosliwie.Nie potrafie tego wszystkiego poprostu pojac:shake:Pies ewidentnie wedlug mnie jest zaniedbywany:shake:Co sie musi stac zeby mogl byc odebrany?Eh,serce tylko boli..
-
A najlepsze jest to, że ten polityk partii rządzącej ma super notowania i będzie sobie dalej rządził :smile: bo takich wybierają Polacy :smile:A to juz najlepiej swiadczy o nas samych.!:stupid:A wracajac do sprawy Bossa/co za ironia to imie:shake:ja bym go ''zgarla z tej ulicy''.Juz tak kiedys zrobilam,dzieki czemu bokserka zyskala wspanialy dom a ''wlasciciele''nawet nie zauwazyli jej nieobecnosci:angryy:Tez ja kochali..a to ze zebrala o jedzenie to juz inna sprawa:angryy:
-
Przepraszam ze sie tak ''wetne'',ale POLSKA TO CHORY KRAJ!Krew mnie zalewa jak to czytam..,ale o czym my tu mowimy jesli polityk partii rzadzacej stwierdza ze emeryci chodza do lekarza bo im sie nudzi.Powinien byc za to wywalony na zbity r...j.Co kogo obchodzi stary pies,ktory sluzyl swojemu ''panciostwu'' 10czy 15 lat.Ten pies powinien byc w trybie natychmiastowym odebrany a pseudo wlasciciele powinni otrzymac solidna grzywne.!