Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Lisio kochany oby ci sie poszczescilo.To byl moj pierwszy watek na Dogo.Oby jeszcze transport wypalil.
  2. Szkoda bo wlasnie ten filmik bardzo chwyta za serce.
  3. Cioteczki moze by ktoras tu Kulka wrzucila [URL="http://psieadopcje.pl/index.php"][IMG]http://psieadopcje.pl/materialy-do-promocji/psieadopcjelogo.png[/IMG][/URL]Ja nie umiem wrzuic zdjec i filmiku z Kulkiem:oops:
  4. Dobranoc Kuleczku.I co z toba bedzie biedaku?
  5. Super!Ale szybko!Pieknie dziekujemy.Bedzie w czym wybierac:lol:A czy ktos moze wie cos o bazarku ogloszeniowym?
  6. Dzieki piekne za banerek!:lol:
  7. Fiera kochana ja tu nie podejmuje decyzji w sprawie Totka.Moze poczekajmy do piatku,moze ta adopcja wypali..Mozesz sie wstrzymac do piatku?
  8. [quote name='danavas']no i tu się dygam bo złapiemy go zdejmiemy sznurek i jak będzie np jakiś opatrunek to go nie wypuszczę na ulicę...zresztą wogóle nawet jak nie będzie potrzeby doglądania to wolałabym go nie wypuszczać ...żeby znów nie musieć łapać....a deklaracje się pikolka w jeden dzień nie nazbierają niestety...ja już czuje że tak będzie że będę go musiała przechować a wtedy na bank mnie z domu wyrzucą...i kto mi da tymczas;)[/QUOTE]Ja Cie przygarne;)Zrobi sie bazarek,damy rade:eviltong:
  9. Czy jest jakis bazarek ogloszeniowy?
  10. Juz wiem,nie ma..czy potrafi ktos zrobic?
  11. I to najbardziej boli,jak taki staruszek trafia do schroniska..Bardzo boli..
  12. Cudne wiesci/moglabym sluchac co dzien wiadomosci o Tobisiu/:loveu::loveu::loveu:Panie Heniu a to za specjalne wzgledy dla chlopaka:buzi::calus:Dzieki Danavas i prosimy o wiecej:lol:
  13. Cioteczko bedzie chlopak,beda deklaracje.Wiesz jak jest, musza byc foty itd.Nie martw sie na zapas.Teraz sprawa priorytetowa to zlapac dzikuska i sciagnac mu wreszcie ten sznurek..brrr
  14. Super ze jakiejs bidulce sie poszczescilo.Ale prosze pamietaj o Kuleczku:shake:Kruszynko Piotruniu, mam nadzieje ze jestes szczesliwy:lol:
  15. Miejmy nadzieje ze tym razem bedzie inaczej.Musimy czekac do piatku nie ma wyjscia.
  16. Alez sie ciesze i zaczynam wierzyc w ludzkie serca.Tylko smutne jest to, do jakiego stanu zostal doprowadzony..mam nadzieje ze to sie kiedys nie odbije na jego zdrowku..
  17. Wazne ze przesunela a nie zrezygnowala.Caly czas mam nadzieje..
  18. [quote name='majqa']Nie żartuj. Odrzuć emocje i oceń sprawę na zimno, a jeśli, ja tym razem napiszę, czy mało, zerknij w ustawę. Puszczanie samopas to nie podstawa do odbioru. Chory? A co, właściciele się przysłużyli chorobie? Masz taką pewność, a na to dowody? Nowotwór to ich dzieło? Nie i jeśli psa leczą, mają na to papiery to nic z tym nikt nie zrobi. Niedożywienie może być pozorną oceną, a wynikać z toczącej psa choroby, a to, że wpiernicza coś jak da w długą to nic dziwnego, idę na długi spacer też robię się głodna.[/QUOTE]Czyli co moze byc podstawa do odebrania psa w PL?Podpalenie go,wzdlubanie mu oczu,skrajne zaglodzenie-pytam bo nie mam pojecia i bron Boze nie pytam zlosliwie.Nie potrafie tego wszystkiego poprostu pojac:shake:Pies ewidentnie wedlug mnie jest zaniedbywany:shake:Co sie musi stac zeby mogl byc odebrany?Eh,serce tylko boli..
  19. [INDENT] Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić. [/INDENT]— Józef Piłsudski
  20. A najlepsze jest to, że ten polityk partii rządzącej ma super notowania i będzie sobie dalej rządził :smile: bo takich wybierają Polacy :smile:A to juz najlepiej swiadczy o nas samych.!:stupid:A wracajac do sprawy Bossa/co za ironia to imie:shake:ja bym go ''zgarla z tej ulicy''.Juz tak kiedys zrobilam,dzieki czemu bokserka zyskala wspanialy dom a ''wlasciciele''nawet nie zauwazyli jej nieobecnosci:angryy:Tez ja kochali..a to ze zebrala o jedzenie to juz inna sprawa:angryy:
  21. Przepraszam ze sie tak ''wetne'',ale POLSKA TO CHORY KRAJ!Krew mnie zalewa jak to czytam..,ale o czym my tu mowimy jesli polityk partii rzadzacej stwierdza ze emeryci chodza do lekarza bo im sie nudzi.Powinien byc za to wywalony na zbity r...j.Co kogo obchodzi stary pies,ktory sluzyl swojemu ''panciostwu'' 10czy 15 lat.Ten pies powinien byc w trybie natychmiastowym odebrany a pseudo wlasciciele powinni otrzymac solidna grzywne.!
  22. A ja widze i sie sama do siebie smieje:lol::lol::lol:Cudaki.!
×
×
  • Create New...