-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
pikola replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
Ja nigdy nie mam problemu z petycjami.Tam jest wszystko napisane co robic.Dziewczyny powoli.Na pewno Wam sie uda! -
[quote name='Noemi1']Dziewczyny nie mam teraz czasu wszytkiego przeczytać, ale jeżeli chodzi o wizytę przedadopcyjną to z tamtych okolic (czyli tamtej strony Wwy) są na pewno Abrakadabra, Atomowka, Zośka74, Elwira1992, paula82, czyli dziewczyny z wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206171-Samba-po-operacji-żuchwy-już-zdrowa.-Szukamy-DS-dla-Samby-i-Rity!-Szczeniaki"]http://www.dogomania.pl/threads/206171-Samba-po-operacji-żuchwy-już-zdrowa.-Szukamy-DS-dla-Samby-i-Rity!-Szczeniaki![/URL]! Jeżeli nikt się nie zgłosi to ja jakoś w tygodniu mogę podjechać, ale najepiej od środy po południu. Dajcie mi wtedy znać na pw, bo ostatnio nie ogarniam wszystkiego.[/QUOTE] Dziekujemy za info.
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
pikola replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Ja wciaz mam nadzieje ze Inga przyjmie Kajtusia. -
10 lat na ŁAŃCUCHU--SZKIELET,chora.. MA DOM
pikola replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Spojrzalam w te oczy i przepadlam.. Czy Lalka jest oglaszana? Czy ma szanse na DT? Prosze o nr.konta,po wyplacie wplace pieniazka na Lalunie. [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6339/lalka9.jpg[/IMG] -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
pikola replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Cos sie cicho zrobilo u Kajtula..Co z nim bedzie? -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
pikola replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']Po cichu kibicuję Saruni i Pusi !!![/QUOTE] Ja rowniez..:lol: -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
pikola replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Po Andzi widac ze to ''chodzaca lagodnosc''.Oj,Andzia..:lol: -
Przepraszam że jestem ZA STARA NA MIŁOŚĆ... Mam dom!
pikola replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
Jejku,jak sie ciesze:loveu:!!!Wspaniale!Pieknie prosze o foto relacje.Misia zapadla mi gleboko w serce.:multi::cunao: -
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
pikola replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Zapisze kruszynke. -
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
pikola replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
Podpisane. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mialam nadzieje ze doczeka domku..Kochana kruszynko.. Spij z Aniolkami..Pozostaniesz na zawsze w moim sercu:-( -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
pikola replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jakie piekne!Czemu nie chca zaufac czlowiekowi?Dziwi mnie ze nie znalazl sie chetny np.motorniczy na suczki.Ludzie juz nie maja serc.. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co u Totunia?Teraz ciagle burze.Pewnie biedak sie boi.. -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
pikola replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Super!Ale ekspres!Wszystkiego dobrego Maksiu!A cos wiecej,jesli mozna wiedziec? -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
pikola replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Pewnie.Teraz bedzie juz coraz lepiej.Oj Andzia, jakie ty mialas szczescie w tym nieszczesciu ze trafilas na dobrych ludzi.. -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
pikola replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Podniose bidulka.. -
[quote name='koot']Tu Karolina ( sztompek) zarejestrowałam się by nie pisać cały czas z konta siostry. Już dodałam Misię i szczeniaki w mazowieckim. Teraz pewnie trochę więcej chętnych się zgłosi bo te poprzednie ogłoszenia już zupełnie zaginęły pod stosem nowszych. Co do szczeniaków to nie wiedziałam, które już maja dom a które jeszcze nie więc nic nie aktualizowałam w ogłoszeniu. Głupio, że w sprawie Misi nikt się nie zgłasza ale może to mazowieckie będzie szczęśliwsze[/QUOTE] Dziekujemy:lol:A mozna link?