Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Ja nigdy nie mam problemu z petycjami.Tam jest wszystko napisane co robic.Dziewczyny powoli.Na pewno Wam sie uda!
  2. [quote name='Noemi1']Dziewczyny nie mam teraz czasu wszytkiego przeczytać, ale jeżeli chodzi o wizytę przedadopcyjną to z tamtych okolic (czyli tamtej strony Wwy) są na pewno Abrakadabra, Atomowka, Zośka74, Elwira1992, paula82, czyli dziewczyny z wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206171-Samba-po-operacji-żuchwy-już-zdrowa.-Szukamy-DS-dla-Samby-i-Rity!-Szczeniaki"]http://www.dogomania.pl/threads/206171-Samba-po-operacji-żuchwy-już-zdrowa.-Szukamy-DS-dla-Samby-i-Rity!-Szczeniaki![/URL]! Jeżeli nikt się nie zgłosi to ja jakoś w tygodniu mogę podjechać, ale najepiej od środy po południu. Dajcie mi wtedy znać na pw, bo ostatnio nie ogarniam wszystkiego.[/QUOTE] Dziekujemy za info.
  3. Ja wciaz mam nadzieje ze Inga przyjmie Kajtusia.
  4. Spojrzalam w te oczy i przepadlam.. Czy Lalka jest oglaszana? Czy ma szanse na DT? Prosze o nr.konta,po wyplacie wplace pieniazka na Lalunie. [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6339/lalka9.jpg[/IMG]
  5. Cos sie cicho zrobilo u Kajtula..Co z nim bedzie?
  6. [quote name='magdyska25']Po cichu kibicuję Saruni i Pusi !!![/QUOTE] Ja rowniez..:lol:
  7. Po Andzi widac ze to ''chodzaca lagodnosc''.Oj,Andzia..:lol:
  8. Jejku,jak sie ciesze:loveu:!!!Wspaniale!Pieknie prosze o foto relacje.Misia zapadla mi gleboko w serce.:multi::cunao:
  9. Mialam nadzieje ze doczeka domku..Kochana kruszynko.. Spij z Aniolkami..Pozostaniesz na zawsze w moim sercu:-(
  10. Wstawilam info na ten watek [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy.dogomania.pl-REJESTRUJCIE-SIE%21?highlight=mapa+dogo"]BLYSKAWICZNA MAPA DOGO [/URL][/B] Ale ciezko bedzie,jest czas urlopow.Jestem podlamana..Juz nie wiem gdzie uderzyc:shake:
  11. Jakie piekne!Czemu nie chca zaufac czlowiekowi?Dziwi mnie ze nie znalazl sie chetny np.motorniczy na suczki.Ludzie juz nie maja serc..
  12. [quote name='Owieczka']Zapytajcie Obraczus87 Ona chyba teraz w Ząbkach mieszka i zna wiele osób które moga przeprowadzić wizytę.[/QUOTE] Napialam PW.Tylko ze Obraczus bedzie dopiero po 2.08.Pytalam inne ciotki z W-wy i nic.
  13. Poprosilam o fb.Zaraz maly bedzie mial:lol:Tak mi przykro ze wiecej nie moge pomoc:-(Bardzo mi go zal.
  14. A czy moglabys sprawdzic tego staruszka?Co z nim?
  15. Co u Totunia?Teraz ciagle burze.Pewnie biedak sie boi..
  16. Super!Ale ekspres!Wszystkiego dobrego Maksiu!A cos wiecej,jesli mozna wiedziec?
  17. Pewnie.Teraz bedzie juz coraz lepiej.Oj Andzia, jakie ty mialas szczescie w tym nieszczesciu ze trafilas na dobrych ludzi..
  18. [quote name='koot']Tu Karolina ( sztompek) zarejestrowałam się by nie pisać cały czas z konta siostry. Już dodałam Misię i szczeniaki w mazowieckim. Teraz pewnie trochę więcej chętnych się zgłosi bo te poprzednie ogłoszenia już zupełnie zaginęły pod stosem nowszych. Co do szczeniaków to nie wiedziałam, które już maja dom a które jeszcze nie więc nic nie aktualizowałam w ogłoszeniu. Głupio, że w sprawie Misi nikt się nie zgłasza ale może to mazowieckie będzie szczęśliwsze[/QUOTE] Dziekujemy:lol:A mozna link?
  19. [quote name='Owieczka']Zapytajcie Obraczus87 Ona chyba teraz w Ząbkach mieszka i zna wiele osób które moga przeprowadzić wizytę.[/QUOTE] Napisze.Dziekujemy Owieczko:lol:
  20. Zaraz popytam.Aga daj znac co z tym transportem do Gorzowa jak juz bedziesz cos wiedziala.Chcialabym wiedziec czy sie udalo..
×
×
  • Create New...