-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Tak,ogromna roznica!Fidzi jest roskoszna!
-
Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!
pikola replied to Agata Balu's topic in Okrucieństwo
Jeszcze nie wierze!!Zaczynam wierzyc ,ze podpisywanie petycji ma sens,ze praca tylu ludzi zaangazowanych zostala doceniona.ZACZYNAM WIERZYC W SPRAWIEDLIWOSC!!Sluchajcie chyba wreszcie cos sie zaczyna zmieniac w PL,jesli chodzi o zwierzeta! -
[quote name='Marycha35']Ok, Ago, podpytam o karmę Fundacje, TOZ, w Łodzi. Nie poddawaj się. Wiem, że to wszytsko idzie jak po grudzie, ale wierzę, że jednak damy radę! Czy dotarła umowa na Twój adres? Nie pokopałam czegoś? Dziewczyny a czy na Łódź są zrobione ogłoszenia? Tu przynajmniej sprawdzanie domków by było z bańki. O Pułtusk juz zapytałam, czekam na odpowiedz.[/QUOTE] Marysiu pytalas o karme?
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Pycha wiesci!:loveu:Prawda Marysiu:evil_lol: -
[quote name='agnieszka1969']Pikola,pisalam wyzej ze zdjecia ma owieczka,ja mam tylko te najwczesniejsze,ktore sa nieaktualne bo psiaki podrosly.dlaczego tu nikt juz nie wchodzi oprocz nas????Kurcze,tak mnie zapewniano ze wszystkich stron,ze szczeniaczki to spokojnie-uda sie wszystkie wydac...a tu zostajemy sami,bez pieniedzy na hotelik,z duzymi psami,iza mi zakomunikowala,ze zostalo juz pol worka karmy.sluchajcie nie zostawiajcie tylko mnie jakis decyzyjnych spraw,wszyscy po trosze jestesmy matkami tych pieskow,ja nie mam na nie wylacznosci...jesli jakies swiatelko,jakas fundacja....to nie piszcie mi na priw tylko dzwoncie sami.Nie jestem w stanie ogarnac tego sama.[/QUOTE] Agnieszko wybacz ,ale ja nie bede dzwonic na komorki z Niemiec.Nie moge tez podawac publicznie prywatnego telefonu.Mam nadzieje ze ta fundacja pomoze.
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
pikola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Roskoszniak:loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/1011/6ec7c61ac89904e6med.jpg[/IMG] -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
pikola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosze zaglosujcie na Sonie.Na dole po prawej stronie trzeba zakreslic Sonia.Pieknie dziekuje:lol: [URL]http://nowezyciepabianic.pl/wp/[/URL] -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosze zaglosujcie na Sonie.Na dole po prawej stronie trzeba zakreslic Sonia.Pieknie dziekuje:lol: [URL]http://nowezyciepabianic.pl/wp/[/URL] -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
pikola replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Slodkosci:loveu:Jak sie lapeczka zaslania:loveu: -
[quote name='Owieczka']Wpadam na chwilkę bo zaraz mnie nie ma do odwołnia... Nie wiem czy będe miała dostep do netu a wyjeżdżam więc szybciutko napisze co i jak. DO Wawy pojechała sunia MAŁGOSIA czyli chyba ta bliźniaczka. Ludzie fajni, szczególnie kobieta :) Zakochana w suni i ma do nas się zalogować :D Przy 4 dzieciaków nie bardzo ma czas na siedzenie tutaj ale obiecała ze się postara do nas zajrzeć i napisac co u psiny. Podpisała umowę adopcyją ze Stowarzyszenia "NICZYJE" do wglądu: [URL]http://www.niczyje.org.pl/zobowiazanie_niczyje.pdf[/URL] W UWAGACH napisałyśmy że sterylizacja do pierwszej połowy 2012 ma być wykonana. Maja swojego weta, rodzina ogólnie ma psiaki więc nie powinno być źle. Wizyta poadopcyjna mile widziana, Pani Lidia zaprasza serdecznie. :) Przez to żeby podpisac umowe i dopilnowac wszystkiego musiałam przełozyć pare spraw i nie zdążyłam zrobić wuzyty przedadopcyjnej dla szczeniaka w Centrum Wawy. Czy ktos moze sprawdzić mi dom ?? Plissss ja dziś w nocy wyjeżdżam :( a psina czeka...[/QUOTE] Owieczko slonecznego urlopu zycze!Napisalam do dwoch dziewczyn z W-wy.Moze ktoras pomoze.Wadercia kochana ,napisala mi tez ze zrobi jeszcze pakiecik dla psiakow.
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
pikola replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Ale KLUCHA!