Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Podobienstwo miedzy psiakami jest uderzajace!Na szczescie oba psiaki bezpieczne..
  2. Tak,ogromna roznica!Fidzi jest roskoszna!
  3. Jeszcze nie wierze!!Zaczynam wierzyc ,ze podpisywanie petycji ma sens,ze praca tylu ludzi zaangazowanych zostala doceniona.ZACZYNAM WIERZYC W SPRAWIEDLIWOSC!!Sluchajcie chyba wreszcie cos sie zaczyna zmieniac w PL,jesli chodzi o zwierzeta!
  4. Ja moge zamowic ogloszenia na Lodz na bazarku.Bylyby od razu,ale potrzebne aktualne foty,bo przeciez nie dam zdjec z przed miesiaca.Bez ogloszen,nigdy domu nie znajda.
  5. [quote name='Marycha35']Ok, Ago, podpytam o karmę Fundacje, TOZ, w Łodzi. Nie poddawaj się. Wiem, że to wszytsko idzie jak po grudzie, ale wierzę, że jednak damy radę! Czy dotarła umowa na Twój adres? Nie pokopałam czegoś? Dziewczyny a czy na Łódź są zrobione ogłoszenia? Tu przynajmniej sprawdzanie domków by było z bańki. O Pułtusk juz zapytałam, czekam na odpowiedz.[/QUOTE] Marysiu pytalas o karme?
  6. Pycha wiesci!:loveu:Prawda Marysiu:evil_lol:
  7. [quote name='rita60']Co tam u ciebie biedaczku,żadnego info,fot:shake:wiem dziewczyny,że macie wiele innych spraw,ale foty pozwolą go ogłaszać:roll:[/QUOTE] No ,prosimy o fotki.
  8. [quote name='agnieszka1969']Pikola,pisalam wyzej ze zdjecia ma owieczka,ja mam tylko te najwczesniejsze,ktore sa nieaktualne bo psiaki podrosly.dlaczego tu nikt juz nie wchodzi oprocz nas????Kurcze,tak mnie zapewniano ze wszystkich stron,ze szczeniaczki to spokojnie-uda sie wszystkie wydac...a tu zostajemy sami,bez pieniedzy na hotelik,z duzymi psami,iza mi zakomunikowala,ze zostalo juz pol worka karmy.sluchajcie nie zostawiajcie tylko mnie jakis decyzyjnych spraw,wszyscy po trosze jestesmy matkami tych pieskow,ja nie mam na nie wylacznosci...jesli jakies swiatelko,jakas fundacja....to nie piszcie mi na priw tylko dzwoncie sami.Nie jestem w stanie ogarnac tego sama.[/QUOTE] Agnieszko wybacz ,ale ja nie bede dzwonic na komorki z Niemiec.Nie moge tez podawac publicznie prywatnego telefonu.Mam nadzieje ze ta fundacja pomoze.
  9. Prosilam o zdjecia na maila.Zrobilabym Gumtree na mazowieckie.Z transportem jest tragedia.
  10. Bardzo prosze zaglosujcie na Sonie.Na dole po prawej stronie trzeba zakreslic Sonia.Pieknie dziekuje:lol: [URL]http://nowezyciepabianic.pl/wp/[/URL]
  11. Roskoszniak:loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/1011/6ec7c61ac89904e6med.jpg[/IMG]
  12. Bardzo prosze zaglosujcie na Sonie.Na dole po prawej stronie trzeba zakreslic Sonia.Pieknie dziekuje:lol: [URL]http://nowezyciepabianic.pl/wp/[/URL]
  13. Oj,dobrze ze dziewczyna nie umie czytac:evil_lol:
  14. To Sonia do puszystych sie zalicza?:cool3:
  15. Bardzo prosze zaglosujcie na Sonie.Na dole po prawej stronie trzeba zakreslic Sonia.Pieknie dziekuje:lol: [URL]http://nowezyciepabianic.pl/wp/[/URL]
  16. Aha,Sonia rozumiem w schronisku?Zycie Pabianic znam;)Fajnie ze bedzie mogla sama sobie wybrac lakocie:evil_lol:Zabieram linka,bo trzeba dziewczynke reklamowac:lol:
  17. Glos oddany na Sonie.:lol:Fiona wygrywa.O co chodzi w tym glosowaniu?
  18. [quote name='modliszka84']znów prosimy o głosy na Sonię - po prawej stronie na dole jest sonda na zwierzaka miesiąca [url]http://nowezyciepabianic.pl/wp/[/url] dziękuję :)[/QUOTE] Gdzie trzeba kliknac?
  19. Slodkosci:loveu:Jak sie lapeczka zaslania:loveu:
  20. [quote name='Owieczka']Wpadam na chwilkę bo zaraz mnie nie ma do odwołnia... Nie wiem czy będe miała dostep do netu a wyjeżdżam więc szybciutko napisze co i jak. DO Wawy pojechała sunia MAŁGOSIA czyli chyba ta bliźniaczka. Ludzie fajni, szczególnie kobieta :) Zakochana w suni i ma do nas się zalogować :D Przy 4 dzieciaków nie bardzo ma czas na siedzenie tutaj ale obiecała ze się postara do nas zajrzeć i napisac co u psiny. Podpisała umowę adopcyją ze Stowarzyszenia "NICZYJE" do wglądu: [URL]http://www.niczyje.org.pl/zobowiazanie_niczyje.pdf[/URL] W UWAGACH napisałyśmy że sterylizacja do pierwszej połowy 2012 ma być wykonana. Maja swojego weta, rodzina ogólnie ma psiaki więc nie powinno być źle. Wizyta poadopcyjna mile widziana, Pani Lidia zaprasza serdecznie. :) Przez to żeby podpisac umowe i dopilnowac wszystkiego musiałam przełozyć pare spraw i nie zdążyłam zrobić wuzyty przedadopcyjnej dla szczeniaka w Centrum Wawy. Czy ktos moze sprawdzić mi dom ?? Plissss ja dziś w nocy wyjeżdżam :( a psina czeka...[/QUOTE] Owieczko slonecznego urlopu zycze!Napisalam do dwoch dziewczyn z W-wy.Moze ktoras pomoze.Wadercia kochana ,napisala mi tez ze zrobi jeszcze pakiecik dla psiakow.
×
×
  • Create New...