Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='aka_nina']ponawiam prośbę, proszę o informację na priv[/QUOTE] [quote name='Malgoska']a na kogo był bazarek?[/QUOTE] [quote name='barb']Na bdt iwoniam - wysłałam konto Iwonki do aka_nina na PW.[/QUOTE] Coś pokręcilam. :oops: Tytuł jest taki : "Bazarek książkowo-filmowy, z którego dochód przeznaczony będzie na psy z Olkuskiej mordowni " a link jest do tego wątku olkuszaków, ale jeśli w tytule wplaty będzie zaznaczone, ze to na psy z Olkusza to wszystko będzie ok.
  2. Będzie jeszcze jakaś wizyta kontrolna u pieska ?
  3. [quote name='Malgoska']a na kogo był bazarek?[/QUOTE] Na bdt iwoniam - wysłałam konto Iwonki do aka_nina na PW.
  4. [quote name='Mysza2']Wieści wreszcie są, ale nie takie na jakie czekamy:(. Tego się zresztą spodziewałam po tym milczeniu Pani napisała na maila [SIZE=3][I]witam,chcialabym bardzo przeprosic że nie pzryjedziemy do Czakusia.ale niestety moj mąż na razie nie chce psa, bo za bardzo wyidealizowal wczesniejszego pieska.stwierdzil ze nie jest jeszcze gotowy. żaluję, bo kontakt jaki nawiazałam z pania byl bardzo miły I POLUBIŁAM Czakiego na odleglośc.moze uda się znaleźc dom dla niego u kogos innego , choc szczerze powiem z rozmowy z panią i opisów ten piesek chyba najbardziej szczesliwy bedzie u pani.jeszcze raz pzrepraszam i pozdrawiam . [/I][/SIZE][/QUOTE] :shake: [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=144589202395870&set=a.144589195729204.1073741854.132285966959527&type=1&theater[/url] Gdyby ktoś nie mial konta na fb - kopiuję. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/417812_144589202395870_97209938_n.jpg[/IMG] Moze podesłać potencjalnemu domowi, moze jeszcze zmieni zdanie ?
  5. [quote name='sharka']zrobiłam mały bazarek na Basta i Truflę: http://www.dogomania.pl/forum/threads/244408-Przepis-na-chleb-na-zakwasie_za-piątaka_na-Basta-i-Truflę_do-30-06?p=20970195#post20970195 to tak tylko piszę, gdyby ktoś tu jeszcze zaglądał Bardzo pomysłowy bazarek. Musze się wziąć za rozsylanie zaproszeń :lol: [quote name='doglady']Ja zaglądam :) Ja też tylko nie zawsze coś piszę. Ogłoszenia odświeżane. Dziś np.tablica
  6. [quote name='paula_t']No to czekamy nie wieści takie już na 100% potwierdzone..... Nie chcę Mysza nikogo tłumaczyć, ani twierdzić, że tak jest, ale może chociaż odezwać się do Państwa w celu potwierdzenia, że nie są zainteresowani, bo różnie bywa- zgubił się nr telefonu, nie zapisali sobie....Sama nie wiem...:([/QUOTE] Może chociaż wyslac do Panstwa mail z numerem telefonu do kontaktu ?
  7. [quote name='sharka']dyplomy to dzieło maarit :D[/QUOTE] Sliczne są.:lol:
  8. Marta72, czy widzialaś dyplomik ze Szczęściarką ? [IMG]http://imageshack.us/a/img825/3180/oxnk.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Malgoska']mnie sie podobaja barb skrzynka[/QUOTE]Troszkę wyczyścilam.
  10. A ostatnie zdjęcia Barrego nie są jeszcze wystarczająco ładne ?
  11. Ciociu, sharko dziękuję za piękny dyplom Szczęściary. Jak dogo przestanie wariować to skopiuję na wątek - bo Szczęściarka miala wspólny wątek z Trufelką i nadal tu o niej piszemy. Bazarek bardzo pomysłowy.
  12. [quote name='Marta72']MAłgosia ile ja mam Tobie przelać z tego bazaru foto? no i od dziś po południu zaczynam wielką przepierkę potem ładuje do kartonów[/QUOTE] megi podliczyła na wątku bazarku fotograficznego. :lol:Wyslać PW czy zajrzysz ?:lol:
  13. [quote name='barb']Marta72, widziałaś ? :lol::lol::lol:[/QUOTE] Ciociu marto, gdzie jesteś ? [quote name='sharka']Przed chwilą przelałam pieniążki z dwóch bazarków na konto Malgoska: 15 zł z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244121-ZAKOŃCZONY_Propozycja-na-weekendowy-dzień_-dla-Trufli-z-mega-długiem_rozliczany[/URL] 105 zł z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-ZAKOŃCZONY_Najdłuższy-najszczęśliwszy-psi-jęzorek_na-Truflę_rozliczany[/URL] (razem 120 zł), proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą - tutaj oraz na wątkach bazarkowych :)[/QUOTE] Ciociu, U Trufelki też dziękujemy :calus::Rose::Rose::Rose:
  14. [quote name='sharka']nie chcę hotelu fatygować potwierdzeniami na wątkach bazarkowych, teraz czekamy na decyzję barb bo konkurs wygrała Szczęściara, gratuluję :)[/QUOTE] [quote name='Malgoska']w drugim poście są wyniki :)[/QUOTE] Marta72, widziałaś ? :lol::lol::lol:
  15. [quote name='sharka']nie chcę hotelu fatygować potwierdzeniami na wątkach bazarkowych, teraz czekamy na decyzję barb bo konkurs wygrała Szczęściara, gratuluję :)[/QUOTE] [quote name='barb']To biegnę na bazarek :lol:[/QUOTE] Tam chyba nie ma oficjalnie ogloszonych wynikow. Ale jeśli moja fotka zwyciężyla to nagrodę chcę przeznaczyć dla Trufli - bo ona w wielkiej potrzebie. [quote name='salibinka']Ok. wobec tego poszło tymczasem 20zł a co do badań i sterylki, czekam na zielone światło.[/QUOTE] [quote name='Malgoska']dziekujemy bardzo[/QUOTE] Salibinko, bardzo Ci dziękujemy w imieniu Trufelki :Rose::Rose::Rose:
  16. [quote name='sharka']nie chcę hotelu fatygować potwierdzeniami na wątkach bazarkowych, teraz czekamy na decyzję barb bo konkurs wygrała Szczęściara, gratuluję :)[/QUOTE] To biegnę na bazarek :lol:
  17. Zapraszam do zagłosowania w konkursie na najfajniejszy psi jęzorek. Zupełnie za darmo. Link w moim podpisie.
  18. Odświeżylam rano ogłoszenie Su na [url]http://www.kokosy.pl/[/url] Niestety nie ma żadnych maili :shake:
  19. Odświeżylam dzis ogloszenie Vikuni na tablicy.
  20. [quote name='sunia2000']Vikunia bierze udział w konkursie na najładniejszy jęzorek, zapraszam do głosowania, to nic nie kosztuje:) Tutaj wątek konkursowy:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_na-Truflę_do-10-06-g-24-00[/URL][/QUOTE] [quote name='barb']Glosowanie 11 i 12.06 - zupelnie za darmo ale mozna oddać tylko jeden głos :lol:[/QUOTE] [quote name='sharka']mamo, ale ja ciężkie warunki postawiłam w tym konkursie...[/QUOTE] [quote name='barb']Fotka konkursowa :lol: [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/Dla Viki 09_03_2013/jezyki/_MG_0722_zps8095d18f.jpg[/IMG][/QUOTE] Gdzie się podziały wszystkie Ciocie od Viki ? Głosowanie !!!
  21. U mnie rano było słonko ale już pada i grzmi....:stormy-sad:
  22. Zapraszam do głosowania ( zupełnie za darmo) w konkursie na psi jęzorek :eviltong: link w mojej sygnaturce
  23. [INDENT][INDENT][B][COLOR=#ff8c00][SIZE=4][SIZE=3]wybieramy najpiękniejszy psi [URL="http://tiny.pl/hs73c"][COLOR=#4444ff]jęzorek[/COLOR][/URL] - [U]głosować może każdy i to nic nie kosztuje[/U], aż 21 kandydatur[/SIZE]! [/SIZE][/COLOR][SIZE=4][SIZE=2]Zapraszam do głosowania [/SIZE]:lol:[/SIZE][/B][/INDENT] [/INDENT] [INDENT][SIZE=4][SIZE=2] Jedną z kandydatek jest wyciągnięta z Olkusza Szczęściara obecnie u Marty72[/SIZE][/SIZE] [/INDENT]
  24. [INDENT][B][COLOR=#ff8c00][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]Zapraszam - link w moim podpisie[/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff8c00][SIZE=4][SIZE=2] :lol: wybieramy najpiękniejszy psi [URL="http://tiny.pl/hs73c"][COLOR=#4444ff]jęzorek[/COLOR][/URL] - [U]głosować może każdy i to nic nie kosztuje[/U], aż 21 kandydatur[/SIZE]! [/SIZE][/COLOR][/B] [/INDENT]
  25. [quote name='barb']Zgłaszam tę fotkę Szczęściarki do konkursu jęzorkowego [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7084/7297795694_0603a4bae6_z.jpg[/IMG][/QUOTE] Zapraszam do głowania. Zupelnie za darmo !!!
×
×
  • Create New...