Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='mmd']No :) Miałam na wiosnę falę telefonów z "brzozowiaka", nie mam pojęcia co to, ale podkarpacie :)[/QUOTE] Nazwa portalu od miejscowości Brzozów na Podkarpaciu. Mamy tu jeszcze przemyślaka, jarosławiaka, rzeszowiaka. Ale podobno najbardziej adopcyjne tereny to jednak Krakow i okolice.
  2. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7398/img097b.jpg[/IMG] Weroniko wklejam zdjecia z postu wyzej ale są bardzo malutkie, a nie umiem powiekszyć.
  3. [quote name='mmd']gumtree, tablica, morusek, alegratka, no i dobrze robić cafeanimal ale codziennie, bo wtedy jest szansa na metro. Ogłoszeń nie musisz robić, są bazarki - 10zł za 50, tyle naprawdę warto zainwestować, tym bardziej że za DT płacić nie trzeba i jest to naprawdę pikuś.[/QUOTE] Sprawdzają sie dobrze lokalne portale. Oczka jest w Krakowie więc jakieś krakowskie, malopolskie.
  4. [url]http://www.jaroslawiak.pl/Wiki-cudem-uratowana-szuka-domu,ann6587.html[/url] Tutaj 293 wejścia ( wyroznienie dopiero od 1 do 13 istopada ) i zero telefonow.
  5. [quote name='Nikaragua']tak, właśnie.....[/QUOTE] Szkoda bo to wyróżnienie chyba tylko na dwa tygodnie?
  6. Baster i Lusi, czytalaś ostatnie posty (szczególnie 560 i 567) moze to jednak mimo wszystko nie Blondi ? Na razie faktem jest jak napisała Poker że : jakiś piesek przecież nie żyje .I to jest smutne."
  7. Tak mądrze i pięknie napisane. Podpisuję sie pod tym obiema rękami.
  8. [quote name='abra43']Zuzka tam z góry patrzy i jest wam bardzo wdzieczna za domek dla Kamy ...[/QUOTE] Zeby jeszcze Oczulce udało sie znaleźc domek na stałe ...
  9. Dobrze, jesli to nie będzie Blondi...
  10. [quote name='figa33']I ja jestem u Funi .. nie możemy się poddać...[/QUOTE] Gorzej, że z dziewczynami nie ma kontaktu a ich wskazowki co do Blondi sa bardzo istotne.
  11. Figo jesteś wspaniala i Twoj TZ też. Pisalam na PW do Majuski, Beci i Aguli. Ciotka Majuska byla rano na dogo ale juz tym momencie nie moze być z nami.;) Becia i Agula - nie wiem czy tu zagladaly dziś, do mnie jeszcze nie odpisaly. Moze Ty wyslij im PW bo ich wskazowki sa bardzo ważne.
  12. [quote name='Nikaragua']i ogłoszenie wcale nie ma dużo wejść :( ....[/QUOTE] Chodzi o allegro? Bo Viki ma jeszcze ogloszenia robione przez Sunię i jedno przeze mnie (tez wyróżnione, na które jest bardzo duzo wejść i niestety zero odzewu). Robilam jej tez wykopywanko na [url]www.adopcje.org[/url]. Ja i jeszcze jedna dogomaniaczka ale nie pamiętam teraz niku.
  13. [quote name='Dogo07'] Do mnie nikt nie dzwonił, nikt nie pisał :roll:.[/QUOTE] Tyle ogloszeń, wyróznione allegro, wydarzenie na fb i taka cisza :shake::shake:
  14. [quote name='barb'] Anette przedstawila mi wczoraj na PW argumenty, które przemawiają za tym by jeszcze nie rozpaczać. A to zaginione maleństwo, zobacz jakie podobne do Blondi. A wiemy też o jeszcze jednej, czyli trzeciej zaginionej sunieczce.
  15. [quote name='barb']Suniu, ja też dziekuję. Na wątku Chaby dziękuje kwiatami z kwiacirni Javeny wszystkim Ciotkom, ktore sie tam udzielały.[/QUOTE] A więc rownież i tobie. Wklejam link [url]http://www.dogomania.pl/threads/205770-Chaba-ma-dom-[/url]!
  16. Myslę też, że warto skorzystać z propozycji Figi33, żeby zdjęcia pojechal zrobić jej TZ - z Panem lub sam. Wiem, że to bardzo nieprzyjemna i traumatyczna okoliczność ale może będzie podchodzil do sprawy bardziej obiektywnie i mniej emocjonalnie niż Pan Blondi, ktory w zaistnialej sytuacji na pewno czuje się fatalnie. Może skontaktowalabyś się z Figą w tej sprawie?
  17. Majusko, poczekajmy do kolejnych oględzin i zdjęć. Miejmy jeszcze nadzieję. Anette przedstawila mi wczoraj na PW argumenty, które przemawiają za tym by jeszcze nie rozpaczać. Nie mozna niestety ujawniać treści PW ale wszystko brzmi bardzo rozsądnie - przede wszystkim, ze to bardzo popularny model obróżki.
  18. [quote name='baster i lusi']czy to sie nigdy nie skończy.brak słów. [url]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111104/PRZEMYSL/72654756[/url][/QUOTE] Czytalam. :angryy::mad::diabloti: Ciekawe tym razem czy prokurator dopatrzy sie znęcania na zwierzęciem? :shake:
  19. [quote name='sunia2000']Na tym drugim zdjęciu z domu Hera wygląda jakby mówiła "dziękuje"-takie moje skojarzenie:)[/QUOTE] Suniu, ja też dziekuję. Na wątku Chaby dziękuje kwiatami z kwiacirni Javeny wszystkim Ciotkom, ktore sie tam udzielały.
  20. Zagłądam do Ciebie Kajuniu ...
  21. Zaglądam do Ciebiw Pakusiu, chociaż wirtualnie....
  22. [quote name='Nikaragua']zrobię wyróżnienie ... [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1910973488[/url] [/QUOTE] Cisza w sprawie Viki? Żadnych telefonów?
  23. [quote name='handzia']Funiu, koniecznie musimy zamówić jeszcze te paski do budy. W nastepnym tygodniu już ma być zimno...[/QUOTE] Myslałam, ze juz kupiłyście Heniowi te paski.
×
×
  • Create New...