barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio']BYłem tam, ale czytałem, że już lepiej :-)[/QUOTE] Tak jakby. Zalatwiła sie juz poza domem.I jak są domownicy to pewnie psocić nie będzie. Gorzej jak wyjdą z domu. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
He, he, ten krolik jest prawie tak duzy jak ona. :lol: -
[quote name='baster i lusi']dziś był chrzest mojej wnusi więc z czasem na bakier.dopiero dziś weszłam na dogo.jutro zaś będzie przyjęcie z okazji chrztu.na dodatek mam wnusię i wnuczka i synową w domu w gościach.zaraz zaglądam na wątek Koksika.[/QUOTE] Ojej, to rzeczywiście nie masz czasu. Zerknij szybciutko i zmykaj. ;)
-
[quote name='barb'][IMG]http://florist24.pl/foto/7423.jpg[/IMG] Baster i Lusi , wielkie dzieki za zasponsorowanie ogłoszeń Koksikowi z Boguchwały. Mały dziś pojechał do nowego domu. :lol:[/QUOTE] Gdzie Ty się podziewasz Cioteczko ?
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']dopieszczam nie moze byc inaczej[/QUOTE] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/381602_300729206625045_100000639030330_949723_1487728677_n.jpg[/IMG] Elu to dla Ciebie na przeprosiny za drzwi... Fotki podobno bedą jutro.... -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
barb replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Udostępniłam tyle mogę zrobić... [quote name='witek_p'] wydarzenie zaginionego red nose'a Basterka na FB - proszę o udostępnianie! [URL="https://www.facebook.com/events/290194614349946/?context=create#%21/events/290194614349946/"]https://www.facebook.com/events/290194614349946/?context=create#!/events/290194614349946/[/URL] Kasia (katepat)[/QUOTE] -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']odwiedzami Maleńką[/QUOTE] Widziałaś nową fotkę ? :lol: -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']damy damy jeszcze z kotem jest na bakier kot zarzucił focha i sie boi ale czas tylko czas i bedzie oki[/QUOTE] Na pewno jest zazdrosny, trzeba go tez dopieszczać ;) a zdjęcie cudo. :lol: -
Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!
barb replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='sunia2000']Robiłam porządki w zdjęciach i znalazłam jeszcze jedno z uśmiechniętą mordką Jumpera:) [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/DSCN2389.jpg[/IMG] Po wczorajszym badaniu boli go troche łapa, dziś przy zmianie opatrunku nawet zawarczał na mnie czarnulek:( Dobrze że dziś ostatni raz musiałam mu tam ingerować-w poniedziałek czyszczenie łokcia i założenie szwów, mniej stresu dla niego i dla mnie:)[/QUOTE] Suniu, czy ta piękna dziewczyna na tej fotce to TY ? -
Trzymam mocno kciuki za szczęśliwą podróż wszystkich jadących zwierzaczków.
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio']Miejsce musi mieć spokojne (nie przedpokój, gdzie jest ruch, tylko jakiś cichy kącik w którym się może w spokoju zaszyć).[/QUOTE] Rozio napisz to od razu na wątku u Lili. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio']Nie wiem sam. Może by jej małą klatkę tymczasowo zastosował i ją w niej zostawiać, żeby się nie bała jak nie będzie nikogo w domu. Myślę, ze wtedy nie zrobi w swoim legowisku ani siku ani kupy (a przynajmniej będzie się powstrzymywać) i nie poniszczy a będzie się czuła w klatce bezpiecznie. Po powrocie do domu i wyciągnięciu z klatki od razu na zewnątrz ją wynosić na trawnik i jak ze szczeniakiem - zrobi, pochwalić. A ze spacerami nie przesadzać - chwilka na potrzeby na początku i powrót do domu w bezpieczne miejsce. Jak ktoś by był w domu to klatkę otwartą zostawiać i obserwować. Ja chyba bym tak próbował.[/QUOTE] Może to jakieś rozwiązanie na początek. W sumie najlepiej by było gdyby jeszcze nie zostawała sama. -
[quote name='Roszpunka']Pako jest miłośnikiem kotów ;) Tzn kocha je ścigać, dlatego całe towarzystwo jedzie w transporterkach :)[/QUOTE] Ło matko, to musicie je baaardzo dobrze pozamykać. A jak dlugo będzie trwać podróż?
-
A kontaktowalaś się z Agnieszka32 ? Ona ma duze doswiadczenie w poszukiwaniach psiaków. Pamietam ją z wątku ukradzionego Tadzia-Papilota w Szczecinie, który szczęliwie zostal odnaleziony. Wielkie znaczenie miala tam jednak obiecana nagroda.
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio']Agula to Sonię dwa dni już wyprowadzała, kiedy ja się bałem jeszcze do niej ze smyczą podchodzić.[/QUOTE] Bo dla Aguli każdy pies jest śliczny i kochany :lol: Rozio zaglądaleś na wątek Lili ? Pani ma z nią trochę klopotow... Może mialbyś jakiś pomysł , radę - choć wiem, że wolisz raczej psy o większych gabarytach. ;) -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Mam nadzieję że niedługo, że już końcem następnego tygodnia, bo jednak okazało się że to nie przeziębienie i ciągle czuje się fatalnie, ale czuję że Kają śle mi ciepłe myśli :)[/QUOTE] Czyli rum+janek zawiódł :shake: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Boksio odnaleziony. :lol: -
[quote name='Agula99']Kalendarze super!! Właśnie one powinny schodzić, ja już mam kalendarze na nowy rok, z psami, kotami,końmi!!! I wsparłabym Vikunię, ale niestety zero, zero, zero!!![/QUOTE] Ja kupilam jeden na poprzednim bazarze jak dostanę to Ci napiszę czy fajny.
-
[quote name='ARDNAS']Teraz zrobiłam, dziękuję. [url]http://www.dogomania.pl/threads/219678-Tarnowskie-G%C3%B3ry-skradziono-PITBULLA-z-terenu-fundacji?p=18227950#post18227950[/url][/QUOTE] Czyli nie znalazl się ? A gdzie jeszcze jest ogłaszany? I czy w ogloszeniach jest jakaś informacja o nagrodzie ?
-
[quote name='Agula99']Oj nie sam, nie sam karolciu :) ma tam do towarzystwa Pakusia, Kaję i Sonię, więc nie jest źle, mogą sobie pogadać, albo popyskowac sobie na siebie ;)[/QUOTE] Chyba to prędzej to drugie :evil_lol:
-
[quote name='Agula99']Byłam, ale niestety jestem spłukana i nie ogarniam już tego wszystkiego.[/QUOTE] Ja też.:shake: Ale bazar fajny nie? :lol:I nawet dobrze idzie jak na razie.:roll: Tylko kalendarze mogłyby mieć większe powodzenie.;)