barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio'] Sonia dzisiaj się nie popisała w kontakcie z Agulą. [B]Nie wolno jej ufać i zbliżać twarzy, oraz pozwalać dzieciom na przytulanie czy obejmowanie ![/B] [QUOTE] Mam nadzieję, ze Agula nie doznala jakichś obrażeń... -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Śliczna kruszynka:loveu: Elu co tam u Was słychać? Jak się Lily sprawuje?:lol:[/QUOTE] Mam nadzieje, że z każdym dniem jest lepiej. I niedługo cale stadko będzie zylo w pelnej zgodzie, a Lili pomaszeruje sama po schodach. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Mimo ogromnych problemów z internetem zaglądam do Pakusia z nadzieją - wierzę, że ani on, ani Wy cioteczki jej nie tracicie... [/QUOTE] No wlaśnie, czy u was też teraz tak słabo z internetem ? Jak juz mi sie nawet uda wejść na dogo, to ewentualnie coś przeczytam, bo tak wolno chodzi, że o napisaniu czegokolwiek juz nie ma mowy. -
[quote name='Becia66']to Karolciasz dostanie zakaz wstępu na wątek Budrysa :evil_lol:.[/QUOTE] Kiedy to jej najbardziej ulubiony pies.
-
Kawał super ale przypominam, ze nasza Karolciasz maloletnia jest a tez czyta ten wątek. :cool3:
-
[quote name='karolciasz28']Vikuniu podczytuje twój wątek i mam nadzieję ze przed świętami zrobię ci trochę ogłoszeń :)[/QUOTE] Karolciu, jeśli nie zdążysz przed to zrobisz po świętach. ;) Weż tylko ten nowy tekst :lol:
-
[quote name='rozio']Może macie jakiś pomysł jak go zdominować i przerywać to jego zachowanie jak zaczyna rozrabiać ?[/QUOTE] Rozio, Ty chyba jesteś tu jednak najlepszym specjalistą i od duzych psow i od małych :lol:. Dzisiaj pozwolilam sobie zacytować niektóre Twoje spostrzeżenia na temat Lili na jej wątku - mam nadzieję, że nie bedziesz miał mi za złe ale taka byla konieczność. Zresztą najlepiej będzie jak sam zajrzysz.:shake:
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A ja pozwolę sobie skopiować z innego watku fragment postu Rozia (wolontariusza w Przytulisku) dotyczący Lili. "W przytulisku ją nie brałem na spacery bo się bała podejść. Jak była w klatce i podchodzilem to merdała ogonem i podchodziła blisko po smakołyki, ale po otworzeniu i wypuszczniu nie było na to szans. Na smycz nie brałem bo nie chciałem na siłę jej łapać i chciałem dac jej czas na oswojenie się. " Widać z tego, że mała byla kłębuszkiem strachu. I jej zachowanie w dalszym ciągu może mieć podłoże lękowe. Szczekała bo bala sie zostać sama w nowym miejscu. Na kota tez przypuszczalnie warczy ze strachu. Myslę, że problemy rozwiązałyby sie szybciej gdyby Ela kilka dni pozostala z nią w domu. No i jednego jestem pewna - mala nauczy sie chodzić po schodach i nie trzeba bedzie jej nosić. -
[quote name='karolciasz28']Fajnie że u Koksika wszystko git :)[/QUOTE] Dobrze, że chociaz u Koksika bo na watku Lili zrobilo się nieprzyjemnie i smutno. :shake:
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Elu, a pokażesz nam Twojego pieska seniora ? -
Łatek z rowu ma ciepły domek na zimę i resztę życia !!!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']tu może być problem ale kto wie, może akurat do kotów nic nie ma ?[/QUOTE] W końcu miałyby przewagę liczebną ;) -
[quote name='Becia66']a ja miałam dzisiaj pierwszy telefo w sprawie Budrysa ale nic ciekawego. Jakiś Zaćmierz k./Sanoka, nie słyszałam o takim ale nie wgłębiając sie w rozmowę to nie dom dla naszego Budrysa.[/QUOTE] Naprawdę tak kiepsko sie zapowiadało ?
-
Łatek z rowu ma ciepły domek na zimę i resztę życia !!!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']To kolejny pies z problemem ale jak pokocha to mocno i na zawsze.[/QUOTE] A koty też pokocha ? :evil_lol: -
[quote name='Maldinka']Na pierwszej stronie wpsiakach boguchwalskich jest Łatek [url]http://www.dogomania.pl/threads/190199-Łatek-z-rowu-ma-ciepły-domek-na-zimę-i-resztę-życia-[/url]!!!![/QUOTE] Już tam bylam i wszystko przeczytałam. Daliście pieskowi w jesieni życia bezpieczny, ciepły domek, wiele serca i cierpliwości.
-
Łatek z rowu ma ciepły domek na zimę i resztę życia !!!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam cały wątek Łatka... szkoda, że tak szybko się skończył... Ale podarowaliście mu ciepły, spokojny domek na jesień życia. To bezcenne. -
[quote name='Roszpunka']Buuuu... ja się zamartwiam, a Pakunek drogę z Dąbrowy Górniczej do Chorzowa przejechał na kolankach Pańci, w domku zjadł rosołku i teraz bawi się piłeczką... [/QUOTE] :multi: :multi: :multi:
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Becia oceniła ją na maks.4 kg w chwili przyjęcia do Przytuliska. Widocznie tak nabrała ciałka w Boguchwale...;) A swoją drogą z fotek nigdy bym jej nie oceniła na 6 kg.:shake: -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Niestety to nie Pako z Boguchwały.:shake: To jego imiennik - tymczasowicz Roszpunki.;)[/QUOTE] Jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212240-Pako-mały-starszy-kudłacz-z-chorobą-skóry-prosi-o-pomoc[/url] -
Roszpunko, Pako już w drodze ?
-
[quote name='Bjuta']Pozmieniałam zupełnie allegro, zerknijcie czy tak może być? Trochę długaśne wyszło... http://allegro.pl/warka-sympatyczna-dziewczyna-na-zime-zabrze-i1993097841.html Tytułu nie zmieniłam, bo chociaż ten ze szczekaniem jest fajny, to ona zupełnie nie szczekliwa jest. No nie wiem. Bardzo ladnie. A tytuł może tak : Wareczka na domek czeka chociaz nie szczeka albo Wareczka wciąż czeka na swego czlowieka Info o wirtualnej adopcji zostaje ?
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Teraz przyszlo mi coś do glowy. Kości ! Trzeba jej sprobować dać kości do gryzienia. Ja mialam taką maliznę jak ona a uwielbiala gryźć kości . Miażdzyla je swoimi malutkimi zębami jakby była wielkim psem. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio']Pakuś znalazł domek ? O której go jutro zabieracie ?[/QUOTE] Niestety to nie Pako z Boguchwały.:shake: To jego imiennik - tymczasowicz Roszpunki.;) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Ja niestety nie mam allegro i z pewnych względów nie mogę go mieć :( [/QUOTE] To może jakaś inna Ciotka by zrobiła? Czy Sabina02 do Ciebie zagląda? Ona robi m.in. orzechowskiej Cindy i Jenny.