Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Też na bieżąco odnawiam ogłoszenia Viki i czasem ktoreś wyrożniam :lol: Rozważ Suniu zamiast wykupywania nowych ogłoszeń wyroznienia jakiegoś lub kilku z dotychczasowych np. na tablica.pl, lub innym popularnym portalu. Wyróznione ogłoszenie to zawsze wieksza szansa, że Viki zostanie zauważona. Na tablicy.pl pierwsze ogłoszenie mozna wyróżnić za darmo.
  2. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220465-Przygarnę-tymczasowo-pieska-Warszawa[/URL] Roszpunko, propozycja tymczasu w Warszawie, zajrzyj na wątek.
  3. [quote name='karolciasz28']Faktycznie brakuje:shake: Przepraszam, już poprawiam:oops: [/QUOTE] Wielkie dzięki :lol: [QUOTE] A tak, podciągnęłam pod mini ONka,a co:cool3: [/QUOTE] Kreatywna jesteś :lol:
  4. [quote name='karolciasz28']Dzięki Barb, już nie mam gorączki i o wiele lepiej wyglądam;)[/QUOTE] To świetnie.:lol: Zauważylam, ze każde ogloszenie ma inny, pomysłowy tytuł. :lol: Nawet zrobilas z Viki mini owczarka, a Sunia kiedyś zastanawiała się pod jaka rasę podciągnąć Viki? [url]http://wroclaw.olx.pl/viki-radosna-sunia-mini-owczarek-szuka-domu-iid-296804329[/url] ;) Ale czy w ogłoszeniu na tablica.pl nie brakuje telefonu ? [url]http://tablica.pl/oferta/viki-wiele-przeszla-ale-nadal-ufa-szuka-dobrego-domu-IDC1uZ.html[/url]
  5. Udostępniłam wszystkie zwierzaczki. :lol: Napracowalaś sie Iwoniam. Mam nadzieje, ze dziś juz lepiej sie czujesz.
  6. [quote name='Dzika_Figa']Właśnie dostałam maila z pytaniem, czy Waluś już ma dom... [/QUOTE] To ktoś, kto był zainteresowany jego adopcją ? To moze polecić Pakusia - tez ma oryginalną urodę, niewielkie gabaryty ? :lol:
  7. [quote name='Nikaragua']i znów odnawiam allegro....[/QUOTE] Niech ten telefon zacznie dzwonić !
  8. Świetna robota Karolciasz :calus: A jak zdrówko ?
  9. [quote name='majuska']No to zamówiłam po pakiecie 66 ogłoszeń dla Kaji, Pako i Budrysa.[/QUOTE] Majusko, nie wiesz kiedy będą ogłoszenia ?
  10. [quote name='iwoniam']Odpisałam :), tylko to jest żółw wodno-lądowy [/QUOTE] Szkoda. Ale moze wodno-ladowy też załapie się na domek ? [QUOTE] Będę robić zaraz ogłoszenia pieskom [/QUOTE] A co z domkiem Daisy i Jagodki. Coś sie wyklarowało ? [QUOTE] - ostatnią dobę przespałam - zbyt jestem chora, aby sobie siedzieć i pisać, niestety...:([/QUOTE] Iwoniam, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
  11. [quote name='iwoniam']w sumie tak - fakt - on nie jest bardzo problemowym zwierzem ale domku szuka ;)[/QUOTE] Wkleilam go na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/218057-Chętnie-przygarnę-żółwia-lądowego?p=18040883#post18040883[/url] Możesz tez wyslać PW do Arielki.
  12. Roszpunko, może tu wstawisz Kikę ? Szukają czekoladowego psa, lubiacego koty. Mozna uznać, że Kika jest czekoladowa? [url]http://www.dogomania.pl/threads/220292-poszukiwany-czekoladowy-piesek-ewentualnie-merle[/url]
  13. [quote name='Roszpunka']Zajrzyj na ostatnią stronę tego wątku ;)[/QUOTE] Ale ze mnie gapa. Brawo Roszpunko.
  14. Roszpunko a jak Kika do dzieci bo jest taki watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/219967-Domek-dla-małej-średniej-aktywnej-suczki-lubiącej-dzieci[/url]
  15. [quote name='Ela&Puch']Zuzolek to rasowy pers wazy troche duzo bo 7 kilo a jest po fryzjerze bo nie lubi sie czesac i wole jak ma krótką sierść ,:) to już znacie całą zwierzęcą rodzinke:) my juz po spacerku i do spania , dziś Lillusia została z Blekusiem na całym mieszkaniu i tak rzadziła ze hej , zabrała BLEKUSIOWI kocyki i zaniosła na łóżko i mate do sikania tez a synek został biedny na ziemi sam i bez niczego bo on nie wyjdzie na łóżko sam , ale samolubek z tej LILUSI hihihihi wszystko pod siebie :) ale jest kochana cieszę sie kazdym jej postepem .[/QUOTE] Elu, a może Lila chciała żeby Blekuś przyszedl na łożeczko ? ;) I dlatego kocyki mu tam zataszczyła ;)
  16. [quote name='Roszpunka']Siądę i dokładnie przejrzę, chociaż nadziei wielkich nie mam.[/QUOTE] Trzeba próbować. Niektóre psy w ten sposób znajdują dom. Na przyklad Lili z Boguchwały.
  17. Wareczko, zaglądam do Ciebie pierwsza w 2012 roku. ;)
  18. [quote name='Roszpunka']Nie mam wyjścia. Trzeba pannicę szybciutko do domku wysłać, zanim będzie musiała z powrotem do rudery trafić. Nie mam w zapasie zbyt wielu awaryjnych DT :([/QUOTE] Przeglądnęłaś wszystkie wątki na przygarne psa? Moze jeszcze gdzieś Kikunie można wstawić?
  19. Iwoniam, czy żółw też poszukuje domku? Pytam bo kiedyś Arielka chciala przygarnąć żółwia.
  20. Widzę, Roszpunko, że ostro wzięlaś się za szukanie domku [url]http://www.dogomania.pl/threads/220126-(Orientacyjnie)-Spokojny-młody-Do-kochania.-Suka-Pies[/url] A Kikunia coraz ładniejsza.:lol:
  21. Pies juz zostal wybrany.
  22. [quote name='sunia2000']Dużo więcej :) Ale dziękuje za chęci:) Jutro kolejne męczenie łapy Jumpera prądami-biedny już ma dośc ćwiczeń w domu a tu go jeszcze do prądu chcę niedobra pani podłączać:)[/QUOTE] Biedactwo. Ale pisałaś, ze Jumper jest cierpliwy. A jak relacje z kotem? Bo jeśli jest przyjazny do kotów i innych psów to może mimo wszystko go wstawić
  23. [quote name='karolciasz28']Tak Barb pamiętam, ale dopiero skończyłam robić szczeniakom spod Zamościa( bardzo trudna sytuacja w miejscu gdzie przebywają) jutro wezmę się za Viki, a że siedzę w domu bo mam ospę to jutro na bank jej zrobię i na pewno więcej niż trzy;)[/QUOTE] Sorki, że tak Cię molestuję, a Ty biedactwo chora jesteś. Od kiedy masz ospę? Bardzo Cie wysypało? To Ty się Karolciu przede wszystkim kuruj.
  24. [quote name='Agula99']Taak, i tego się trzymajmy!!! Pakuniu, ja wierzę, że domek wreszcie będzie!!!! :)[/QUOTE] [B]Zajrzyjcie [/B]: poszukiwany spokojny, przyjazny pies [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220126-(Orientacyjnie)-Spokojny-młody-Do-kochania.-Suka-Pies[/URL] Tylko ludzie chcą psa, który umie sam zostać w domu przez 8 godzin. Myslicie, ze Pako dal by radę? No i potencjalny dom jest na Śląsku.
×
×
  • Create New...