barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']......właśnie miałam zgubę, którą na szczęście właściciel sobie zabrał wczoraj. [/QUOTE] Chodzi o psiaka z pod poczty ? -
[quote name='barb']Baster i Lusi nie było Cię na wątku od 25 grudnia 2011... :crazyeye: Na stronie Orzechowiec są fotki Hackenbuscha z nowego domu. :lol:[/QUOTE] Baster i Lusi gdzie jesteś ...???
-
Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!
barb replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']nie doszły jeszcze???[/QUOTE] Dziś Sunia ma nadrabiać zaleglości na dogo. Tak napisala wieczorem na wątku bazarkowym Viki i Jumepera. To pewnie potwierdzi wplatę. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6691780771/][img]http://farm8.staticflickr.com/7152/6691780771_8a09ccd4bc.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6691780771/]Tunia po operacji[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr moje małe cudo po dzisiejszej operacji oka - URATOWANEGO ! [/QUOTE] link do wątku o tymczasach Iwoniam [url]http://www.dogomania.pl/threads/216999-Kraków-Daisy-i-Jagódka-Tunia-Mikrusek-żółw-królik-kociaki..S-zukamy-domków-i-wsparcia?p=18391756#post18391756[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Dziewczyny na razie Justynka pobrała jej tylko krew, żeby ewentualnie ukierunkować dalsze badania, na pewno jeszcze będzie badana dokładniej, ale wszystko wskazuje na padaczkę[/QUOTE] Tak. Niestety. Ale czy da się ustalić coś dokladniej ? Kopiuję zestrony [url]http://pupile.wieszjak.pl/psy/259244,Padaczka-u-psa--jaki-jest-przebieg-i-leczenie.html[/url] "Należy zaznaczyć, że ataki padaczkowe mogą towarzyszyć także innym zaburzeniom: urazom głowy, zapaleniu mózgu, chorobom metabolicznym, zmianom neurodegeneracyjnym, chorobom zakaźnym, zatruciom." -
Allegro nadal jest.
-
Nutka - wesoła suczka, ma swój szczęśliwy domek :)
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Tak, jesteśmy z Pania w stałym kontakcie.[/QUOTE] Karolciasz,a na jakim portalu Pani wypatrzyła Nutkę ? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Jak Henio sobie daje rade z szczeniaczkiem??[/QUOTE] Też o tym myślę. [QUOTE]A tak wogole to adoptowalam kota z rescue i ta mala siedzi pod lozkiem i nie chce wyjsc. Jestem ciekawa jak dlugo tak moze posiedziec ??[/QUOTE] A ile już tak siedzi Szarotko ? -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiask']Porządki w toku, chociaż marnie idą, bo mamy strasznie dużo innych spraw do załatwienia poza tym. Antoś ma sprzątać swój pokój na przybycie Kiki, ale złości się, że młodszy brat nie chce pomagać - to ich wspólny pokój. Jak Kika z Sanepidu, to będzie problem, bo u nas nie ma takiej możliwości, zeby porządek był dłużej jak pół godziny. :)[/QUOTE] Odpuśćcie troche z tymi porzadkami bo tak sie zmęczycie, ze nie będziecie mieć siły zeby jechać po Kikunię. ;) [QUOTE]Co powinniśmy jeszcze wiedzieć lub posiadać na przybycie Kiki?? Kocyk już czeka - prezent od cioci Romy - w gustowny lamparci deseń. Miski na wodę i jedzenie są. Smycz jest. Karma na początek jest. Co jeszcze???[/QUOTE] Moze jakaś zabawka, gryzaczek... ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']O lądowego żółwia.[/QUOTE] Ja mam lądowego. Mam go juz prawie dwadzieścia lat. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']i co powiedział[/QUOTE] Wiem tyle co w poście 516. Moze Ciotki dowiedzą sie czegos więcej. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']kiedy będzie u weta?[/QUOTE] Dziś byla... -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']dla Tuniastych kibiców: [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6691780771/][img]http://farm8.staticflickr.com/7152/6691780771_8a09ccd4bc.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6691780771/]Tunia po operacji[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [/QUOTE] Biedactwo.A kto będzie jej pilnował jak pojedziesz jutro ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romi'] Jedź [B]Iwonia[/B] ostrożnie. Trzymam kciuki aby się wszystko jutro udało :kciuki:[/QUOTE] Ja tez kciukam. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie co napisal przed chwilą Rozio na wątku Przytuliska :-( -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'][SIZE="5"]donoszę zatem, że.... TUNI OCZKO ZOSTAŁO OCALONE I DZIAŁA !!!!![/SIZE][/QUOTE] :lol: :lol: :lol: -
[quote name='majuska']Dingo bierze już leki na to zapalenie, może będzie lepiej....szkoda staruszka:([/QUOTE] Jakie zapalenie ? Czegos nie doczytalam ?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Nie chodzi oczywiście o żółwia Iwoniam. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'] Koleżanka Iwoni wzięła dzisiaj żółwia pod opiekę i może już tam zostanie. Czekam na wieści co i jak, jak coś to szukam dalej.[/QUOTE] Chodzi o żółwia wodnego? Wiem kto na Dogo ma oddania jezeli jesteś zdecydowana. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam, jak Tunia ? -
[quote name='Nikaragua']usunięto mi kilka ogłoszeń na allegro, m. in Viki - wystawiłam raz jeszcze, zobaczymy co będzie [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2055494167[/url] [/QUOTE] Nikaraguo, na razie jest !
-
Nutka - wesoła suczka, ma swój szczęśliwy domek :)
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']oby Nutce się udało, w pod koniec przyszłego tygodnia zapowiadają minus 15 stopni. [/QUOTE] Ciotki, moze Pani wzięlaby ję chociaz na dt jesli obawialaby sie na stale? Co o tym myslicie ? -
[quote name='Agula99']Myślę, że jakby usunęli to przysłali by jakąś informację, tak jak u Was![/QUOTE] W Boguchwale wystawiala Figa - to ona by dostała info.
-
Nutka - wesoła suczka, ma swój szczęśliwy domek :)
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Pani się jutro wybiera na 14 tyle wiem.;)[/QUOTE] To nie jest żle. A skąd Ty to wiesz Karolciasz ? Mailujesz z Panią ?