barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Poczekajmy, na razie żadnych fotek z nowych domow nie dodawali.[/QUOTE] Dodali dziś zdjęcia dwóch psów. [QUOTE] Jak kogoś dodadzą a Czesia nie to się upomnimy.:mad: [/QUOTE] Magda napisz, że wysłałaś fotki i kiedy to było a nie ma ich na stronie. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Czyli zapewne zapędy ucieczkowe oraz skłonność do "burd" i awantur[/QUOTE] Jakbym byla Kają to bym nie uciekala z takiego ladnego domu... I ogród, jak w bajce... Nawet sklonności awanturnicze bym poskromila ... ;) Naprawdę szkoda, że nic z tego nie wyszlo. :shake: -
[quote name='Zosia123']Poproszę o potwierdzenie otrzymania pieniążków na wątku Misia :)[/QUOTE] Mozna prosić o link do wątku ? Wyrózniłam ogloszenie Wiki na Allegratka - wprawdzie tylko o 1 punkt na tydzień, ale może prędzej ktos ją wypatrzy... :lol:
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99'] przedstawiłam sytuację ...[/QUOTE] Czyli ...? [QUOTE] Kaja przypomina im wcześniejszą sunię, którą ktoś im otruł. Ech...[/QUOTE] Zdarza sie, że ludzie szukają psa podobnego do tego, ktorego mieli. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Iwonia to ja czekam na nowe zdjęcia Tuni i jej zrobie pakiet ogłoszeń:) [B]barb[/B] alegratke ominąć??;)[/QUOTE] Wiesz, na małopolskie i na Kraków jest robionych tyle ogloszeń, że jak się nawet zdublują dwa oglozenia Tuni to chyba nie zaszkodzi. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Podeślij mi ją na mój adres mailowy ;)[/QUOTE] Wyslałam. Zalogujcie sie na nk, tak jak ja za przyczyną Kaji to zobaczycie wszystkie. PS Kaja wyglada jak miniaturka ich psa. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Nic nie widać!!! :)[/QUOTE] Naprawdę nie widzicie u mnie widać ... Nie wiem co zrobić ... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']ja tu nic nie widzę, wklej jeszcze na chwilkę.[/QUOTE] Ta fotka przt wklejaniu wychodzi albo wielka albo maluśka. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/9695024/48/other/std/09d81add4a.jpeg[/IMG] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']jakby nie było, sprawę trzeba ładnie zakończyć i miło się rozstać. :lol: Jeśli nie Kaja, to może Ślepek by się nadał skoro chcą jakiegoś biednego ?[/QUOTE] A Tobi juz ma dom ? Jesli nie to moze on? Pies Państwa wyglada na zadowolonego... [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/9695024/51/thumb144/4f9d22fd9b.jpeg[/IMG] widać jaki usmiechniety. :lol: ? PS Usunę za chwilę -
[quote name='sunia2000']To w takim razie jeszcze raz dziękuje Magdzie H, a także barb za wpłate deklarowanych sum:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: oraz cioteczce Zosi za dodatkowe pieniądze z nadwyżki Misia:multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Opuściłas ostatni dzień bazarku dla Wiki - ale się działo ....
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Nie jestem na NK, barb zrozum, Kaja i inny pies??? Nie ma takiej opcji![/QUOTE] A może ludzie zechcieliby ja na przykład jakoś wesprzeć, jeśli nie wchodzi w grę adopcja? Odpisz tylko tyle ile Ci napisalam i zobaczymy co dalej. Ok ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']BMówiłam już, to nie dom dla Kai.[/QUOTE] Być może, że nie. Wszystko się okaże. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Tyle możesz zrobić. [quote name='barb'] Napisz, że otrzymałaś mail i najlepiej prosiłabyś o kontakt telefoniczny, jeśli Państwo są zainteresowani Kają. [/QUOTE] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Jestem, no ale szczerze to ja tych Państwa nie rozumiem, przekierowałaś do mnie to co już wstawiłaś n dogo, podałaś im mój telefon i wszystko, to ja mam im to sam napisać co i Ty, bo niby co? Jak ktoś jest zainteresowany psem to dzwoni, a ja tu nie widzę zainteresowania, bo Państwo chyba liczą, że mailem im psa wyadoptujemy??? No nic napiszę do nich.[/QUOTE] Agula Ci ludzie wyglądają na poważne osoby. Napisz, że otrzymałaś mail i najlepiej prosiłabyś o kontakt telefoniczny, jeśli Państwo są zainteresowani Kają. Nie nastawiaj sie negatywnie. Są ludzie ktorzy preferują kontakt w formie pisemnej, ja na przykład do nich należę. Czy Ty jesteś na naszej klasie ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']"NK.Zdjęcia" - nie wiem co to znaczy ?[/QUOTE] Zalogowalam sie na naszej klasie. Obejrzalam zdjęcia. I powiem Wam, że Kaja fajnie by sobie mieszkała. Niestety na zdjęciach sa dwa psiaki i kociak... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Narobiłam trochę paniki, ale na szczęście to nie ci.[/QUOTE] Troche czujności nie zaszkodzi. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Trzymam mocno kciuki. Barb jak będziesz na dogo to podaj mi adres tych państwa na priv jakbyś mogła. Bo są tacy jedni co szukają małej suni,al niestety na właścicieli psa się nie nadają.[/QUOTE] Ustalone z Karolcią , że chodzi o zupełnie innych ludzi. Agula dotarłas już do domu? A mail dotarł do Ciebie? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']mmd zrobiło sie to co i mnie kiedyś...robiąc ogłoszenia na morusku trzeba uważać by za każdym razem zmieniać imie, maila i nr telefonu bo zostaje z poprzedniego ogłoszenia;)[/QUOTE] Mnie tez tak sie kiedyś zrobiło i to w ogłoszeniach dla zoo Iwoniam. Teraz dane kontaktowe na Morusku wpisuję w treść ogłoszenia. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Rano sprawdzilam pocztę. W sprawie Kaji nic nowgo. Ciekawe jak u Aguli?[/QUOTE] jest odpowiedź od państwa z prośbą o przekierowanie maila na Agulę. Przekierowane. A Państwu odpisalam, że kontakt mailowy z Agula prawdopodbnie bedzie mozliwy dopiero wieczorem. Trzyman kciuki. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś'][SIZE=4][COLOR=red]Iwonia dzwoniła[/COLOR]: zmienia operatora i jej aktualny telefon:[/SIZE] [SIZE=4][B]503-497-207[/B][/SIZE] [/QUOTE] Czyli poprzedni telefon juz nieaktualny ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']To chyba dopiero pierwsi zainteresowani Kajunią ?[/QUOTE] Rano sprawdzilam pocztę. W sprawie Kaji nic nowgo. Ciekawe jak u Aguli? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To chyba dopiero pierwsi zainteresowani Kajunią ? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Shelty na kanapie, no niech mnie :loveu:.[/QUOTE] Może i Kaja doczeka się swojej kanapy. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']przecież ona nie musi siedzieć w tym ogrodzie cały czas. Jesli ma mieszkać w domu, to mogą z nią wychodzić do ogrodu i będzie pod kontrolą.[/QUOTE] Dokladnie tak. Dziś pewnie już Państwo sie nie odezwą. Czekamy do jutra.