Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Becia66']zapytałam i odpisała : [B] znalazlam info o nim na cztery-łapy.pl tam przekierowuje na pies.pl. było info o psiaku i zdjęcie bez info skąd. [/B][/QUOTE] Nie znam tych portali.
  2. [quote name='Collie'] Eliot został zaadoptowany, już w nowym domu! [url]http://kundelek.rsoz.org/?c=mdAktualnosci-cmPokaz-504[/url][/QUOTE] Mam nadzieję, że domek sprawdzony i będzie mu w nim dobrze. :lol:
  3. [quote name='luka1']U Milkipo staremu. Z ogłoszeń był jeden telefon. Dzwoniła Pani z Warszawy, ale po długiej rozmowie raczej stwierdziłam, że to nie ta osoba. Zresztą po tem rozmawiała z opiekunką Pani i potwierdziło się moje przypuszczenie, że to nie ten dom.[/QUOTE] Szkoda :shake: [QUOTE]Milka jest wspaniałym psem ale potrzebuje kogoś odpowiedzialnego. jest bardzo karna ale tylko gdy wie, że tak trzeba. Ktoś kto ją przygarnie i da jej odrobinę uczucia, zrozumie ją, i poświęci jej swój czas będzie miał najcudowniejszego psa pod słońcem. Musi to być jednak TA osoba.[/QUOTE] Czyli Milka potrzebuje opiekuna mającego doswiadczenie w pracy z psami ?
  4. Na tym watku szukaja mikropsiaka. W domu jest czteroletnia dziewczynka. Czy można wstawić Mikrusa czy raczej nie ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/225012-Poszukuję-mikropsiaka-[/url])
  5. [quote name='mmd']Z wizytą dla Erysia będzie dobrze :) Już się dzieje. [/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/225012-Poszukuję-mikropsiaka-[/url]) Na wątku szukają mikropsiaka ale w domu jest czteroletnia dziewczynka. Może jest tu odpowiedni kandydat/tka. Mikrus jest mikro ale iwoniam nie widziala go w domu z dzieckiem...
  6. [quote name='figa33']a jak spłyną pieniądze z 1% (oby!) , [/QUOTE] Jeśli chodzi o mnie, jeszcze sie nie rozliczylam ale pamiętam o 1% dla Boguchwały. ;) [B][SIZE="3"]Szpilko, jesteś wielka.[/SIZE][/B] :Rose::Rose::Rose:
  7. [quote name='barb'] Przed chwila odświeżyłam ogłoszenie Milki na tablicy. :lol:[/QUOTE] I znów odświeżone... był chociaż jeden telefon ?
  8. Dziś aktywowowałam ogłoszenie Soni na Allegratka bo po 31 dniach na portalu juz się przestało wyświetlać.
  9. [quote name='mmd'] Słuchajcie, czy Was nie dziwi, że ten piesek ma obróżkę: [url]http://farm8.staticflickr.com/7069/6918467909_0075738dab.jpg[/url] Ludzie wkładają czerwone obróżki psiakom, żeby nie zaginęły.... od jakiegoś czasu mnie to męczy może mu zrobić ze dwa-trzy ogłoszenia? może ktoś go szuka?[/QUOTE] Napewno warto go ogłosić.
  10. [quote name='Ikusia']Oglądacie "Uwagę" na TVN może? Kolejny koszmar w Szydłowcu. Ech...[/QUOTE] Oglądalam. Porażka. Można jednak mieć nadzieję, że dzięki dziennikarskiej interwencji coś sie poprawi...
  11. Wkleje bo bywaja tu Ciotki z Wrocławia [QUOTE] [SIZE="1"]Zamieszczone przez Kalva [/SIZE] [B]Pilnie szukamy osoby na wizytę pa we Wrocławiu - Klecina dla małego przytulaka, uratowanego przed zamarznięciem Fidusia: [url]https://www.facebook.com/events/230213797064565/[/url] wszelkie informacje pod nr telefonu: 606-477-187 Pilne, bo w przyszłym tygodniu może mieć darmowy transport z Warszawy![/B] [SIZE="1"]Zamieszczone przez Kalva [/SIZE] [B]Proszę o pomoc - nie mamy nikogo na wizytę pa, a sprawa pilnaaa!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE]
  12. [quote name='mmd']Wyszukiwarka mi znalazła [url]http://www.dogomania.pl/members/9022-black_sheep[/url][/QUOTE] [B]mmd[/B] Ty jak zwykle czujna, zwarta, gotowa.:lol: Znalazlaś wszystko od razu. :crazyeye:
  13. Błyskawicznie. Dzięki. Chodzi o sprawdzenie domu dla niewidomego pieska. A z Iwoniam juz troche czasu mam kontakt na dogo. Bywałysmy na jednym wątku - Clifforda, ktory juz przeszedl za TM. Robila na moja prośbę wizytę p.a. dla Kamy z Orzechowiec. A potem zaczęlam zagladać na watek jej zwierzakow, a jeszcze poźniej olkuszakow. Jej tez pomagałam ogłaszać psiaczki.
  14. [quote name='iwoniam'] a z suchej beskidzkiej macie jakieś osoby zaufane??[/QUOTE] Niestety, nie znam nikogo. Napisz moze prośbę na [B]wizyty przedadopcyjne[/B]
  15. To możesz napisać na wątku olkuszakow ? Chyba, że wolisz, żebym ja napisala ?
  16. [quote name='Kocurek']Widzialam ,widzialam:)Urocza sunieczka:)[/QUOTE] Ale odwiedziny ją stresują, czytałaś ? ;)
  17. [quote name='sharka']Jeszcze tydzień i zacznę sama się przymierzać do robienia ogłoszeń i nad bazarkiem z fantami pomyślę :D A czy dalabyś rade zrobić wizyte przedadopcyjnaw Poznaniu ? Polecilam Cię na wątku psiakow z Olkusza... http://www.dogomania.pl/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów.
  18. [quote name='iwoniam'] Nio i............ SZUKAMY OSOBY DO WIZYTY PRZED-ADOPCYJNEJ DLA ERYSIA w................ Poznaniu :((( CZY macie kogoś, kto mógłby tam sprawdzić dom? Najlepiej, aby pojechał tam z pieskiem i zobaczył, czy koty pani nie dostaną zawału na widok psa. Jedyny pies, z którym mają kontakt to taki, który próbował je zagryźć. [/QUOTE] Iwoniam, jeśli nie macie jeszcze nikogo z Poznania, to napisz do Sharki - ona mieszka w pobliżu. Możesz powołać sie na mnie - że ją poleciłam. Jeśli wolisz to sama napiszę. To super Ciotka, bardzo pomaga psom na dogo tylko nie wiem czy ma jakieś doświadczenie jeśli chodzi o wizyty przedadpocyjne.
  19. Najpierw wyróznię tablicę a potem ewentualnie mi przelejesz. Ok ? Bo od trzech dni próbuje to zrobić bezskutecznie z Wiki. Chyba, że zamiast tablicy podniesiemy wyrożnienie na allegratce o kilka kolejnych punktów ?
  20. [quote name='barb']Szczeniorki beżowe mają dziś na tablicy odświezone ogloszenie.[/QUOTE] I znów odświezone.;)
  21. [quote name='barb']Na razie wyrózniłam o 1 punkt allegratka a tablice dziś odświeżyłam. :lol:[/QUOTE] bo jest jakiś problem z połączeniem tablicy do banku.
  22. Jaki sympatyczny maluszek. :lol: Mam nadzieje, że będzie szczęśliwy w nowym domu.:loveu:
  23. [quote name='iwoniam'] Nie, Wojtuś chyba pisał, że w stosunku do pierwotnej wagi - 3,5-4kg, gdy był zagłodzony - przytył do ok 5kg. Nie waży więcej więc nic nie zmieniajcie :)[/QUOTE] To nic nie zmieniam ale naprawdę jest napisane 7 kg. Moze to taki zabieg marketingowy bo tam szukają "średniaka" ? [QUOTE]A teraz kilka bieżących informacji: Za chwilę jadę z państwem do Olkusza na adopcję Isi. Przy okazji zrobię jakieś lepsze zdjęcia czekoladce i spółce.[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: [QUOTE] dziś byłam rano na pewnej rozmowie - wizycie przed-adopcyjnej i rodzinka super, ale do domku idzie pewien kudłacz - As.[/QUOTE] As też jest z Olkusza ? Bo juz nie wszystko ogarniam... [QUOTE] I dziś także,... byłam na wizycie w sprawie Sarenki. Z nią i z Mikrusem przy okazji. Przyjechałam, czekałam pod blokiem. Wraz z połową bloku próbowaliśmy się dodzwonić i dopukać do rodziny, która miała na nas czekać, ale nic - ani nie odb domofonu ani telefonu. szkoda czasu. Wszyscy patrzyli na mnie (z brzuszkiem) i z 2 pieskami na rękach przemiennie i mi współczuli, że na takich chamów trafiłam, że nawet uprzedzić, że mają nas w nosie, nie mogli. szkoda tylko czasu.[/QUOTE] Strasznie mi przykro...:shake: [QUOTE]Przy okazji odwiedziłam sunię, którą wyadoptowałam ok rok temu (blok obok) i ma się wspaniale. Choć tyle, bo tak to tylko zmarnowane paliwo.[/QUOTE] To masz przynajmniej odhaczoną wizytę poadopcyjną ;) [QUOTE]Dam znać wieczorem co i jak,[/QUOTE] Czekamy na wieści. Oby tylko dobre. :lol:
  24. Bea, zrób co uważasz za lepsze dla Basta. :lol: Może nawet nie czekaj na Lukę1, nie wiadomo kiedy tu zajrzy. Przed chwilą odświeżyłam ogłoszenie Basta na tablicy :lol:
  25. [quote name='barb']Widziałam, że wstawiłeś Mikrusa. I dobrze, niech się chłopak promuje - nawet jak go nie wybiorą. :lol:[/QUOTE] Wojtuś ale napisałeś, że Mikrus waży 7 kg. Przytyło mu się ? ;) W taki razie muszę wyedytować ogloszenia (wszędzie jest 5,5 kg), bo ktoś może mieć pretensje o 1,5 kg psa więcej. :hmmmm: I wrocil już, ze skoszarowanego szkolenia ? Bo z treści Twego postu zrozumialam, że nie...:roll:
×
×
  • Create New...