Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majuska']Tak , wszystko poszło zgodnie z planem i Frocia pojechała do domku: ...myślę, że jeszcze dziś będziemy tu miec relację juz bezpośrednio z domku ;) ja dostałam SMSa z trasy, że Frocia grzecznie jedzie i wszystko jest w porządku :)[/QUOTE] :lol::Cool!:
  2. [quote name='majuska'] Póki co ogłaszam, że dziś do nowego domu pojechała Frotka : [/QUOTE] :Cool!::klacz::bye:
  3. [quote name='Ikusia'] Jest też zła wiadomość:-(, i tu zasięgniemy porady specjalisty (z którym pracowała Kejsi), ale wasze dobre rady również mile widziane, jeśli ktoś ma pomysł. Kotka, z którą mieszka Fiord nadal nie odważyła się na taki całkiem bezpośredni z nim kontakt. Boi się, trochę prycha, kiedy Fiord zbyt dużo się wg niej zbliży. Zaadoptowała szafki w kuchni i kiedy Fiord jest w domu prawie cały czas tam spędza. To nas bardzo martwi. Z moimi kotami Fiord żył w ogromnej przyjaźni, z Topikiem nawet powiedziałabym zrodziła się miłość, choć początki nie były łatwe. Nie jest to komfortowa sytuacja, tym bardziej, że jak wiecie mieszkanie malutkie, nie ma warunków na odosobnienie i nie o to chodzi:shake:. Cóż, próbujemy dalszych metod, poradzimy się, jak wspomniałam, czy odpowiednich. Poradzicie jakieś konkretne działania??[/QUOTE] Myślę, że tutaj czas będzie najlepszym lekarzem. W końcu kotka powinna przekonać się, że Fiord nie żywi wobec niej złych zamiarów.
  4. [quote name='majuska'];) ... wszystko wskazuje na to, że w niedzielę Państwo przyjadą po Frocię:lol:[/QUOTE] Ciekawe czy wszystko idzie zgodnie z planem i Frocia dzis pojedzie ( pojechała) do domku ?
  5. [quote name='sharka']uff, dobrze że jakoś idzie do przodu :][/QUOTE] A na długim łikendzie Wiki ma mieć odwiedziny :lol: i dostanie w prezencie kostkę od Ilminy :lol: Może tym razem księżniczka da się trochę obfocić ? ;) Przydałyby się jakieś nowe zdjecia w ogłoszeniach.:lol:
  6. [quote name='figa33']to jutro impreza promocyjna Boguchwały w Rzeszowie :lol:[/QUOTE] [SIZE=3]Oby jak najwięcej przytuliskowych psiaków mogło dzięki niej wymaszerować do własnych domków.[/SIZE] :kciuki: [IMG]http://supergify.pl/images/stories/skrzatyi/s11.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/skrzatyi/s4.gif[/IMG]
  7. [quote name='luka1']Psiaki mają ok 4 miesiące. [/QUOTE] Postaram sie dodać tę informacje do ogloszeń tam gdzie to mozliwe. [QUOTE] Mam jeszcze takiego Mata, który ma dziesięć (?) miesięcy. [/QUOTE] To może uda się go wyadoptować na ogłoszenia Zibi i Lobo ? [QUOTE] No i niestety znalazłyśmy sukę z 6 szczeniakami, ale te sa jeszcze karmione przez sukę. [/QUOTE] :flaming:Ło matko ... one jeszcze chyba za male do ogłaszania.. To szopa, w której mieszka suka ze szczeniakami. Maluchy mają jakieś czter może pięć tygodni.[/QUOTE]
  8. [quote name='barb']Malgoska, niestety nie mogę wysłać maila. Jakiś problem z pocztą, mam nadzieję, że to chwilowe. [/QUOTE] Mail wysłany. Ale fantów mało i skromne. [QUOTE] missieek - myslę, że tekst dla Lali bardzo dobry.[/QUOTE] Czy Lala wogóle nie ma ogloszeń ? Chodzi o to na jakich portalach robić, żeby nie dublować ?
  9. Luka, masz jeszcze szczeniorki ? Na Morusku reaktywowalam ogloszenie z nowym tekstem i fotkami. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/96702/Sympatyczne-szczenieta-szukaja--domu/[/url] I w jakim Zibi i Lobo są wieku ?
  10. [quote name='Czorcik']mam nadzieję , ze w końcu nastąpi ten szczęśliwy dzień i ktoś się zainteresuje nim Ja tez :kciuki: Reaktywowałam Bastowi ogłoszenie na Morusku. Widze, ze ma tam tez jeszcze jedno, zrobione przez bazyliszek. http://www.morusek.pl/ogloszenie/96609/Bast---duzy-inteligentny-pies-szuka-domu/
  11. To Frocia na akcję adopcyjną do Rzeszowa już nie pojedzie ?
  12. [quote name='mmd']O matko, co za uparciuch :evil_lol: Drugi dzień myślę, co TAM się dzieje, prawie w każdej chwili, a TAM nic się nie dzieje... W tych okolicznościach nie ma mowy o rzucaniu palenia, jeszcze chwila i będzie trzeba po inne używki sięgać ;) [/QUOTE] :drinking::knajpa:
  13. [quote name='Czorcik'] [SIZE=4][B]JA I MÓJ PAN :D[/B][/SIZE] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2134/p1030497x.jpg[/IMG][/QUOTE] Widać, że to szczęśliwy i zadowolony pies. :lol: A ja uwielbiam tę fotę. ;) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg842/scaled.php?server=842&filename=p1030293b.jpg&res=landing[/IMG]
  14. Malgoska, niestety nie mogę wysłać maila. Jakiś problem z pocztą, mam nadzieję, że to chwilowe. missieek - myslę, że tekst dla Lali bardzo dobry.
  15. [quote name='mmd']I na koniec wyszła ze łzami w oczach. [/QUOTE] Nie rozumiem... To czemu z niego zrezygnowała ...? [QUOTE] Ale mniejsza z tym, ważne, że Gucio przyjął wszystko ze spokojem :)[/QUOTE] Tak...
  16. [quote name='majuska']Frotka była u mnie a ja mam 2 koty i nie było cyrków żadnych, po za tym to jest typ bardzo uległej suni, kot jak będzie miał jej dość to trzaśnie łapą po nosie i tyle będzie ;) [/QUOTE] Czyli test na koty zdany.;) Frocia nie jest kotożercą. :lol: Super.:multi: [QUOTE] A tak BTW ..znam domki, gdzie ogrodzenie jest, a ludzie potem latają po nocy z latarkami czołówkami i szukają uciekniętej suczy po cmentarzach:eviltong::lol: [/QUOTE] Są wśród psów spece dający sobie radę z ogrodzeniem ;)
  17. [quote name='mari23']już lecę! ;) mam wnusie kochaną przecież :) [/QUOTE] mari nie zagladałas czy nic sie nie spodobało ? Jeśli Bąbelek ma coś zarobić to proszę Ciocie z jego wątku o pomoc w rozsyłaniu i podrzucaniu torebusiowo-podkladkowego bazarku.:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227532-Torebeczki-dla-Barbie-laleczki!od-barb-dla-Babla!!od26-5-5-6-godz22-00-zapraszamy[/url]
  18. [quote name='Justyna Lipicka']Z tego co pamiętam to chyba tylko szczeniaczki były ogłaszane, zaraz sprawdzę by znowu czegoś nie pomieszać... o już wiem Szczęściara też ogłoszona a szczeniaczki 130ogłoszeń mają:) Nie wiem czy mama szczeniaków nadaje się już do ogłaszania...[/QUOTE] Dziękuję Ci bardzo za informację. Czyli maluchom ogloszeń na razie nie trzeba tylko... :kciuki:
  19. [quote name='barb']:kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] Dobrze, też świadczy o przyszlych wlascicielach to, że decydują się pokonać kawał drogi aby przyjechać po sunię. Tylko czy Frotka nie bedzie chciała zjeść kotka? ;)
  20. Wojtusiu, dzis pewnie wszyscy trzymaja kciuki za Iwonie i dzidzię. :lol: Czy "Twoje" pieski mają juz fotki i teksty do ogłaszania - jesli tak to napisz w ktorym poście. Chyba, że juz ktoś je oglaszał ? Sorki ale nie wszystko ogarniam.
  21. [quote name='figa33']trzymam kciuki bardzo mocno !!:lol:[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
  22. [quote name='krakowianka.fr']przekazemy Iwonii wszystkie wiedomosci Troche smutna wyszla sytuacja w miedzy czasie ale to kiedys indziej opowie Iwonia W kazdym badz razie dzis tu Iwonia raczej nie zagladnie, choc jajeczko jeszcze zupelnie nie wyklute...[/QUOTE] Krakowianko, a nie wiesz czy Tunię oglaszać czy zostaje w nowym domku ?
  23. [quote name='Gosia67']No Tobisiu,może los uśmiechnie się do ciebie,chociaż troszeczkę..... Rozumiem,że cudów może nie być ale pokazać chłopaka i inne psiaczki to mały kroczek do przodu[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: Trzymam mocno kciuki za Tobisia.
  24. [quote name='Ikusia']Myślę, że powiedziałam wszystko, co mogę (???). Całą radość, z przekazania nam dobrych wiadomości pozostawmy TATUSIOWI, który, mam nadzieję, dojechał do Krakowa (właśnie przeczytałam sms - dojechał). Czekam z niecierpliwością jak długo będzie trzeba. Szkoda tylko, że kociaki nie dostaną jutro głasków od Iwoniam:cry:Doooobra dam im za nią sama.[/QUOTE] A wiesz, tez o tym pomyslałam: że nie będzie sobotnich glasków ;) [QUOTE] Ja i Kejsi 5 minut temu wróciłam do domu od Fiorda. Same, chłopak został i wygląda na to, że tak już zostanie:Cool!:. Jutro napiszę więcej,[/QUOTE] :Cool!: [QUOTE] dzisiaj jeszcze muszę zająć się swoimi "dzieciakami" - pewnie od rana czekają na............kasę:help1:. A czasu nie było. No i będę rodziła (?) z Iwoniam, bo 20 lat temu, za niecałe 4 godz, przyszedł na świat mój Eryk. Kurcze, jakby to było wczoraj:niewiem:. Aż trudno uwierzyć!!! Może będziemy świętowały z Iwoniam urodziny dzieciaków w tym samym dniu???:BIG:[/QUOTE] Może ???:lol: [QUOTE] Iwoniam, jesteśmy z tobą.[/QUOTE] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Serca/177.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...