Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majuska']A ja z opóźnieniem:oops:..ale daje znać, że[B] Klakson w nowym domu!!![/B]:multi:[/QUOTE] A kto to jest Klakson ?
  2. [quote name='krakowianka.fr']a Seja by sie nie nadala? Ona tez podobna, szorstkowlosa, mloda, fajowa....? moge Ci przeslac zdj na meila abys miala calosc do przeslania to tej osoby z Legnicy (nawet jesli to jest kawalek...)[/QUOTE] Wczoraj została przez majuskę wysłana Sznufi. Podany jest kontakt na Iwonke: mail i telefon. Jeśli domek Sznufi będzie na 100 procent zaklepany a Państwo z Legnicy się odezwą to podeślecie Seję. :lol:
  3. [quote name='Ladymonia0610']Zrobiłam przelew na konto Lilu 10zł z bazarku Ewy Gonzales. Dziękuje:)[/QUOTE] To z bazarku torebeczkowego - link w 141 poście. Możesz tam napisać , ze pieniążki dotarly bo wpisalaś na innym, juz rozliczonym ? Powinno wplynąć z niego jeszcze 15 zł. I jeszcze raz sorki, nie wiedzialam, że Ewa prowadzi jednocześnie tyle bazarkow dla Bąbla. :lol:
  4. [quote name='Ikusia']Wysłałam już pw do barb i czekam.[/QUOTE] Ikusiu wystarczy Ci to co odpisałam ? Jesli trzeba coś więcej to uzupelnię po południu. Tylko Sonia tak jak pisałam polecana do spokojnego domu, naklepiej z ogrodem, bez dzieci i raczej bez innych zwierząt.
  5. [quote name='sharka']barb jeśli wyróżniłabyś ogłoszenie na tablicty na dwa tygodnie to zwrócę pieniążki[/QUOTE] Dobrze ale poczekajmy z tym chwilę moze będą nowe zdjęcia. Sunia ma plany odwiedzenia Wiki podczas weekendu. A ja Ci dziś wyslalam doplatę do kosztow przesylki z bazarku Emki.
  6. Reaktywowałam ogloszenie szczeniaczkow na allegratka.:lol:
  7. Przed chwilka odświeżylam Wikuni tablicę. W którym poście jest ten nowy tekst bo trzeba by ógo powstawiać w ogloszeniach a nie mam czasu przekopywać się przez wątek ?
  8. Mikrus - dziś odświeżona tablica. :lol: Czy ogłoszenia Tuni już usuwać z portali czy jeszcze troszkę poczekać ? :lol:
  9. [quote name='wojtuś']Barb, Krakowianko - cudnie z tym domkiem dla Sznufi :) [/QUOTE] Trzymajcie mocno kciuki, żeby się udało. :kciuki:
  10. nowe ogłoszenia Lali [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/mikrosunia-szuka-domu-20958257.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/109004/Mikrosunia-szuka-domu/[/URL]
  11. Maciek, Pani Edyta ktora chciała Tunie jest zainteresowana Sznufi. Krakowianka też otrzymala jej mail w tej sprawie. Poza tym o Sznufi napisałam tez na wątku zoo.
  12. [quote name='krakowianka.fr'] napisalam Ci [B]barb[/B] wiad na PW, masz tam wszystkie potrzebne informacje aby odp zainteresowanej Pani miejmy nadzieje, ze sie ktorys psiak spodoba :) [/QUOTE] Pani Edyta na razie do mnie sie nie odezwała. A może pisala do Ciebie ? Majuska z Boguchwały ma namiary na domek chętny na sunie w typie Sznufi. Ale aż w Legnicy. Jest kotek i nie bylo wizyty ale Państwo z rozmowy wydają się ok. W Przytulisku byla podobna sunia, która juz ma dom -pojechala az do Siedlec. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7603/obraz112t.jpg[/IMG] [SIZE=1]Frocia chyba jednak troszkę mniejsza[/SIZE]. :hmmmm: Wyslalam Majusce informacje o Sznufi i linki do ogloszeń z tablicy, obiecała przekazać potencjalnemu domkowi. :lol: [QUOTE] brakuje iwonii na watku, no nie...? nie da sie bez niej wszystkiego przeskoczyc, ale chociaz cos do przodu idzie a tu juz cos! [/QUOTE] Tak ona ogarniała wszystko
  13. [quote name='karolciasz28']Nie rozmawiałam ostatnio z Grześkiem, ale zapytam :) A chętnych więcej nie było ani na to, ani na to.;)[/QUOTE] :placz::placz:
  14. Jak tam kontakty Miska z kotem ? Poprawiły się ? Karolciasz, nie mialaś juz więcej chętnych domków na bordery lub szczeniorki ?
  15. Nie macie więcej chętnych domów na Frocię ? Gdyby były to fajna, sznaucerowata, nieco większa od Froci sunia jest na dt u Iwoniam. :lol:
  16. [quote name='Ikusia']Labka pod moją częściową opieką pojechała do DS przed chwilą. [B]PILNE[/B] Maćku, Krakowianko, ktokolwiek coś wie czy któreś z Was może na pw moje / kejsi przysłać zdjęcia i opis na temat labki o której wczoraj rozmawiałam przez telefon z Iwoniam? Ja nic na jej temat nie wiem, zupełnie nic, a mam jeszcze jeden dom chętny. Wydaje się super!!! Wysłałabym namiary na psinę, może się spodoba i zdecydują się, choć to już inny pies. Jestem poza Krakowem, zajrzę wieczorem.[/QUOTE] W razie nadmiaru chętnych domów na labki: piękna czarna suka w typie labradora jest w Przytulisku w Boguchwale. Wymaga jednak bardzo doświadczonego opiekuna i spokojnego domu, najlepiej bez dzieci.
  17. [quote name='malawaszka']nie przekopię się przez wątek - czy możecie mi wysłać na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zdjęcia i tekst dla Sznufi? Wrzucę ją na sznaucerową stronę i fb[/QUOTE] malawaszko, juz wysyłam. edit wysłane
  18. [quote name='barb']A ja bardzo nieśmialo :oops: zaproszę na ostatni dzień bazarku torebeczkowego dla Bąbla. Link w moim podpisie. Bazarek wystawia Ciocia Ewa Gonzales - jeden fant - tylko 1 zł. Może ktoś się jeszcze skusi ? Albo chociaż obejrzy torebusie (i podkladkę) i hopnie bazar ?[/QUOTE] Jeszcze raz serdecznie dziekuję krakowianko.fr :Rose:
  19. [quote name='barb']Zaraz będę odpsywać do Pani, ktora odezwala sie na ogłoszenie Tuni. Będę proponować inną sunię skoro Tunia już niektualna, zgodnie z wytycznymi Iwonki, najpierw Sznufi. :lol:[/QUOTE] Odpisane.:lol: Trzymam kciuki żeby Sznufi sie spodobała. :kciuki: A naprawdę jest piękna :lol: [IMG]http://srvimg17.tablica.pl/images_tablicapl/43592469_5_644x461_sznufimloda-sunia-o-oszalamiajacym-spojrzeniem-szuka-domu-malopolskie.jpg?rev=1[/IMG] [IMG]https://poczta.onet.pl/image.html?data={[/IMG][IMG]https://poczta.onet.pl/image.html?data={[/IMG]
  20. [quote name='Maciek6778']Właśnie.. Czy jest ktoś kto może wziąć na tymczas do siebie któregoś z psiaków Iwoniam..? Kora, Sarenka, Sznufi. Jest ktoś kto mógłby pomóc? Seja i Eryś mają póki co zapewnioną opiekę.[/QUOTE] Zaraz będę odpsywać do Pani, ktora odezwala sie na ogłoszenie Tuni. Będę proponować inną sunię skoro Tunia już niektualna, zgodnie z wytycznymi Iwonki, najpierw Sznufi. :lol:
  21. [quote name='Maciek6778']Tunia raczej zostanie w tym domku. Iw jutro wychodzi ze szpitala, więc skontaktuje się z Tobą na pewno i wszystko obgadacie:)[/QUOTE] Spokojnie, teraz najważniejsza jest dzidzia :loveu: Pani obiecała cierpliwie czekać na odpowiedź Iwonki.:lol:
  22. Ciociu Ewo już kiedyś pisalam, że uwielbiam Twoje kolorowe posty. Od razu weselej się od nich robi. Ladymonia, może rzeczywiście źle zrozumialam Twoj wpis...
  23. [quote name='Maciek6778']Dzisiaj byłem u Państwa, którzy mają już Tunię od tygodnia i mówią, że jej nie oddadzą:) Iwonia nie może odpisać ponieważ od 01.06 jest w szpitalu..[/QUOTE] Wiem, że Iwonia nie moze odpisać i Pani tez o tym wie. Ale nie wiem czy już odpowiedzieć, że sprawa jest nieaktualna ? Państwo podpisali juz umowę adopcyjną? Moze jeszcze trochę poczekać... Jak myślisz ? Jeśli Tunia zostanie na 100% w domku, w którym jest to myślę, że warto spróbować zaproponować Pani innego pieska.
  24. [quote name='figa33']piękny !:loveu: majuska wychuchała , wyczesała :lol: i widać ,że nie jest wcale duży , taki w sumie średni piesek[/QUOTE] Na wcześniejszych zdjęciach, które są w ogłoszeniach Terri wydaje się znacznie większy. A Rozio bywa jeszcze w Przytulisku ?
  25. [quote name='Malgoska']Fanty na bazar dotarły. Proszę wszystkich ofiarodawców o podanie sugerowanych cen na pw. Nie chciałabym, żeby potem okazało się, że coś zostało źle, za nisko wycenione.... Fanty są przeróżne. Będzie wypasiony bazar. Zaraz zabieram się za przygotowanie.[/QUOTE] Czeka Cię mnóstwo pracy...
×
×
  • Create New...