Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='mmd']Żyjemy :) [/QUOTE] mmd, nareszcie sie odezwałaś :multi: A kiedy odwiedzisz olkuski bazarek ? :lol: [quote name='wojtuś'] Zakładam więc osobny wątek dla tych 4 piesków z Amoka, na nim będę prosił o pomoc dla tych piesków, kto tam zajrzy będzie mile widziany :) [/QUOTE] Wojtuś rozważ to jeszcze czy jest sens zakladać osobny wątek ? Wątkow jest tak dużo... [B]Iwoniam co ze Sznufi ?[/B]
  2. Przed chwilą otrzymalam zapytanie z tablicy o Milusie. Kopiuję "Dzień dobry, Czy sunia lubi koty? Jest wzrostu przed kolano, czy za? Pozdrawiam, Kasia" Postaram się przesłać je na mail fundacji Nero wraz z adresem mailowym P.Kasi.
  3. [quote name='Agula99'] Położyłam mu sienniczek przed budą, od razu na niego wlazł i się położył, leży sobie jak król!!! :)[/QUOTE] :loveu::lol:
  4. [quote name='sharka']tylko że brzydkie miśki akurat się synkowi podobają ładne w kącie leżą, to chociaż psiego przyjaciela bedą mieć [/QUOTE] A Dorci też nie podobają się ładne ?:lol: Kiedyś lubiła synusiowe zabawki ;)
  5. [quote name='sharka']dobrze że dziewczynka ma ogłoszenia :) dzięki barb za wyróżnienie :][/QUOTE] Dziękujemy sponsorce :lol:
  6. [IMG]http://srvimg19.tablica.pl/images_tablicapl/44531031_1_644x461_odrodzona-vika-czeka-na-godna-emeryture-wroclaw.jpg[/IMG] Tej fotki chyba nie było na wątku ?
  7. Juz nie ucieka Panu ? ;)
  8. [quote name='missieek'][B]Aria [/B]ma dom! od wczoraj, zamieszkała w Niepołomicach z ogłoszeń nikt nie zadzwonił, ale przyjechali ją adoptować ludzie poleceni od [B]2411magdalenka[/B], [/QUOTE] Bardzo się cieszę. :lol: Udało Ci się już umówić w sprawie wizyty dla Adelci ?
  9. [quote name='WATACHA']No tak tylko kierownik raczej mi jej w razie czego nie przywiezie :(.Ja nie znam nikogo kto jeździ na tej trasie :(.Najpierw muszę znaleźć transport, a potem mogę dopiero kombinować.Ale mogę ją w wolnej chwili poogłaszać.[/QUOTE] A dzwoniłaś? Może akurat bylaby jakas mozliwośc transportu ? Zdarzalo się, ze kierownik wozil psy osobiście - nawet do Świnoujscia. :lol:
  10. [quote name='WATACHA']Przepraszam, czy wiecie coś na temat tego czy z tego schroniska wydają psy na domy tymczasowe?[/QUOTE] :lol: W drugim zdaniu jest odpowiedź. [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=3[/URL]
  11. [quote name='WATACHA']Czyli jakaś szansa jest?A w razie czego znacie kogoś kto jeździ na trasie od Was do W-wy?[/QUOTE] Wataha, ja nie udzielam się w schronisku, a na dogo nie ma nikogo z wolontariuszy dlatego polecałam kontakt z kierownikiem. [quote name='Becia66']zadzwoń do kierownika, on bardzo otwarty i na pewno udzieli ci wszelkich informacji.[/QUOTE] Jeśli chcesz i możesz pomóc psince to dzwoń. [quote name='WATACHA']Jasne, że można, chodzi o tę sunię [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1050&Itemid=7[/URL][/QUOTE] Sunieczka śliczna. [quote name='grzenka']Czy wiadomo coś o Spayku który jakiś czas temu wrócił do schroniska z DT?[/QUOTE] Tyle co ze strony [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl"]www.schroniskoorzechowce.pl[/URL]
  12. [quote name='sharka']w wyszukiwarce wpisałam "Viki" i znalazłam ogłoszenie z 24 maja, a później wpisałam "Wiki" i znalazło to wyróżnione z czerwca :][/QUOTE] Juz wklejam link [url]http://tablica.pl/oferta/wiki-juz-rok-szuka-domu-IDKznr.html[/url]
  13. [quote name='piescofajnyjest']czy to nowe szczeniorki, bo znowu sie pogubilam:([/QUOTE] Tak, nowe (post 254) - Zibi i Lobo. Śliczne, prawda?
  14. [quote name='Ladymonia0610']Kochane cioteczki! Pisałam posty kiedy i jaką sumkę wpłacałam na konto Lilu. Sprawdze pozniej konto bankowe i poproszę Lilu o potwierdzenie czy doszła kasa.[/QUOTE] Marinka zebrala to w całość w poście 154 z pytaniem do Lilu czy pieniążki doszły.
  15. [quote name='barb']Wyedytowalam tekst na tablicy i allegratce. Tytul zmienilam na [B]Wiki juz rok szuka domu. [/B][/QUOTE] [B]Ciociu sharko , dziekuję. Wyróznione do 18 czerwca.[/B] :kciuki: Dałam inną fotkę na czolowkę. Gdybyście miały jakieś uwagi co do tytułu, tekstu, zdjęcia to wyedytuję .
  16. [quote name='missieek'] dzięki za kontakty osób z Wawy [/QUOTE] Mam nadzieje, że moje PW doszło. :lol:
  17. [quote name='WATACHA']Przepraszam, czy wiecie coś na temat tego czy z tego schroniska wydają psy na domy tymczasowe?[/QUOTE] Na stronie jest aktualnie chyba trzy psy w dt. Kontaktuj się w tej sprawie bezpośrednio z Kierownikiem tel.16 672 07 07 (najlepiej do godziny 15.00). W razie potrzeby na PW mogę też podać nr komórki. A można wiedziec o którego pieska chodzi ?
  18. [quote name='barb']Wlaśnie odświeżyłam tablicę Milki.:kciuki:[/QUOTE] Reaktywowalam tez allegratkę. [quote name='luka1']dziękuję. Już nie wiem co pisać:shake:[/QUOTE] Nie ma za co. Trzymajmy kciuki - wreszcie musi się ktoś sensowny w sprawie Milusi odezwać. A zaglądałaś Luka na wątek do ktorego link wstawiłam ?
  19. Link do ogloszenia na dogo w dziale przygarne psa. Może Terrego podeslać skoro moze być terirowaty? [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4988/[/url]
  20. Wlaśnie odświeżyłam tablicę Milki.:kciuki:
  21. Widać, że im tam dobrze. :lol: I wszyskie psiaki w zgodzie.
  22. To zdjecie z Mokrego Noska ? Tam jest też piesek Bartuś, przeczytalam przed chwila na olkuskim tzn. w M.Nosku, bo czy jest na zdjecie to nie wiem.
  23. [quote name='wojtuś']Dzięki czorcik "mój" Bartuś jest w Mokrym Nosku k.Wawy - oj ...mieliśmy też razem ...przy zabieraniu piesków od Fiery.[/QUOTE] Tam byla Mundzia, przypominam sobie, ze Ty też pisaleś na jej watku, po tym jak wzięla ją sharka. I jest tam też Bast i Szarik, na ktorego sharka aktualnie prowadzi bazarek. [QUOTE]Kochani do jutra, jeszcze mam robotę...[/QUOTE] Ja tez już kończę
  24. Ten najwiekszy na zdjeciu to Bast ? Z boku widać tez jakiegoś czekoladka.
  25. [quote name='wojtuś']Z osób przedstawionych przez Alojzynę kojarzę z Dogo Dorotkę - [B]czorcik[/B], Napisz proszę Missieek do niej, wyślę też na PW kontakt telel.[/QUOTE] Czorcik kojarzę ja z wątku Basta.:lol: Jemu też robiłam ogloszenia. :lol:
×
×
  • Create New...