barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Krakowianko, jesli to moze być terierowaty i sznaucerowaty to moze Seja, skoro Sznufi kroi sie domek ?[/QUOTE] A jesli nie Seja to ktory z piesków ? Gucio może ? mmd ostatnio tu nie zagląda. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']jesli mamy cos kudlatego, to moze odpowiedziec na ogloszenie: [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4988/[/URL] ?[/QUOTE] Krakowianko, jesli to moze być terierowaty i sznaucerowaty to moze Seja, skoro Sznufi kroi sie domek ? -
[SIZE=3]Dziewczyny, znacie kogos z Warszawy kto moglby zrobić wizytw przedadopcyjną na Saskiej Kępie?[/SIZE] Chodzi o suczke Adelkę z wątku [B]Pieski wyciągniete z olkuskiej mordowni...[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów[/URL] post 3070 i nastepne poszukuje [B]missieek[/B]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dzięki Alojzyna, mam nadzieję, ze Missieek tu zajrzy. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']niestety nikt o Lalę nie pyta a Adelka nadal czeka osoba, która miała się wybrać na wizytę przedadopcyjną w Warszawie na Sadybie nie odpisuje na moje pw, z osobą zainteresowaną się nie umówiła[/QUOTE] To fatalnie. [QUOTE]może ktoś zna kogoś z Wawy - Sadyba kto mógłby zrobić wizytę?[/QUOTE] mmd umiala znależc przez wyszukiwarkę kto jest skąd. Wiem że z Warszawy jest inga.m. ale nie mam pojęcia z jakiej dzielnicy. Nikt więcej nie przychodzi mi na razie do głowy. A próbowalas napisać prośbe o wizytę na wątkach mazowieckiech, może sie ktoś odezwie? -
Jaki on slodki. Fajnie, że Kaja go zaakceptowała. A Fionka to nowy nabytek?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ogloszenie Lali [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lala,66188[/url] Misieek był w jej sprawie jakiś mai,telefon ? A co z Adelcią? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Mikrus - ogłoszenie na Cafe animal [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mikrus,66185[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']ponizej jak sie robi wpisy w profilu: - idziesz do: lista uzytkownikow: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php[/URL] - wybierasz osobe, np pod k szukasz krakowianka.fr - jak sie otworzy, to masz Wpisy w profilu / O mnie / Znajomi (na srodku) - we 'Wpisy w profilu' wpisujesz zaproszenie i klikasz Dodaj 'wpis' i zrobione :) a co do dublowania, czy ja wiem, mnie tez ludzie po kilka przysylaja, czasem wlsnie takich samych, czy to az takie zle...? przeciez jesli to kogos nie interesuje, to mozna wykasowac a co do wpisow do profilu to problem w tym, ze nie wszyscy je czytaja... :( a eszystko to dla dobra psiakow przeciez...[/QUOTE] Dziękuję za wyczerpującą instrukcję. Będę ćwiczyć. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']wysyłacie na priv czy robicie wpsiy w profilu, bo jak w profilu to widać czy już jest czy nie, a jak ktoś kilka razy dostanie to może w koncu zaglądnie....:):)[/QUOTE] Nie umiem robić wpisow w profilu. :shake: Wysyłam na PW - najczęściej w rewanżu na otrzymane od kogos zaproszenie ;) lub delikatnie na wątkach ;). -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']to fajnie, ja też rozsyłam gdzie tylko mogę, też już spędziłam kilka godzin..... ale wchodzą i kupują a to najważniejsze.... :):)[/QUOTE] Tylko jak uniknąć dublowania zaproszeń? Ja oczywiście tez trochę zapraszam :lol: -
Bąbel w ds!:) RATUNKU! 700Zł DŁUGU! RATUNKU
barb replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Cichutko u pieska... -
[quote name='luka1']http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/hotele-dla-zwierzat/7603366 Dziękuję. Obejrzę.
-
Jaki to program ? Mozna go gdzieś jeszcze obejrzeć? Może jakiś link ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']powysylalam bazarek do wszystkich osob mi znanych na Dogo, jest ich...sporo! zajelo mi to prawie 3h, jedna wiadomosc na raz (bo juz sie nie da wysylac wspolnych do 20 osob na raz jak to kiedys bylo, pewnie trzeba za takie prawo zaplacic...?) w kazdym badz razie mam nadzieje, ze kazdy spedzi troche czasu w ten sposob aby pomoc - to cenny czas ale tylko rozsylanie dziala, sam bazarek sie nie popodrzuca i nie rozglosi... tymczasem zycze dobrej nocy![/QUOTE] Napracowałaś sie Krakowianko. Gorliwość w zapraszaniu chyba wykazujemy, skoro gameta dostala zaproszenie od trzech osób.:lol: Wlasnie, co robić żebysmy nie dublowali zaproszeń ? Sygnaturka z linkiem do bazarku też moze pomóc. Gdzie my tam i bazarek. :lol: -
[quote name='sunia2000'] Ludzie chyba myślą, że jak pies dobrze pilnuje tzn od razu że musi mieszkać w budzie - pies może mieszkac w domu i być dobrym strózem! na ogół cenne rzeczy trzyma się w domu a nie na podwórku, a Viki do domu to na pewno by nikogo nie wpuściła:)[/QUOTE] Wyedytowalam tekst narazie na tablicy i allegratce. Tytul zmienilam na [B]Wiki juz rok szuka domu. [/B] A nie wiesz Suniu na jakim portalu ją wypatrzyla osoba, ktora dzwonila do Ciebie ?
-
Ogłoszenie zostało wyedytowane, foty wymienione dla innych szczeniorków.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] Kora została zaprezentowana jako druga również Panu, który chciał labka, ale ani o labka, ani o Korę nie ma od wczoraj odpowiedzi. Żeby chociaż "nie, dziękuję" się pojawiło, to wszystko bym wiedziała.[/QUOTE] Trudno bywa i tak. [QUOTE] Moje domowe koty odstawiły dzisiaj niezły numer - chyba chciały dołączyć do siostry i mamy [*]. Akcja ratunkowa przeprowadzona u naszej wspaniałej wet Małgosi po godzinach pracy. Na razie widać efekty. Jestem zmęczona, a przed nami noc. Ale mam pełny zestaw "reanimacyjny" w domu. Musi być dobrze.[/QUOTE] To co im bylo Ikusiu ? [QUOTE] Kocia rodzinka w miarę normalnie zniosła odrobaczenie, były wymioty, brzydkie kupki, osłabienie...ale przynajmniej robale wytrute. Może Karmi wreszcie zacznie przybywać na wadze. Oby, bo straszna(!!!!!!!!) chudzina a zjada chętnie, dużo i "dobrze".[/QUOTE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwonka upoważnila mnie do napisania,że jest umówiona na jutro z Panią Edytą w sprawie Sznufi. Kciukujemy. :kciuki::kciuki::kciuki: Miała też telefon w sprawie Kory, wstępnie jest umowiona na spotkanie na poniedzialek. Czy dojdzie ono do skutku i jaki bedzie wynik - zobaczymy. Więcej napisze osobiście Iwonka jak będzie w stanie. -
Ciotki z Wrocławia! Słyszałyście o zaginionym maltańczyku ? Wstawiłam informację skopiowaną ze strony schroniska w Orzechowcach do bazy zwierząt zaginionych na dogo.
-
Baścisko ma dziś odnowioną tablicę, szczeniaczki też. :lol:
-
To chyba dopiero trzeci telefon w sprawie Wiki odkąd ma wątek. Najgorsze, że deklaracje znow się wykruszają... Suniu, pisałaś do Karoliny ?
-
Dobrze, że w ogóle jest jakiś telefon po długim okresie ciszy. A skąd ta oferta? Wiesz buda budzie nie rowna. Teraz są w sprzedaży piękne i ciepłe. Ale ten lańcuch... :shake: A nowe ogłoszenia będą aktywowane na Ciebie? Bo wtedy będziesz mogła odświeżać, wznawiać, reaktywować. To może ktoreś z nowych ogłoszeń chcesz Suniu wyróżnić korzystając z propozycji sharki ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']cudne te szczeniaczki[/QUOTE] Śliczne, szczególnie ten kudłaty nie powinien dlugo czekać na domek. :lol: Zagladalam na bazarek. Rzeczywiście będzie ogromny. :lol: