barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Tam powiedzieli, że bliżej do Krakowa :/[/QUOTE] Może tak. Poczekaj aż zjawią się krakowskie dogomaniaczki. Ja jestem z Podkarpacia. Napisz może na wątku bazarkowym olkuszakow - tam sporo osób zagląda. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228045-CENY-W-DÓŁ-!!!-Dla-każdego-coś-fajnego-na-olkuskie-psiaki-do-16-06-12-do-g-22-00[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Chyba świętokrzyskie. Powiat kazimierski.[/QUOTE] Próbowalaś szukać na forum świętokrzyskim ? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228317-Dom-tymczasowy-może-stały-Kraków"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/228317-Dom-tymczasowy-może-stały-Kraków[/URL] Dom tymczasowy w Krakowie dla małego, puchatego, najlepiej mlodego pieska Mamy jakiegoś na ten wątek ? Moze zglosić szczeniaki Wojtusia ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Ciocie, wybaczcie offa, pilnie szukamy osoby na wizytę w miejscowości Skalbmierz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225546-SH-AM-Lord-potrzebuje-pomocy-w-szukaniu-domu-Ogłoszenia-na-wagę-złota?p=19240739#post19240739[/URL][/QUOTE] W jakim to wojewodztwie ? -
Wiki na pierwszej stronie na dolnośląskim na [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] :lol:[URL="http://www.adopcje.org/adopcja74909.html"] http://www.adopcje.org/adopcja74909.html[/URL]
-
[quote name='WATACHA']Dzwoniłam, ale kierownik nie miał dla mnie czasu[/QUOTE] Nie zrażaj się. Myslę, nie chciał Cię zbyć tylko musiał naprawdę być zajęty.
-
[quote name='WATACHA']Zadzwonię jutro po pracy :).Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.[/QUOTE] Dzwoniłaś ? :roll:
-
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Poczekam na odpowiedź, jeśli się nie uda to napiszę do rene- dzięki wielkie :Rose:[/QUOTE] Udało się się załawić wizytę ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Barb - w tym ogłoszeniu poszukiwany jest psiak 60-80 cm, a Gucio to malutki pędrak, mniejszy od jamnika. Ale dziękuję, że myślicie o nas :)[/QUOTE] Nie doczytałyśmy...:oops: Oczywiście, że o Was myślimy. :lol: A nie mamy jakiegoś innego na olkuskim wątku, który by odpowiadal parametrom ? ;) -
Oczywiście, decyzja Luki.:lol: Ale literacko-muzyczny to tak ładnie brzmi...;) I czy to dobra opcja gdy nie ma żadnej ceny wywoławczej ? Co o tym sądzi sharka - mistrzynie bazarkow ?
-
Szybka jesteś. Z bazarku Emki zostały jeszcze płyty ;) - móglby być bazarek literacko muzyczny. ;) Jak pisalas Cioteczko, większy bazarek lepiej się sprzedaje :lol: Ja też przejrzę jeszcze książki na weekendzie.
-
[quote name='Agula99']TObiś to kawał drania, takie koty drze z Terrim że szok :) taki mały a do Benia też się stawia, no popatrzcie gooo :)[/QUOTE] A ja myślalam, ze to piesek ideany. :lol: Ale na akcji adopcyjnej jakoś dali radę wystąpić razem z Terrym ? ;)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Pierwsza wiadomość dla zainteresowanych - moje kocurki kochane przetrwały kryzys i wracają do normalności (może nie do zdrowia w ich przypadku). Tym razem już się z nimi żegnałam, było koszmarnie, nawet w gabinecie Topik dał taki pokaz, ze dzisiaj wet Małgosia aż uwierzyć nie mogła. Jutro kończymy zastrzyki - niestety, badania musimy odstawić na dalszy plan, czyli jak dobrze będzie to za miesiąc. I chyba zmienimy plany, czyli nie będzie autoszczepionki, bo raczej nie przeżyją. Jeżeli macie jakieś doświadczenia z autoszczepionką proszę o wiadomość na pw. [/QUOTE] Ikusiu, a zaglądadasz na Miau ? [QUOTE] Piszę bez cytatów, bo nie potrafię tak jak Wy, w jednym poście kilka wkleić. [/QUOTE] Ja dopiero niedawno się tego nauczylam. [QUOTE] Iwoniam i Małgoska -pranie zrobię sama, zwłaszcza Iwoniam, nawet mowy nie ma(!!!!!!!!!!wwwrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!) żebyś jeszcze Ty się w to angażowała. Tym bardziej, że jesteś jak widzę na pełnych obrotach..[/QUOTE] Iwoniu, Ty naprawdę musisz się jeszcze oszczędzać. [QUOTE] mmd, Gucio biedaczek, ale stare urazy/choroby często bolą i wracają jak bumerang. Też wiem coś na ten temat. Szkoda psiaka i Ciebie, bo patrzysz na to i cierpicie razem. [/QUOTE] mmd, widzialaś to ogloszenie do ktorego link wstawila krakowianka. Co myslisz o podeslaniu Gucia ? [QUOTE] Barb, Iwoniam, odbyłam dzisiaj rozmowę przez telefon z Panem zainteresowanym "moją" labką, która już w DS. Dzwoniłam do Iwoniam, ale musi być bardzo zajęta bo nie odebrała tel i nie oddzwoniła po sms-ku. I tu Was zaskoczę (sama tak się czułam) - Pan zainteresowany nadal adopcją innej labradorki. Tym razem zapytałam o czarną sunię, mając na uwadze Olkusz. Z radości nie zapytałam, dlaczego nie odpisał na email, może wiadomość nie doszła??? Myślę, że teraz to nie ważne - ważne, że chce drugą sunię. Obiecałam Panu, że ktoś do niego zadzwoni w sprawie adopcji. Ja na temat psinek nie chcę rozmawiać, bo niewiele wiem na ich temat. Iwoniam, proszę Cię o decyzję czy Olkusz czy Barb. Domek wydaje się b. fajny, tylko trochę daleko, ale Warszawa dalej i jakoś poszło, choć lekko nie było. Telefon dam przez telefon (masło maślane). [/QUOTE] Myslę, że pierszeństwo ma oczywiście labek z Olkusza.O Sonię z Boguchwały miejcie na uwadze gdyby był nadmiar chętnych na labradory. Tym bardziej, że ona wymaga szczególnych warunków. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']a mozesz wyslac w 2 meilach? nie dostalam nic, dziwne ze ty zwrotki nie dostalas... hmmm....[/QUOTE] Sprawdzalaś w SPAM-ach ? -
A mozna podeslać Ci zdjęcia i wysylka fantów bylaby ode mnie ? I czy to mogą być tylko ksiązki biorąc pod uwage tytul bazarku ?
-
[quote name='luka1']na szybko taki mały bazarek zrobiłam http://www.dogomania.pl/forum/threads/227594-Mini-bazarek-literacki Zajrzalam nie zaznaczalam jeszcze bo myslę Luka żebyś zostawila przynajmniej ze dwa posty wolne to może jakaś cioteczka jeszcze coś doloży.
-
Dokładnie. Poszperam jeszcze u siebie. Co sensownego znajdę to obfocę i podeślę, a Ty ocenisz.
-
sharka, a gdyby znalazły się fanty dalabyś radę wystawić bazarek ? To bardzo duży dług... Luka odpowiedzialaś coś w sprawie ogloszenia Miki ? Może da się zainteresować Panią innym psiakiem ?
-
No i jeszcze trochę zostało ;)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Myślałam o tym, ale wysyłka z dwóch miejsc może kosztować sporo i zniechęcać. I to dopiero by było dawanie zarobić poczcie. Malgoska wystawi wszystko razem, a foty i opisy są już gotowe na moim bazarku z maja, więc nie będzie tak dużo roboty.[/QUOTE] To juz dogadałyście się w tejj kwestii ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']a... Spakowałam pudło rzeczy niesprzedanych i jutro po południu polecą, dzięki za rozgrzeszenie :) Jak Malgoska z sił opadnie, to może wtedy ja wrócę do gry :) Zaglądam prawie codziennie do Was i jestem, nawet jak nie piszę :)[/QUOTE] mmd, a gdzie Ty będziesz je wysyłać ? Nie lepiej żeby czekały u Ciebie, do czasu aż zechcesz wystawić bazarek ? [B]Szkoda dawać zarabiac poczcie.[/B] Poza tym moglybyście spróbować wystawić kolejny wspolnie - z wysyłką od Ciebie i Malgoski. :lol: -
[quote name='sharka']barb Milka do kotów nie może być :([/QUOTE] Ale może da się innym zwierzakiem Panią zainteresować ?
-
torebki cegiełki nie bardzo sie sprawdziły ...
-
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Do dziewczyn z Rzeszowa pisałam ale do baster i lusi nie- zaraz napisze, dzięki wielkie!![/QUOTE] Gdyby nie wypalil kontakt przeslany na PW to miau znalazlam rene010 - z Przeworska. Może ona moglaby pomóc ?