barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dziękuję CI za pomoc dla Romusia - to jest tak fantastyczny psiak.. Kochany, grzeczny, wesoły, I przez to, że jest wiekowy (ma na pewno ok 12 lat) nikt go nie chce. Rysio, jego "kumpel" od roku w nowym domu, a Romuś czeka...[/QUOTE] Niestety bazarek ma problemy :shake: [QUOTE] szkoda, ze nie zdążyłam Tu być, aby Barb złożyć życzenia. 4.12 mój mały skarb skończył 6 miesięcy ;)[/QUOTE] Najwazniejsze, ze w końcu jesteś i w dodatku wszystko ogarniasz Ojej Natalcia ma juz 6 miesięcy :lol: [quote name='iwoniam'][B] a jakbym cię tak odwiedziła kiedyś?[/B] :)[/QUOTE] A wybierasz się w najbliższym czasie do Przemysla ? ;) [quote name='missiaa']Tak rozmawiałyśmy, już wiem wszystko. A co do Tośka... :( już próbowałam chyba wszystkiego, czytałam na necie co można robić.. i właśnie syczę, fukam na niego a on dostaje takiej furii że rzuca mi się z wściekłością na twarz. Już nie raz delikatnie wyciągałam jego wbite pazury- zahaczone o moje dziurki od nosa. Dobrze, że jeszcze nie rozciął mi tych dziurek w nosie. Już nawet pazury mu obcinałam, ale szybko stają się ostre. Gdy wgryza mi się bezlitośnie w ręce to podnoszę go i odkładam na ziemię, a on wtedy wskakuje na łóżko wściekły, macha ogonem i atakuje jeszcze mocniej. Wiecie kiedy jest spokojny, mruczący i kochany? jak śpi. Za każdym razem gdy się budzę, on śpi wtulony w moją twarz, lub śpi na mojej szyi. Zaczął zjadać mi okładkę mojej nowej nawet nie przeczytanej książki :( Już nie mówię o kablach. A ostatnio wdrapał się po mnie i usiadł na moje ramię. Zazwyczaj wspinaczka kończyła się na kolanie lub udzie.[/QUOTE] Szkoda, ze Twoje dorosle koty nie chcą go zdyscyplinować :diabloti: [quote name='missiaa']tak widzą :) uff Mają się dobrze, rozrabiają, ledwo nadążam po nich sprzątać siusiów już od dawna nie sprząta, a kupy też przestaje zjadać ( paneli szkoda :( ale trudno ). Dobrze, że chociaż ona nauczona czystości :) Mają apetyt i przybiegają do mnie, czasem zamerdają ogonkiem. Sterka cwaniara- już pare razy przyłapałam ją śpiącą na stole :( Już nie wiem jak mam przesunąć ten stół żeby nie wyskakiwała... Ale nie mam za wiele miejsca i wyskakuje na ławkę a z ławki na stół :( Czasem nie chce już po wysikaniu się do nich wrócić do kuchni, woli zostać na przedpokoju. Co do bazarku kartkowego... gdyby nie dobre znajome cioteczki to chyba nikt by tam nie zaglądał. Mam wrażenie, że zrobiły zakupy żeby mi przykro nie było :roll:[/QUOTE] Dobrze, że szczeniorki zdrowe. A z bazarkami tak juz jest - czasem sprzedają się lepiej, czasem gorzej. [quote name='Malgoska']bardzo mi ktoś dzisiaj podniósł ciśnienie ....[/QUOTE] Nie uskarżaj się na cisnienie do missii bo tez bedzie Cię uważać za staruszkę :evil_lol: -
[quote name='wojtuś']Tak Kochana tak :) Iwonia pisze, że namawia Panią na Trufelkę, ale czy coś z tego będzie ...zobaczymy ;);)[/QUOTE] Trzymamy kciuki cały czas :kciuki:
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']...no i wieści z dzisiaj mam- Su(zanka) bo najlepiej reaguje na takie imię ( :) ) przychodzi (wielokrotnie) na to imię do ręki ajlii- i tak to Su niniejszym została Suzanką :lol: Mnie się podoba w każdym razie ! Missiaa: przekaż proszę mamie, że dzisiaj odesłałam podpisaną umowę :) i tak to niniejszym zostałam osobą adoptującą Su.[/QUOTE] Sliczne imię - Suzanka. :lol: [quote name='Malgoska']ale fajne zakończenie:) dzięki barb za wątek:)[/QUOTE] Gdybym wiedziala, że nie znasz tego wątku, szybciej podesłałabym Ci link.:lol: -
Odnowiona tablica [url]http://tablica.pl/oferta/piekny-madry-bast-szuka-domu-IDPl6x.html[/url]
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='asskasiek']a czy może ktoś mi pomóc w ogłaszaniu Sońki? [/QUOTE] Odświeżam ją cały czas na tablicy i allegratce. Ma tez u mnie ogloszenie na przygarnijzwierzaka. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
barb replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Isadoro, cudny bazar - biegnę zajrzeć. ps Jamniś z Przemysla mial domek tylko przez chwilę, niestety nie został zakceptowany przez rotweilera :shake: -
[quote name='weronika1']Szczęście pęklo jak bańka mydlana , niestety nasz jamniś wraca , gdyż nie dogadali się z rotkiem. Pani z płaczem zadzwoniła, jamniś cudownie spał w peleszach , natomiast ani Pani ani rotek nie spali. Pies nie zaakceptował nowego gościa , który na poczatku poprzegladał wszystkie pomieszczenia i wybrał poduszeczki do spania.[/QUOTE] Czyli rotweiler nie zaakceptował jamniczka ? :shake: Jaka szkoda :-(
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']sklejeczka z Harbutowic [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data={[/IMG][/QUOTE] U mnie nic nie widać... za to Jezynka śliczna. -
[quote name='Malgoska']pieniązki przelane 265,50zł po otrzymaniu prosze o potwierdzenie na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Koniec-Rozliczam-Targowisko-do-18-11-12-do-godz-22[/URL][/QUOTE] [quote name='Malgoska']no a te 265,50 które przelałam z bazarku? [/QUOTE] Weroniko, sprawdź proszę - Malgoska czeka na potwierdzenie.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till']no i to tyle, nie potrafię ich jakoś zmniejszyć żeby nie były takie ogromne. W łapce nie ma czucia, nerwy uszkodzone tak, że nie da się uratować bo już nie ma co. Nie wiem czy cała czy tylko od zgięcia będzie usuwana[/QUOTE] Biedny piesek :-( -
[quote name='weronika1']Tak Pani Małgorzata:lol: Kiedy przyszłam do lecznicy nasz jamniś lizał ręce Pani Małgorzaty. Obiecała,ze przyjdzie po niego po pracy i przyszła.[/QUOTE] A myslisz, że dogadają się z rotkiem ?
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100'] Ogólnie spokojnie, poza tym, że przeraziła ją dzisiaj "strrraszna zmywarka" ;), nie znała takiego sprzętu[/QUOTE] :lol: [quote name='missiaa']faktycznie jest w spamie, ale czemu! Wrócę do domu i wkleję. Teraz jeszcze jestem na uczelni.[/QUOTE] Nie wiem czemu ale wiem, że tak sie może zdarzyć. -
Ciociu,Ewo ślicznie dziekuję :lol:
-
[quote name='barb']Weroniko, usuń proszę nazwisko przy imieniu Marzena skoro wszyscy pozostali ofiarodawcy wymieniani są wyłącznie z imienia.[/QUOTE] Wyslalam też wczoraj PW w tej sprawie.
-
[quote name='weronika1']Jest!! JEST!!! JEST!!!:multi::multi::multi: Kulaczek ma dom. Wspaniała osoba , wrażliwa , kocha zwierzaki. [/QUOTE] Weroniko czy to Pani, ktora wczoraj mailowala w jego sprawie ?
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']zdjęcia nie dotarły :([/QUOTE] [quote name='bea100']No nie wiem czemu, mam w wysłanych. Wysłałam przed chwilką raz jeszcze.[/QUOTE] missia, sprawdź czy nie trafiły do SPAM-u. Tak się czasem może zdarzyć. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziekuję za życzenia Cioteczki i zapraszam na kawkę (niestety tylko wirtualną ) ;) [IMG]http://i2.pinger.pl/pgr222/d2997a500013bf044f194adc[/IMG] -
[quote name='Malgoska']pieniązki przelane 265,50zł po otrzymaniu prosze o potwierdzenie na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Koniec-Rozliczam-Targowisko-do-18-11-12-do-godz-22[/URL][/QUOTE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Malgoska, dziękujemy[/SIZE][/COLOR] :buzi: :Rose::Rose::Rose:
-
Pięknie dziękuję za pamięć :lol:
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Przepraszam dziś moglam być na dogo dopiero po 18-tej i jeszcze musiałam się tu najpierw zająć pewnym jamniczkiem ;) a internet ledwo mi chodzi . -
Pani napisała kolejny mail w sprawie Kulaczka. Tylko czy on zgodzi sie rotkiem ? "Witam, tak mieszkam w Przemyślu, schody to dla nas nie problem taką kruszynkę można nosić na rękach... Jaki jest jego stosunek do innych psów w szczególności do większych od niego ? czy psiak jest po kastraci ? Mogę naprawdę zapewnić mu jak najlepsze warunki i kochający dom... Jesteśmy psią rodziną od zawsze mieliśmy psy ( w szczególności rottweilery, ale jamniczkę .... też mieliśmy;) )... Czy psiak jest już po wszystkich badaniach? jakie były wyniki morfologii i biochemii ? czy były robione badanie na obecność pasożytów serca?"
-
[quote name='Malgoska']z mojego bazarku 25% na jamniczka - 265,50zł - gdzie mam przelać pieniążki?[/QUOTE] Stowarzyszenie Ochrony Zwierzat "Nadzieja" 03 109 02750 00000001 09476 057 Bank Zachodni WBK SA w Przemyślu z dopiskiem ( na operację jamnika) Weroniko, po 20 listopada nie bylo dla jamnika żadnych wpłat ?