barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Zmiana otoczenia na pewno wywarla duży wplyw na sunię. Troschę czasu zajęła wrażliwej Suzance aklimatyzacja u ajlii. Sunia musiała poznać nowe miejsce, nowych opiekunów, nowe psie towarzystwo. Myślę, że rownież i stąd nie tylko z dolegliwości śledziony brało sie jej wycofanie. Najwazniejsze że wszystko idzie ku lepszemu. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwiia_']Niestety Alf znudził się dotychczasowej nowej rodzinie i musimy mu znaleźć kolejny, przychylny dom. W związku z tym, czy mogę wykorzystać treść ogłoszenia ?[/QUOTE] Sylwiia, kto ma odpowiedzieć na Twoje pytanie ? Czas jest bardzo ważny. Wedlug mnie korzystaj jesli jest taka potrzeba. ps Strasznie to smutne, ze ludzie sie znudzili :shake: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Czy wiedziałyście, że od stycznia listem poleconym można wysyłać wyłącznie 'informacje' czyli, listy, ewentualnie broszury, płyty z nośnikami informacji. Każda inna rzecz zapakowana do listu poleconego (książka, kosmetyk, zabawka, ciuch) może nie dojść a wtedy reklamacja nie zostanie uwzględniona (tak mnie dziś poinformowała Pani na poczcie); ja szczerze mówiąc nie wgłębiałam się w ustawe i troche mi szczena opadła bo teraz jeśli ktoś kupi na bazarku ciuch za 5 zł za przesyłke zapłaci 9,50 bo musi to zostać wysłane paczką...chyba, że zaryzykuje na własną odpowiedzialność ale wtedy jeśli przesyłka nie dojdzie to reklamacja nie zostanie uwzgledniona.[/QUOTE] ajlii pisała na bazarku dla Suzanki, ze dostała identyczną informację na poczcie. A sprawdzalaś w regulaminie PP ? -
A jak tam Puszek w nowym domu. W porządku ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Czy ktoś się orientuje jak Sonia z zapłatą za hotel?[/QUOTE] To pewnie wie Iwoniam lub/i Ikusia. -
[quote name='Marycha35']Szczęściaro wracaj do zdrówka:):):)[/QUOTE] Marty chyba dziś nie było na dogo ale mam nadzieję, że wszystko w porządku u Szczęściary.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']barb ja robię 2 na raz drugi to :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239208-Różne-różności-mix-na-olkuszaki-do-10-02-2013-do-20-00[/URL][/QUOTE] Już wstawiłam link do postu z bazarkami i ide zajrzeć. edit masza, ale on chyba jeszcze nie skończony ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czyli aktualne bazarki na olkuskie zwierzaki to te : [quote name='missiaa']zapraszam na Barbórka i na psiaki pod naszą opieką (mamy missieek) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239002-KSIĄŻKI-JAK-NOWE-BIŻUTERIA-i-INNE-1-2Barbórka-i-1-2na-psy-u-mamy-missieek-10-02-g-21[/URL][/QUOTE] [quote name='masza44'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239207-Książka-Miłosza-z-autografem-rarytas-czytelniczy-do-10-02-2013-do-21-00?p=20346646#post20346646[/URL] jakby udało się dobrze sprzedać to resztę przeznaczę na spłatę długu po Owocach Leśnych proszę o podnoszenie i zapraszanie tych znajomych którzy nie zgłoszą do zbanowania[/QUOTE] [quote name='masza44']barb ja robię 2 na raz drugi to :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239208-Różne-różności-mix-na-olkuszaki-do-10-02-2013-do-20-00[/URL][/QUOTE] Bazarek ajlii dla olkuskiej Suzanki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238727-Dla-Su-i-szczurków-agaty-bursztyn-w-srebrze-stare-broszki-ciuchy-do-30-01[/URL] A niedługo juz pewnie otworzy kolejny bazar Malgoska :lol: Jest jeszcze bazarek wirtualny Cioteczki Javeny - tym razem nie na Olkuszaki ale jak zwykle pomysłowy, śliczny i bardzo tani. Javena od początku bardzo pomaga na olkuskim watku więc moze zajrzycie ? Koniec 30.01.2012? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238424-BIURO-TURYSTYCZNE-DOGO-TUR-FERIE-2013-Ciepłe-kraje-też-Do-30-01-22-00[/URL] -
[quote name='missiaa']zapraszam i zachęcam do podrzucania i zapraszania, bo ja teraz ciężko z czasem. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239002-KSIĄŻKI-JAK-NOWE-BIŻUTERIA-i-INNE-1-2Barbórka-i-1-2na-psy-u-mamy-missieek-10-02-g-21[/URL][/QUOTE] Kilka Ciotek, w tym tez ja, obiecało pomoc w tym zakresie :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']zapraszam na Barbórka i na psiaki pod naszą opieką (mamy missieek) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239002-KSIĄŻKI-JAK-NOWE-BIŻUTERIA-i-INNE-1-2Barbórka-i-1-2na-psy-u-mamy-missieek-10-02-g-21[/URL][/QUOTE] Już biegnę ;) -
Przedłużyłam Bastowi ogloszenie na Cafe animal. Szczeniakom, których zdjęcia wstawiłaś wcześniej, odświeżyłam tablice, a tu tymczasem przybyły kolejne... :shake:
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']dzięki barb, jak dotąd od miesięcy zero telefonów...:shake:[/QUOTE] maili tez żadnych nie mam o Kaję i Sonię -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='uzona']Olenka( ta starsza uszasto ogoniasta azjatka) wczoraj pojechała do nowego Domu ( do tej pory przebywała w hotelu u Angeli), a młoda (Dziunia-Teuqila), która przebywa na DT w tym domu pozostanie na stałe, rozkochała w sobie całą rodzine :)[/QUOTE] Jak miło czytać dobre wiadomości. Ikusiu, Krakowianko zrobilam na razie takie zbiorowe ogloszenie. Czekam na potwierdzenie, czy wszystko się zgadza to zrobię jeszcze kilka. [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczne-kocieta-szukaja-domow-21066847.html[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Odświeżyłam jej dziś tablicę i tarnowiaka. -
[quote name='Lena84']Przypominam o Cindy!!![/QUOTE] Gdyby ktoś chciał pomóc Cindy i innym psiakom z Orzechowiec wklejam link na Fb gdzie mozna zaglosować aby akurat to schronisko otrzymało karme od TESCO. [url]http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609[/url] Tak jak napisal Cajus schronisko polozone jest rzeczywiście na wygwizdowie, dlatego zgromadzenie odpowiedniego zapasu karmy jest bardzo ważne.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']prosze o polubienie mojego (Sabina MB) oraz Pani Zofii GK komentarza: [URL]https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco[/URL] po prawej stronie strony Eksperci Tesco[/QUOTE] Polubilam. [quote name='Ikusia']Krótki przerywnik wątku - opowiadanie Fiorda [/QUOTE] Świetne zdjecia i tekst. Ikusiu masz talent. [quote name='Ikusia']Ale musiało smakować!!!!! Dzięki Krakowianko. Teraz już się Leonek i Natalka różnią od siebie, choć rysy podobne. I oboje mają piękne brwi:) Co w dzieciach jest takiego, że człowiek się uśmiecha na sam widok jak głupi do sera? Super chłopak! Buziaka w czółko (i stópki) od cioci Ikusi:)[/QUOTE] Czyli to Leonek [quote name='Ikusia']Zdjęcia kotków Iwoniam mogę Ci przesłać na mail z bardzo króciótkim opisem. Prześlesz na PW? Tylko nie wiem czy dzisiaj mi się jeszcze uda, bo młody robi prezentację na studia. W razie czego to rano wyślę. Zacznij od starszych kotków, tak myślę, bo one mają mniejsze szanse. Moje mają ogłoszenia i adopcje w zasadzie się klarują, ale nie chcę zapeszać więc ciiiiiiiiiiiiicho. Dziękuję Barb mimo wszystko.[/QUOTE] Adres mailowy przesłany na PW Ikusiu wyślesz fotki kiedy będziesz mogla tylko proszę nieduzo bo mój komputer na ogół jest baaardzo powolny a dziś akurat troszkę szybciej działa. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']zgadnij :) Iwoniam moge wkleic, Ikusiam pewnie wklei swoje.. jakich kolorow konkretnie szukamy to wkleje te?[/QUOTE] Wklej takie jakie masz - sprobuje wstawic do ogloszeń. Tylko napisz jakiej plci są kotki i w jakim wieku. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Natalcia czy synuś Krakowianki ??? A gdzie znajdę aktualne zdjęcia kotków Ikusi lub Iwoniam ? Może wstawiłabym je do ogłoszenia Kowu i troszke go wyedytowała ? -
[quote name='Figunia']Jasne, ze moge...nawet chce, musze...:lol: Czyzby mnie tam jeszcze n ie bylo???[/QUOTE] Ależ jesteś i hopsasz :lol:
-
tylko 265 glosów, 47 miejsce i 5 dni do końca glosowania.:shake: [url]http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609[/url]