Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='JaMnIŚ_Jogi'] [COLOR=#000000]Jestem w kontakcie z Iwonką w sprawie Jedlicze - Olkusz. Dziewczyny robiły już rozeznanie i w większości zeszłorocznych przypadków wiemy, czy te psy z dostarczone przez JPGKiM dojechały do Olkusza i co się z nimi potem stało. Na pewno jest Lala, którą dziewczyny uratowały i szukają jej teraz domu, no i ta bida ze szczeniaczkami...[/COLOR]:shake: Faktycznie zdjęcia "jedlickich" psów w olkuskich warunkach mogłyby przemówić urzędnikom do wyobraźni....[/QUOTE] Chodzi o Lalę od missieek ?
  2. [quote name='weronika1']Oczywiście że glosuje:lol:[/QUOTE] Szkoda, ze schronisko na swojej stronie nie zamiescilo jak do tej pory informacji o głosowaniu. Jest tylko info o zbiorce w TESCO.
  3. [quote name='Malgoska']też czekam na nowe; ja też zaczęła kolejny ale nie wiem kiedy go skończę....[/QUOTE] Teraz syn najważniejszy. A w dodatku masz jeszcze bazarek filmowydo rozliczenia i wysyłki. ps [SIZE=1]Zmieniłam sygnaturke. Teraz jestem w barwach Justyny[/SIZE] ;)
  4. [quote name='weronika1']Nie wiem czy dobrze rozumię, można głosować na Orzechowce codziennie?[/QUOTE] Codziennie :lol: Głosujesz ?
  5. Tak czekamy na bazarek o pomozemy sie nim opiekować. missiaa, wiesz o Suzance ?
  6. [quote name='krakowianka.fr']tak i beda nwe bazarki (juz sie robia!) :)[/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']fajnie, będziemy podnosić i kupować;)[/QUOTE] Oczywiście. I pomagać w rozsyłaniu.
  7. [quote name='katarzyna09']Rozmawiałam przed chwilką z ajlii,prosiła,żeby przekazać-Su już po operacji,jest wszystko ok :-), wybudzona chodzi po lecznicy.Za moment ajlii po Nią jedzie.[/QUOTE] Dziękujemy za przekazanie wiadomości o Suzance ?
  8. Czy nie należałoby wnioskować do moderatora o usuniecie bezprzedmiotowych postów zamiast na nie odpowiadać ? Niektore posty - według mnie - to typowe trollowanie. Bezsensowne są pretensje zgłaszane do zalożycielki wątku - nie ona odpowiada za funkcjonowanie schroniska w O. ani za sterylizacje w nim.
  9. To juz poniedzialek - dzień operacji. Będę o Tobie myślala sunieczko i trzymała kciuki.
  10. [quote name='Malgoska']mój już się skończył; barb dzięki za pomoc:)[/QUOTE] Teraz trzeba jeszcze wspierać Justynkę :lol: na jej bazarku.
  11. [quote name='Cajus JB']Tak często wygląda wydarzenie na fb. Nie ma się czym przejmować. Zwinąłem konto na fb bo na pytanie czy to jest ślepy miot dostałem odpowiedź w w stylu "jest i już". Bez potwierdzenia, bez niczego. A tak to chyba nie działa? Dla wielu Olkusz to zwykłe schronisko. Uważam, że trzeba wykorzystać szansę i zarzucić fb informacjami o nim. Od pierwszego psa o jakim słyszałem z Olkusza - Sokratesie, to miejsce się nie zmieniło. Co do miotu i stanu suni czy nadaje się do dalekiego transportu i transportu ogólnie nie było nic. A od fb muszę odpocząć. Ktoś kto wyciągał psiaki z Olkusza powinien się tym zająć bo spontan może przynieść szkody zamiast pożytku.[/QUOTE] Ale widzialeś wydarzenie ?
  12. [quote name='ostatniaszansa']a ja dodam ,że na fb jest Pan chętny pojechać po sunie i [B]jeżeli to ślepy miot [/B]humanitarnie uśpić. My opłacamy sterylizacje , TeklaTulaLatika&Pepa miesiąc w hoteliku dla suni . Skoro niemiła księdzu ofiara ... Ewa[/QUOTE] [quote name='Malgoska']a jeśli miot nie jest ślepy? nie mamy na ten temat informacji.[/QUOTE] Też pytałam o to samo ... I czy sunia jest w stanie, ktory pozwala na natychmiastowa sterylizację ?
  13. [quote name='masza44']A Tobi to bardzo w typie border collie i z tego jak się zachowuje to też wnioskuję...może go tak ogłaszać, że w typie bordera? w zeszłym roku miałam na tymczasie sunię w typie border collie było bardzo dużo zainteresowanych ( ale trzeba uważać bo ludzie kierują się ich uroda a to trudne i wymagające dużej dawki ruchu i konsekwencji psy)[/QUOTE] Dzięki za wskazowki masza. Rzeczywiście pies w typie rasy budzi zawsze wieksze zainteresowanie.
  14. A w sprawie maluszków były jakieś poważne oferty ?
  15. [quote name='luka1'] A Puszek pojechał do domu. Pani ma go rozpieszczać i kochać, kochać, kochać. Zobaczymy za kilka dni, czy fascynacja nie przeminie.[/QUOTE] :multi::multi::multi: A on juz troszkę pokochał Panią ?
  16. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']jestem i trochę przeraża mnie to co dzieje się na tym wydarzeniu[/QUOTE] Zaraz tam zajrzę. I nie przerażaj sie - udalo ci sie naglosnic sprawę Olkusza i tak na to patrz.
  17. [quote name='TeklaTulaLatika&PePa']Koszmary są trzy. 1. sunia z małymi w schronisku (w normalnym schronie sunia by nie urodziła bo była by wysterylizowana aborcyjnie, a jak by urodziła to "ślepy miot" był by uśpiony) 2. OLKUSZ to mordownia i o tym wszyscy wiedzą (koszmarne jest to, że wszyscy wiedzą i ten koszmar ciagle tam jest) 3. na forum dogomanii to chyba powinno być rutyną, że nie piszczy sie nad "ślepym miotem" bo tutaj to chyba nikt nie boi się słowa sterylizacja aborcyjna i uśpienie ślepego miotu. Kolezanka, która utworzyla wydarzenie na fb przekaże. Jest propozycja. Jak wyciągniecie sunie z Olkusza z małymi i małe jako ślepy miot będą uśpione to a. suka ma opłacony 1 miesiac w hotelu (ma czas na szukanie domu + czas na szukanie deklarowiczów na dalszy pobyt.) b. suka ma oplaconą sterylizację Pytanie - Kto jutro skoro swit pojedzie i wyciągnie sunie z oseskami i pojedzie do weta aby ten uśpił slepy miot. Bo koleżanka, która chciała ZASZOKOWAĆ świat - zaszokowała. Padły pewne propozycje - ludzie stracili czas na pisanine - inni popiszczeli jakie to słitaśne maluszki potrzebują pomocy - SUKA upubliczniona - może to jej szansa na wyście z piekła. Jeśli padną konstruktywne decyzje - czekam na fb na reakcje. Na dogomanii nie udzielam się[/QUOTE] Skąd wogóle wiesz, że to slepy miot ? I chwała koleżance, ze udało sie jej jak piszesz zaszokować świat.
  18. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']Barb, Ty udzielasz sie na olkuskim wątku i masz kontakt z dziewczynami, wiesz może kiedy urodziły sie te szczeniaki, bo jak dopiero co to jutro moze ich tam juz nie być, bo Pałka skorzysta z jednego punktu ustawy i bedzie po szczeniakach. Chyba, ze na uspienie bedzie mu szkoda kasy, a problem rozwiaże sie sam tej nocy...małe po prostu zamarzna...:-( Ja przez przypadek zobaczyłam to zdjecie na wątku, krew mnie zalała i zrobiłam to wydarzenie na fb zachęcona sukcesem uratowania tych zwierzaków, które miały trafić do Olkusza z Jedlicza. Może źle zrobiłam i nie skonsultowałam tego z Wami, ale był to impuls. Wy macie doświadczenie, moze macie jakis pomysł, może ten DT w Strzelinie, jest wiele osób chetnych do pomocy, moze razem nam się uda. (na Dogo bedę po 20-tej, teraz musze wyjść)[/QUOTE] Jamniś to zdjecie zobaczylam dziś na wątku wklejone przez Iwoniam. Jestem obecna na olkuskim wątku ale mieszkam w Przemyślu i niestety niczego więcej niż Ty na temat suni i zczeniakow nie wiem. Myslę, że nie zrobilas źle robiąc wydarzenie przynajmniej duzo ludzi przeczyta o tym "olkuskim schronisku". Żaluję że twoj wpis odczytałam juz po dwudziestej kiedy nie ma Cie na Dogo.
  19. [quote name='aga.k']Nie wiem gdzie to zgłosić... Dostałam przesyłkę z rzeczą, której chyba nie kupowałam - maseczka AVON. Może ktoś czeka na taką przesyłkę albo wie na którym bazarku coś takiego było wystawione... Adresat to chyba Zuzanna Ł. (lub T., bo trochę niewyraźnie napisane)[/QUOTE]Jest takl wątek zaginione bazarki, może tam ?
  20. [quote name='Justyna Lipicka']2tysiące na minusie...dobrze że bazarki trwają!![/QUOTE] Aktualnie trwają dwa dzięki zdolnym, dzielnym Cioteczkom Justynie i Malgosce oraz wspaniałym ofiarodawcom fantów. :loveu: Ten w mojej sygnaturce kończy sie juz dziś o 22.00, bazarek w sygnaturce Justyny trwa do 24 stycznia. Warto zajrzeć jesli ktoś jeszcze nie był. :lol:
  21. [quote name='Lobaria']Tak bardzo chciałabym włączyć się w ratowanie Olkuszaków, ale Pszczyniaki mam na głowie...[/QUOTE] [quote name='ajw']To tak jak ja. Też nie mam jak pomóc ale zaglądam na wątek i cieszę się, że jest tyle dobrych duszyczek pomagającym psiakom:fadein:[/QUOTE] Możecie pomoc udostepniając i rozsyłając wydarzenie - jesli macie konto na fb.
  22. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']. [COLOR=#000000]Wydarzenie na fb, może znowu się uda,pomóc dzięki fb...[/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/486107778102764/[/URL] [B]UDOSTĘPNIAĆ GDZIE SIĘ DA I KOMU SIĘ DA !!!!! MOŻE JESZCZE ZDĄŻYMY IM POMÓC...[/B][/QUOTE] [COLOR=#000000][/COLOR] Jedna osoba na wydarzeniu zaproponowała miejsce dla suczki i psiaków w budynku gospodarczym - to chyba lepsze niz to co teraz - pyta jednak o mozliwość otrzymania wsparcia na karme dla nich.
  23. [quote name='sharka']Jest odzew na ogłoszenia szczylków - te bardziej obiecujące przesyłam do wiadomości mailem, wszystkich proszę o kontakt telefoniczny z fundacją. Oby coś konkretnego z tego wyszło[/QUOTE] Trzymam kciuki. Czekam też, ze Luka napisze coś o Puszku.
  24. [quote name='skorupiaczek']Co tu słychać ?[/QUOTE] Tak cichutko na wątku... ostani ślad obecności missii pochodzi z 9 stycznia... :shake:
×
×
  • Create New...