barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
I znow odświeżyłam Bastowi tablicę. Ma ponad 1200 wejść. 5 razy odslaniany numer telefonu ale niestety telefon luki1 nie dzwoni w jego sprawie. Do mnie tez nikt nie mailuje w odpowiedzi na ogloszenia...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']missia, przekierowała do Ciebie telefon o szczeniaka, dzwoniła pani?[/QUOTE] missia napisala na wątku Sterki, ze kolejny szczeniorek pojechal do domu. Zostały jeszcze dwa. [quote name='barb']W jakim wojewodztwie leży Andrychów ?[/QUOTE] Już sprawdziłam, ze w małopolskim. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
W jakim wojewodztwie leży Andrychów ? -
[quote name='iwoniam'][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8516288207/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8234/8516288207_016ea5f800_m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8516288207/"]2013-02-27_13.59.13-1-1-1[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE] [quote name='Marta72']masz rację:), bo to juz inny pies;)[/QUOTE] Usmiechnięty :lol:
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Zagladam do Szeluni jeszcze na dobranoc, bo jutro cały dzień mnie nie bedzie. Młoda musi jescze jakoś tam wytrzymać, byle do poniedziałku...[/QUOTE] Przypominam link do wydarzenia Szelki z prośbą o udostępnianie przez osoby mające konto na Fb [url]http://www.facebook.com/events/144858519008464/146080722219577/?notif_t=event_mall_reply[/url] -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi'] Na priv przeslę, Ci mojego maila, to podeślesz mi to co do Ciebie przyszło, miałam rano tel i gość mówił własnie, że napisał maila, ale nieciekawie ta rozmowa wygladała :shake: Jak powiedziałam o umowie i sterylizacji, to pan powiedział, że się jeszcze zastanowi. I koniecznie chciał wiedzieć jaka to rasa, albo z jaką pomieszana i oczywiscie ile kosztuje. [/QUOTE] Może mailowo łatwiej się "dogadacie" ? Wszystko Panu jeszcze raz pomału wyjasnisz. No i trzymam kciuki żeby było więcej odpowiedzi na ogloszenia Szelki i pozostałych dwoch psiakow w przechowalni. Karolciasz ma szczęśliwą rekę do ogłaszania. -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psina']ogloszenia papierowe Szelki wywiesiłam wczoraj w Jedliczu na tablicach ogłoszeń i w Krośnie w 4 sklepach zoologicznych i w dwóch biurowcach.[/QUOTE] psina, mialabys możliwość rozkleić chociaż kilka ogloszeń w Jedliczu na ulicy na ktorej znaleziono Szelkę ? Albo u wetów ? A moze ktos ma jeszcze jakis pomysł gdzie je umieścić? Moze osoba ktorej zginęla Szelka (bo wciąż mam nadzieję, że zginęła a nie zostala wyrzucona) nie korzysta z internetu ? Jamniś, może jakaś lokalna gazeta zamieścilaby bezplatnie ogloszenie o znalezieniu suczki ? [quote name='JaMnIŚ_Jogi']Ja też wdzięczna jestem ogromnie :loveu: i pojęcia nie mam jak Ty to robisz. Chyba nie ma żadnego bezdomniaka na Podkarpaciu, który by nie miał zrobionego przez Ciebie ogłoszenia :lol: A ja dzisiaj miałam jeden tel. w spr. Szelki. Facet szuka małego pieska, obojętnie jaki byle by szczekał, oczywiście w zimie byłby w pomieszczeniu gospodarczym, oświadczył na koniec wspaniałomyślnie. Powiedziałam, że ona tylko do mieszkania w domu, nie nadaje się do budy,a on na to, że do domu to on sobie wymarzył innego pieska. Pytał jeszcze, czy innych nie mamy małych, więc powiedziałam, że do budy i na łańcuch nie mamy i nie damy :angryy: Obawiam sie, że gdyby zadzwonił do Jedlicza, a nie do mnie, to prawdopodobnie by Szeleczkę dostał :shake:[/QUOTE] Oby były jakiś sensowniejsze telefony. -
[quote name='Malgoska']wszystkich nie dam rady dorzucić bo nie mam miejsca.... [/QUOTE] Dołozysz ile sie zmiesci i ile zdążysz :lol: [QUOTE] gdzie jest Wojtek?[/QUOTE] :niewiem: [quote name='Marta72']i gdzie fotki Lakusi;)[/QUOTE] Pewnie iwoniam trudno znaleźć chwilkę zeby wrzucić ale czekamy cierpliwie.
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
Karolciasz wielkie dzieki - jesteś niezawodna. Trzymam mocno kciuki za odzew. [quote name='karolciasz28']Mały pakiecik ode mnie : [B]przygarnij zwierzaka, adopcja psa, adopcje psów, morusek, do adopcji, gumtree, olx, tablica, cafeanimal, rzeszowiak, krosno24, tarnowiak, przemyślak, brzozowiak [/B][/QUOTE] -
[quote name='Marta72']Małgoś naprawdę ona nie znosi zdjęć!!! nie robie jej bo krzywi sie zaraz, buczy i czołga jak tylko zobaczy tel... Wojtuś sunia jest wspaniała!!![/QUOTE] [quote name='Marta72']MAłgoś zrobiłam jej dziś na spacerze kom fotki, jakość średnia...ale są, poprosiłam Iwoniam, by je wrzuciła:)[/QUOTE] [quote name='Malgoska']superrrrrrrrrr[/QUOTE] JUż chcialam Ci poradzić Marto żebyś robila fotki Lakusi kiedy śpi. [quote name='Malgoska']zapraszam na bazar dla Harfy i Trufli [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240409-Na-poparzoną-Harfę-i-hotelik-Trufli-do-09-03-13r-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...13r-godz-22-00[/URL][/QUOTE] Super bazar ale ciekawia mnie bardzo te obiecane nowe fanty;)
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
Dane kontaktowe te same co w zrobionych juz ogloszeniach ? Kontakt: tel. 13 4352151 w godzinach od 7.00 do 15.00 lub 669 523 935 -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Chętnie pomogę w ogłoszeniach. Proszę tylko o tekst i jakieś fotki :)[/QUOTE] Karolciasz, bardzo dziekuję Ci za przybycie. To jest link do ogloszenia Szelki z portalu Krosno24 [url]http://www.krosno24.pl/ogloszenia.php?podstr=pokaz&kat=11&pod=8[/url] -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Czy Szelka ma FB i jakies ogłoszenia? Ona nie przeżyje w schronie , jest bardzo adopcyjna, szybko znajdzie domek..[/QUOTE] ewu wklejam tu posty Jamnisia jako odpowiedź na twoje pytanie [quote name='JaMnIŚ_Jogi'] Trzeba skupić się na ogłoszeniach. Jak ktoś może pomóc, to bardzo proszę. W linku poniżej przykładowe ogłoszenie dla małej na najpopularniejszym, lokalnym portalu wraz z danymi kontaktowymi i linkiem do albumu ze zdjęciami małej: [URL]http://www.krosno24.pl/ogloszenia.php?podstr=pokaz&kat=11&pod=8[/URL][/QUOTE] [quote name='JaMnIŚ_Jogi'] SZELKA - bierzemy się za ogłoszenia małej, możliwe, że też się zgubiła. Dwa posty wyżej link do przykładowego ogłoszenia z linkiem do zdjęć. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach, ma jeszcze zrobioną tablicę na podkarpackie.[/QUOTE] -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Gotowe, jak trzeba coś zmienić to piszcie.[/QUOTE] Bardzo dobry tytuł. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'][COLOR=#ff8c00][I][B]26/02/13:[/B][/I][/COLOR][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B] [B][COLOR=#000000]3/ Aktualizacja Olkuszaki [/COLOR] [COLOR=#000000]missieek: watek [/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477[/URL] [COLOR=#000000]Lala - [/COLOR][U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U][COLOR=#000000] , ogłasza barb [/COLOR][I][B]odnowic[/B][/I][/B][/B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][/QUOTE] [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I]Ogloszenia Lali są odnawiane. Lalę oglasza też Ziutka. [/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][B][B][B][B][B][B][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][I][B][I][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/I][/B][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/I][/B][/B] -
Może nowe foty by pomogły ?
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Musimy uratować Szelkę. Dzieczyny załóżcie jej wątek[/QUOTE] A nie mozna zrobić tak jak zaproponowalam ? [quote name='barb']A moze tylko zmienić tytuł tego watku bez zakladania nowego ? A w pierwszym poscie napisać, że Czekan i Fokus, dla ktorych załozono watek znaleźli domy natomiast pilnieszuka go Szelka, ktorej grozi wywiezienie do Olkusza.[/QUOTE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy ktos z tego watku ma chody w krakowskim schronie ale myslę, że Schronisko powinno Ci udzielić informacji czy ma podpisana umowę z gminą Dukla. -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
A moze tylko zmienić tytuł tego watku bez zakladania nowego ? A w pierwszym poscie napisać, że Czekan i Fokus, dla ktorych załozono watek znaleźli domy natomiast pilnieszuka go Szelka, ktorej grozi wywiezienie do Olkusza. [quote name='pomóżpomagać']Biedna maleńka, teraz została sama w swojej niedoli :( A może by spróbowac znaleźć Dt lub hotelik? Ktos proponował założyć osobny watek, może to nie głupi pomysł bo tutaj w tytule jest Czekan i Fokus, nie wszyscy wiedzą że jest jeszcze Szeleczka do adopcji.[/QUOTE] -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Pytania dotyczące Olkusza zadawajcie na wątku olkusikm, dziewczyny króre wyciągają stamtąd zwierzaki są najlepiej zorientowane w temacie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów[/URL][/QUOTE] missiia wkleiła dziś ba wątek zdjecia nowych psów. A moze ktoś zechce zajrzeć na bazarek ajlii dla uratowanej z Olkusza Su, ktora przeszła niedawno operację śledziony - do 28.02.2013 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239927-Dla-Su-i-szczurków-psie-zabawki-kosmetyki-perfumy-maszynka-do-strzyż-do-28-02[/URL] -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiaczek1984']boze jaki cud super wiadomosci a oto watek zobaczcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240375-Miloard-piękny-mieszaniec-Bernardyna-czeka-w-schronisku?p=20502067#post20502067[/URL][/QUOTE] Już odwiedziłam wątek Benia. [quote name='gosiaczek1984']takie happy end to marzenie cudownie jak sie ciesze[/QUOTE] Oby i na twoim wątku taki happy end się zdarzył :lol: -
Miloard piękny mieszaniec Bernardyna czeka w schronisku
barb replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
gosiaczku w jakim schronisku jest Milord ? Oglaszalas go już gdzieś ? Może ktoś gdzieś go szuka ? -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Mam nadzieję, że wszyscy siedzicie ;) [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Znalazły się właścicielki staruszka[/COLOR][/SIZE][/B] :multi: :multi: :multi: Dwie panie, stoją teraz zapłakane przed domem naszej Dogomaniaczki z Jedlicza [I][COLOR=#008080]psiny. [/COLOR][/I]Szukały go wszędzie, są chyba nieinternetowe. więc miały trudne zadanie. Właśnie miałam telefon, jak będę znać szczegóły to napiszę coś więcęcej, albo może psina się odezwie i będą wiadomości z pierwszej ręki. Następny cud?[/QUOTE] To naprawdę wspaniała wiadomość. :lol: Duzo ludzi nie korzysta z internetu i dlatego warto rozwieszać papierowe ogłoszenia i oglaszać w prasie (czasem udaje sie to zrobić bezplatnie).