Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='mag602']Nie potrzeba kogoś ogłosić? Przypominam, że wykupiłam pięć pakietów...[/QUOTE] Na pewno potrzeba. Poczekaj jak zajrzy Iwoniam lub krakowianka - one wiedzą kto w największej potrzebie. Ale może jeden pakiecik mógłby być Barborka ?
  2. missia, dzięki za info o Barborku. Na fb będę udostępniać. Sugeruję zmianę koloru sygnaturki bo kolor zielony jest zarezerwowany dla moda.
  3. [quote name='katarzyna09']Teraz czekamy na konkretny telefon ;)[/QUOTE] [quote name='bea100']No oby, czekamy na wyjątkowych ludzi dla wyjątkowego psa :)[/QUOTE] [quote name='arim']No to powodzenia Su![/QUOTE] Trzymam kciuki.
  4. Właśnie weszlam przed chwila na stronę schroniska i zobaczyłam ...:-( Wątek zakladała Neczka, ktorej nie ma juz na dogo więc trzeba będzie napisać do moderatora o zmianę tytułu.
  5. Cioteczki, trzeba chyba w tytule wątku zaznaczyć, że Wareczka za TM :-( ?
  6. [quote name='iwoniam'] O Barrego nie ma telefonów choć taki piekny pies z niego trzeba go koniecznie wysłać do Kudłaczy do adopcji [/QUOTE] Szkoda. Jemu też przydałoby się takie zestawienie finansow (a raczej ich braku) jak sporządziłaś dla Soni. Może [B]missiek[/B] kiedyś zajrzy na wątek i zamieści je wraz z kilkoma informacjami o piesku? Bo on nadal u niej ?
  7. A co z Barbórkiem ? Dawno nie było chyba nic o nim na wątku ? Jak jego finanse? Czy jest (był) jakiś odzew na ogłoszenia ?
  8. [quote name='Agula99']Barb, przecież to ja odpisałam Tobie!!! hahahah :evil_lol: chyba za bardzo jesteś w euforii i nie rozróżniasz maili :cool3:[/QUOTE] Pewnie tak. Ucieszyłam się ze ktoś znów wreszcie zainteresował się Kają. Ale czemu piszesz do mnie że musisz czekać na kontakt lub napisać ? Przecież kontakt jest więc pisz, chyba że nie jesteś zainteresowana.
  9. Dostałam kolejny mail : dziekuje za informacje,to teraz albo musze czekac na jakis kontakt od nich lub napisac. zobaczymy czy cos sie rozwinie. pozdrawiam :-D / Mam nadzieję, że Aula się skontaktuje.
  10. [quote name='Malgoska']ja mam dość tych dyskusji zgłoście to do moda od kilku tygodni nie ma tu żadnych informacji na temat psów z Olkusza tylko jakieś bzdury nie związane z tematem i to ciągle te same odechciewa sie tu wogóle wchodzic;[/QUOTE] Popieram. Zajrzalam na wątek po kilku dniach przerwy i mam dokladnei takie samo wrażenie jak Malgoska - coraz mniej tu o psach z Olkusza. :shake: .
  11. [quote name='Gosiapk']Czy sa jakieś wieści od Lali?[/QUOTE] Wszystko w porządku ? Można usuwać ogłoszenia ?
  12. [quote name='figa33']no i fajnie :lol: fajnie ,że są jakieś telefony , choć nie wiadomo co z tego będzie barb , a czemu Ty zamilkłaś na wątkach boguchwalskich , niedobra kobieto , hę ?:cool3:[/QUOTE] Ostatnio niewiele sie udzielalam na Dogo i na żadnych wątkach nie robłlam ogloszeń - jedynie odnawiałam stare - z powodu przestarzalego, tragicznie wolnego komputera. Ale wreszcie mam nowy tylko muszę go troszkę lepiej poznać ;) Mail przekierowany do Agatki. Dałam Państwu link do wątku Kaji. Zapytalam też o zaginionego pieska; czy szukali, oglaszali. Przy pomocy Dogomanii tez mozna szukać. No nie ?
  13. Dostałam taki mail w sprawie Kai . To już drugi. W pierwszym Pani pytala czy ogloszenie jest aktualne. "Witam, podoba mi się piesek. Czytałam o padaczkach u psów. Czy Kaja jak ma atak to jest to bardzo przerażające? Tzn. przewraca się, wymiotuje itp? Mieszkam w Nowym Sączu. W bloku. Na czwartym piętrze. Nie mam dzieci. Mam kota, ale jest pozytywnie nastawiony do zwierząt. Miałam w tamtym roku psa ale mi skradziono. Obecnie po stracie Tofika coraz bardziej skłaniam się do zabrania kolejnego psa. Oboje z mężem pracujemy i przez pewną część dnia musiałaby pozostać z kotem sama. Jak by to znosiła? " Przekieruję na Agulę. Pozdrawiam!
  14. Ogromnie przykro mi z powodu odejścia Warki. Wzruszylam się decyzją Cioteczek z wątku o wsparciu, innych pieskow a zwlaszcza Trufli, która tak bardzo przypomina Wareczkę.
  15. [quote name='inka33'][COLOR=#d3d3d3]Powiem Wam, ale tak tylko po cichutku, że będę dla D. robić p/a.[/COLOR] :oops: Serduszkowe kciuki proszę... I bez komentarza. Dzięki. No i zapraszam do tych kolorowych napisów pod spodem. :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Marta72']trzymane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] [quote name='wojtuś']Trzymam kciuki serduszkowo :oops: Tak, zaglądam na wątek D. :D[/QUOTE] Nie wiem zupelnie o co chodzi ale tez będę trzymać.:lol: I do napisow w wolnej chwili postaram się zajrzeć.:lol:
  16. Wielkie dzięki za fotki missiaa. Sterka wygląda przeslicznie. :lol:
  17. [quote name='sunia2000']Otrzymałam wplaty od barb (za marzec i kwiecień),Kocurek i Mruczki - serdecznie dziękuje:):loveu:[/QUOTE] Viki znów na minusie...dopiero zauważyłam...
  18. Sliczny jest. Zapisuje sobie watek i w wolnej chwili przeczytam.
  19. Przypomnę, ze jeszcze tylko dziś można zrobić zakupy na bazarku krakowianki. Dochód w cżęści dla bdt iwoniam. Link w moim podpisie i banerku iwoniam.
  20. Ogromnie sie ciesze z domu Sterki. Oby jak najszybciej przyzwyczaiła sie do nowych warunkow a Państwo byli wyrozumiali i cierpliwi. Czekam na fotkę - chociaz jedną.
  21. [quote name='gosiaczek1984']Trzymajcie kciuki za huszczaki z Olkusza, dzisiaj dwie sunie wyjechały do dtw Warszawie,a w najbliższym czasie wyjadą wszystkie 5 sztuk haszczaków,trzymajmy kciuki za wszystko,żeby się udało[/QUOTE] Gosiaczku, trzymamy kciuki i pamiętamy, że to Ty pisalas gdzie tylko mozliwe i w ich sprawie. A dzieki staraniom Jamniśjogi (moze sie nam tu osobiscie pochwali) kolejnej psince udalo sie uniknąć Olkusza. Mala Szelka (nie mylić z Szelka od Malgoski) pojechała dzis do nowego domu.
  22. Ogromnie sie cieszę. A jak Państwo dowiedzieli sie o Szelce ?
  23. [quote name='JaMnIŚ_Jogi'] Widzę, że obie skaczemy z Dogo na FB i z powrotem :lol: [/QUOTE] Bo mało nas na ostatnio u Szelki na wątku. Ciotki,ktore były na początku przestały zaglądać.
×
×
  • Create New...