Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Kurcze, rozmawiałam dziś z anett, a o dziewczyny nie zapytałam :oops: Ale myślę o Nich :):):) Dziś odebrałam od cioci Weimaromaniaczki wielkie pudło z fantami na bazarek dla dziewczynek :):):) Wskakujcie na pierwszą ślicznoty :):):)
  2. [quote name='erka']Tam, gdzie była, czyli do hoteliku u mag.dy. [B]Nie jest w domu, ale w bardzo dobrych warunkach, w budynku ogrzewanym.[/B][/QUOTE] [quote name='Linssi']No to czekamy na wiesci :) Bardzo sie ciesze, ze operacja przebiegla bez komplikacji. Dzieki dziewczyny za zorganizowanie wszystkiego :) [B]Hotelik u mag.dy to SPA, a nie hotelik :)[/B] Same sie tam wybieralysmy na wakacje ;)[/QUOTE] Oj to dobrze :):):) Ulżyło mi, że nie do kojca ...
  3. Zaglądam do Taszki z niepokojem :shake: A gdzie Ona wraca po tej operacji ???
  4. [B]Toruś[/B], co z Tobą ??? Zacznij ładnie jeść :):):) Musisz nabrać sił po zabiegu :):):) Obyś jutro czuła się już dużo lepiej :modla: :modla: :modla: [B]Anett[/B], tak jak Ci mówiłam, przeleję w przyszłym tygodniu dla Tory resztę z bazarku na konto p. Kamili Jak dobrze, że pobyt ma sunia opłacony :multi: :multi: :multi:
  5. Kurcze, to nie tak źle :):):) Bałam się, ze będzie droższy :shake: To od kiedy Ikar zaczyna kurację jadem tarantuli ??? Bellatriks, "zjadłaś" to co Ci zafundowałam ??? :evil_lol:
  6. Kudłaczu, nie zapomniałam :) Właśnie tworzę tekst do Twoich ogłoszeń :)
  7. [quote name='DONnka']Ponawiam pytanie :) Ponieważ aukcja allegro, którą wykupiłam Lapsowi na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/220046[/url] została zdjęta, więc [B]gospodyni zaofiarowała w zamian kolejne ogłoszenia na 15 portalach.[/B][/QUOTE] Laps ma ogłoszenia tutaj: 1. ale.gratka.pl 2. tablica.pl 3.e-zwierzak.pl 4. kupsprzedaj.pl 5. morusek.pl 6. gumtree.pl 7. eoferty.com.pl 8. kokosy.pl 9. pineska.pl 10. petsy.pl 11. petworld.pl 12. cwirek.pl przykładowe: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20699027_wspanialy_onkowaty_laps_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?id=104690[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/48117.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/wspanialy-onkowaty-laps-szuka-domu/44543[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/48117.html[/url] Trzymajmy kciuki :):):)
  8. Wolf, trzymaj tego Pana w odwodzie :) I dobrze byłoby, żeby jednak ta dziewczyna z fundacji, której namiary Ci podałam jednak do Niego pojechała i zrobiła wizytę PA :) A ta Pani, ku której się skłaniasz w kwestii adopcji Misia, jest już sprawdzona ???
  9. [quote name='Zosia123']No właśnie ten brzuch mnie też frapuje, na szczęście jest już cieplej :) [COLOR=mediumturquoise][B]Dziękujemy Cioci DONnka za wpłatę dyszki! [/B]:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE] Nie ma za co :):):) Proszę wyściskać ode mnie Ramzesa :loveu: :loveu: :loveu: I wygłaskać po brzuszku ;):):)
  10. Moim zdaniem, aby móc otworzyć serce dla kolejnego psiaka musi minąć trochę czasu... U mnie trwało to około 6 miesięcy, a u mojego TZ dużo dłużej :shake: Choć znam przypadki, że ludzie żegnali jednego i od razu szukali następnego :roll: Ja tak nie umiałam... Czasem jednak zdarza się i tak, że to los decyduje za nas ;) Mona, sio do domku :):):) Anett mówiła mi dzisiaj, że z ogłoszeń jak na razie był tylko jeden telefon, ale nie wart uwagi :shake:
  11. Ależ tu pełna mobilizacja i wspaniała organizacja :):):) Dziewczyny jesteście kochane :):):) Wysłałam moją stałą i od Weimaromaniaczki :):):) Wyściskajcie Dinkę ode mnie :loveu: I Farelka też :loveu:
  12. [quote name='Beta&Czata']Nie ma takiej opcji... Tylko na kanapę:lol:[/QUOTE] Dokładnie tak :):):) Wiadomo już coś ???
  13. Zawsze to już coś :):):) Lanka w górę :):):)
  14. Jak to dobrze, że Misio ma taką wspaniałą opiekę i ze jest w domu :multi: :multi: :multi: Dziękujemy :loveu:
  15. Ogłoszenia Mony już gotowe :multi: Zaciskajcie kciuki za najlepszy domek na świecie :) 1. http://tablica.pl/ -> link aktywacyjny na mailu 2. http://www.neeon.pl/200918-dlugowlos...ja-szanse.html 3. http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...se-l13574.html 4. http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2069..._czeka_na.html 5. http://www.adin.pl/ogloszenia/174263.html 6. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...iemiecki,58790 7. http://top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-...-18-119-377440 8. http://petsy.pl/ogloszenia/13/1_Psy/...iemiecki_.html 9. http://www.morusek.pl/ogloszenie/942...ek-niemiecki-/ 10. http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ355525993 11. http://www.petworld.pl/ -> link aktywacyjny na mailu 12. http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...9327,Lw==.html 13. http://czestochowa.olx.pl/item_page....&ts=1329418596 14. http://www.eoferty.com.pl/wykorzysta...on_277698.html 15. http://www.pajeczyna.pl/ -> link aktywacyjny na mailu 16. http://www.pineska.pl/ -> link aktywacyjny na mailu 17. http://czestochowa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/48001.html 18. http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...k-id36440.html 19. http://katowice.cwirek.pl/oddam-przy...45bg24d39.html 20. http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2170...owe-zycie-don/ 21. http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...niemiecki.html 22. http://czestochowa.swistek.pl/wykorz...ek_144904.html 23. http://ogloszenia.24polska.pl/darmow...cki_28152.html 24. http://www.rozglos.net/ogloszenie-329152.html 25. http://czestochowa.lento.pl/wykorzys...na,298903.html 26. http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11 27. http://przyklej24.pl/ -> czeka na moderatora 28. http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Wyk...cki._5925.html 29. http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...ferta-slaskie/ 30. http://polskastrefa.pl/czestochowa/z...e_dlugowl,8e30 31. http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...ek-niemiecki_/ 32. http://owi.pl/ogloszenie/Wykorzystal...miecki.,545588 33. http://zwierzeta.anonse.pl/slaskie/c...e,3524333.html 34. http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=92250 35. http://przylepa.pl/detail.php?id=5101 36. http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...cze,42596.html 37. http://czestochowa.freecf.pl/wykorzy...emiecki_a60364 38. http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art...iemiecki-.html 39. http://www.wywerna.pl/ -> link aktywacyjny na mailu 40. http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/ -> link aktywacyjny na mailu
  16. [quote name='psi']zapraszam zaglądajcie i choć do góry chłopaka porzucajcie PROSZĘ ...... [B]Rozmawiałam z P.P. jeśli ktoś pamięta z wątku SARY ma trafić do niego ONeczka bez oka super,że nada szukał jakiejs biedy pod swój dach :) Pozdrawiam P.P. :)[/B][/QUOTE] A jednak się zdecydował na jakąś bidulinkę :multi: :multi: :multi: Też z nim rozmawiałam chyba w grudniu Wspaniały człowiek :):):)
  17. [quote name='Martika@Aischa']Nikt nie zagląda do Lucjanka ??? Cioteczki gdzie jesteście ???[/QUOTE] Jestem, jestem :):):) Lucek, jak dobrze, że się ociepliło :) Jestem troszkę spokojniejsza o Ciebie :loveu: Wskakuj na pierwszą :):):)
  18. Piękny wilczur z tego Igora :loveu: :loveu: :loveu: A z ogłoszeń widzę cisza ... :roll: Zaczynam ogłaszać Monę z mojego podpisu :) Jest prawie rówieśnicą Igora, a nawet chyba starsza ... Aż się boję ... :roll:
  19. Wolf, wysłałam Ci PW z namiarami i "instrukcją" ;):):)
  20. [quote name='joteska']wiesz już Kajko jaka jest decyzja dr odnośnie łapeczki? ślemy buziaki :loveu:[/QUOTE] Podłączę się do pytania i buziaków joteski :loveu: :loveu::loveu:
  21. Rozmawiałam właśnie z xmatrix :) Podpowiedziała wolontariuszy z fundacji "Złoty Pies" i "Dwa plus cztery" Poda mi numery telefonów W ostateczności może pojedzie sama z mężem (o ile się zgodzi ;)) Teraz najważniejsze, żeby ten Pan zgodził się na wizytę !!!! Możesz Go zapytać wolf ??? Bo jeśli nie, to nie ma co zawracać sobie nim głowy
  22. Wolf, ja też uważam, że dobrze byłoby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną u Pana Zwłaszcza, że jest trochę czasu Napisałam do xmatrix, żeby podpowiedziała, która z dogociotek jest najbliżej :) Pytałeś może Pana, czy zgodziłby się na taką wizytę
  23. Właśnie rozmawiałam z anett :) Tora już po zabiegu :) Wszystko jest OK, ale okazało się, że ropomacicze było w bardzo zaawansowanym stanie i to był ostatni moment, żeby operować !!!! Aż dziw, że sunia nie miała żadnych innych objawów :shake: Jedno jest pewne, gdyby została w schronie, to prawdopodobnie by tego nie przeżyła .... :placz:
×
×
  • Create New...